0 oy
886 göst.
Diğer kategorisinde (440 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

parcalari eşim fabrikadan getiriyor evde bez yaparım diye bende güzel olanları ayiriyodum lazım olur diye gorumcemde dikiş kursuna gitmeye başladı ve bende parçaları gönderdim sonuç bunlar :))

18 Cevaplar

0 oy
(7,744 puan) tarafından
Ne güzel olmuş işte değerlenmiş güle güle giysinler kuzular.
(440 puan) tarafından
Sağol bidenem teşekkür ederim :))
-Reklam-
0 oy
(3,485 puan) tarafından
Bayıldımmm ellerine sağlık görümcenin minnoşlarada çok yakışmış maşallah:) 
(440 puan) tarafından
Sağol kuzucum teşekkür ederim :)) hiç kalıbı falan bile yoktu 3 yaş ve 17 aylık olarak dikmişti birazda bol yapiyim uzun süre giyebilsinler dedi :)
(3,485 puan) tarafından
Valla süper olmş:)
(440 puan) tarafından
Teşekkür ederim bidenem:)
0 oy
(2,367 puan) tarafından
Ay bende biliyorum Cat pat bende gideceğim kursa kafama koydum evde dikiş yapıp büyütmeyi düşünüyorum 
(440 puan) tarafından
Buda yeni gitmeye başladı kendi cocuguna bir takım dikmiş mağazadan 150-200den aşağı alamazsın yani o denli güzel kardeşine de aynı takımdan dikmiş, şimdi eşime alt üst eşofman takımı dikecek bakalım :)) o ilk önce ipliğini makinesini aldı boş odasında duruyodu sonra kursa gitmeye başladı o boş olan odayı dikiş odası yaptı herşeyimi orada yapıyor :) durumum biraz iyi olsa eşimde bana alivercek ama pahalı makineler biraz, ama zevkli bir iş diğerlerinin diktikleri elbiseleri falan attı yeminle hazır gibiler bayıldım onlarada şuan fotosu yok atamiyorum
0 oy
(2,875 puan) tarafından
Çok güzel olmuş valla çokta yakışmışlar prenseslere çok iyi düşünmüşsün  valla güle güle giysiler o
(440 puan) tarafından
Sağol bidenem :)) evde boş boş duracağına belki kıyafet falan çıkar dedim fazlası bile çıktı hala bez biriktirmeye devam ediyorum :))
(2,875 puan) tarafından
En iyisini yapıyorsun valla mağazaya gidiyorsun iki parça 200 telden aşağı değil  hem tasarruf hemde bez parçalarını değerlendirmiş olsun güle güle gitsinler
(440 puan) tarafından
Valla bu pahalılık yüzünden kizlarima dışarıdan en son ne zaman bişey aldım hatırlamıyorum bile letgodan ikisine 150 TL'ye mont aldım valla onlarda harika :))
0 oy
(7,476 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

bunlar da benim annemin dikimi küçük olan benim kız :) insanın yakınının dikiş bilmesi çok kârlı oluyor 

(440 puan) tarafından
Yaaa harikaa buuu bu elbisenin beyazını gördüm geçen magazada kızıma almak istemiştim 150 tlydi :(( aynısı hemde kız kumaş bez bile aynıydı
(7,476 puan) tarafından
Canım bende görüp beğenip kumaş seçtim :) diğeri eltimin kızı kumaşı, astarı , ve içinde ki tülü toplam iki çocuk elbisesi 60 lira tuttu
(440 puan) tarafından
Kumaşı çok güzel bulmuşsun ya aynı böyleydi benim gördüğümde :)) eşimin kuzeni doğum yapmıştı ona bebek hediyesi almaya gitmiştim orada.gormustum fiyatına bakıyim dediysim 150 tlydi 60 TL'ye baya baya iyi daha ne olsun :))
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Oh oh bal görümce iş başında,maşallah
(440 puan) tarafından
He valla bezleri gönder çocuklara biseyler cikartiyim bakalım dedi bunlar çıktı suanlik fotodan belki daha kotu duruyorlardi suan sürekli bakalım geliyor çok güzel ve pamuklu bezlerden
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Milletin goruncesi bizim kide bizim başımıza çorap dikiyor 
(440 puan) tarafından
:D buda öyleydi bakma sen daha yeni yeni kaynasiyoruz evlendigim zamanlar daha kotuyduler ikiside mecbur iyi anlaşmak zorundalar
(1,629 puan) tarafından
3yil oldu yok anam yok bi araya gelince temizlik muhabbeti yapar lar sonra babasının ekmeğini yediğime laf yaparlar walla hiç düzelmiyor sonra doğum yaparım bisey yokmuş gibi dawranirlar
(440 puan) tarafından
Aynennnnnnn böyleydi bebem demekki seninkiler de ilerde yola gelcekler, biz geçen sene sorun yaşamıştık kavga ettik dayanamadım bende babamı aradım babamda eşimin babasını arayıp senin kizlarin benim kızıma niye huzur vermiyorlar evli baraklı kızın neden benim kızımın evine ne hakla karışiyor falan dedi o zamandan beri yola geldiler iyice iyi oldu böylesi iyi
0 oy
(3,359 puan) tarafından
Çokk güzeller. Ellerine sağlık çok beğendim
(440 puan) tarafından
Sağol bidenem teşekkür ederim :)) fotodan biraz daha kotu duruyorlar ama burda sahada güzel harikalar :))
0 oy
(49,831 puan) tarafından
ama ben kizlara bakmaktan kiyafetlere bakamadim ki ne tatlılar masallah ❤️❤️
(440 puan) tarafından
Yaa çok teşekkür ederim canım kalbinin güzelliği oda :)) bu küçüğümü down sendromlu dediler 4 tane hastane bitaneside.ozeldi biliyonmu bir buçuk yaşına gelene kadar neler çektim onunla sapasağlam biyerindede bişey yok çok şükür, yaz ayindada ölüyordu o küçüğüm doktorlar bile aciklayamiyor bı sebebi yok yani çocuk kucağımda durduk yere ölü gibi yattı bir anda :( cinnet geçirdim evde :(( hastaneye gidene kadar ölü gibi yattı doktor acile doğru koştururken kucağında ağlamaya başladı :(( yine gözlerim doldu o gün geldi aklıma :((
(49,831 puan) tarafından
oy kiyamam insanin evladiyla sinanmasi cok zor burunlari aksa dünya duruyo zaten Rabbim bir daha yasatmasin sana bagislasin yavrularini
(440 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun yaa kurtulduk çok şükür inşallah bida olmaz
0 oy
(8,933 puan) tarafından
Amaninnnn bal çüçüsü bunlar bal çüçüsü maşallah gorumceni de ellerine sağlık benim kuzenimde tekstil fabrikası var o da kardeşine getiriyo o sikiyo bizde çok şey giydik öyle 
(440 puan) tarafından
Çok zevkli bir iş yaa durumum olsa makine almaya şimdi gidecek alcam yani, evde otururken üç beş diksem iyi valla, yakından daha tatlı duruyorlar yaa çok güzel ve çok zevkli bir İsya :)
(8,933 puan) tarafından
Dikiş nakış hiç sevmem ben ya örgü severim o yüzden pek içimden gelmedi açıkçası ama sevene tabiki zevkli olur
0 oy
(829 puan) tarafından
Çok güzeller eline sağlık gorumcenin . Bebislerinde iyi günlerde kullansınlar bende bekarken kursa gittim o konuda el becerim var kızım var şimdi gidemiyorum. Ama kız kardeşim gidiyor kızıma öyle güzel şeyler yapıyor ki çok tatlı oluyorlar zaten küçük oldukları için 
(440 puan) tarafından
Sağol canım. Ben de çok merak ediyorum görümcem yaptıkça daha çok hoşuma gidiyor daha çok istekli oluyorum ama makine alacak durumum falan yok kursa gidecek durumumda yok inşallah ilerde ufakta olsa biseyler yapmayı isterim bende çok zevkli bir iş :)
(829 puan) tarafından
Rabbim nasip eder inşallah
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Çok güzellermiş görümcenizin emeğine sağlik
(440 puan) tarafından
Sağol bebeğim teşekkür ederim :)))
0 oy
(2,878 puan) tarafından
Çok güzel olmuşlar ellerine sağlık görümcenin
0 oy
(2,298 puan) tarafından
Maşallah kızlara çok tatlılar.  Benimde görümcem iş yerinde kumaş getirdi bende kendime çocuklarıma  yaptırdım  valla sıcacık tutuyor 
0 oy
tarafından
Çok gzl olmuş kuzu 
0 oy
(5,489 puan) tarafından
Çoook güzel dikmiş. Benim görümcem de dikiyo ellerine sağlık 
(440 puan) tarafından
Sağol canım bunlar görünen kısmı görülmeyenlerde var daha :)) az az yapıyor işte kendince oda :)
0 oy
(2,685 puan) tarafından
En cok istedigim seydir dikişten anlamak cok isterdim oyle becerikli olmayi ama maaaleseffff ne guzel yapmis saolsun 
(440 puan) tarafından
Bende çok isterimya habire yaptıklarını atıyor kıskanıyorum valla durumum müsait olsa gidip makine alicam ama malesef tabi bende çok isterim hem evinde bı uğraş olur insana
0 oy
(120,765 puan) tarafından
ilerde satis bile yapabilirsinjz guzel olmus
(440 puan) tarafından
Dedim evinde terzilikte yaparsın diye kalıp cikarmayida ogreniyim ilk önce diyor şuan sadece dikmeyi biliyor

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 379 göst.
0 oy
22 cevap 685 göst.
14 Ağustos 2024 Aile kategorisinde hanimeli (560 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 763 göst.
3 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Emine2803529 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 283 göst.
30 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Seker_.33 (2,982 puan) tarafından soruldu