0 oy
1,066 göst.
Aile kategorisinde (802 puan) tarafından
Hiç ama hiç iyi değilim çok kötü bir haber aldim babam rahatsızdı geçen midesinden endoskopi yaptılar bugün sonuçları çıktı kansermis mide kanseri doktor çok ilerlediğini söyledi direk kemoterapi ye başlanması lazımmış okadar kotuyum ki ağlamaktan içim çıktı hiç yakinmida böyle bir hastalık görmedim neler olucak neler yaoicaklar babamın canı çok aciycakmı bilen varmı beni biraz bilgilerndirmisniz 

32 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin teyzem öyleydi çok şükür atlattı 
(802 puan) tarafından
İnşallah atlatir ama doktorlar pek umutlu konuşmadi tam 4 doktor gezdik hepti en büyük profesör lerdi hepsi aynı şeyi söyledi acil migdenin alınması lazım ve kemoterapi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun Rabbım şifa versin Rabbım size bağışlasın cnm 
(802 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Rabbim şifa versin insAllah:(

(802 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(13,833 puan) tarafından
Geçmiş olsun☹️ Rabbim şifa versin 
(802 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
(3,248 puan) tarafından
Allah şifa versin. Kendinizi bırakmayın. Babanıza destek olun
(802 puan) tarafından
Bugün haberi aldım ve okadra agladimki gidemedim babama onu görsem çok kötü olurdum çünkü
0 oy
(7,623 puan) tarafından
İnşallah bir çaresi bulunur Allah yardımcınız olsun canım şifa diliyorum.
(802 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(15,269 puan) tarafından
Mide kanserinin durumunu bilemem ama teyzem.yillar önce meme kanserinden dolayı kemoterapi almıştı. Biraz zor bir süreç. Çok halsiz bırakan bir tedavi. Onu biliyorum. Ama Allah'ım şifa versin. İnşallah hepsi geçecek. Şimdi çok şukür iyi gayet 
(802 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(747 puan) tarafından
Bacim gecmis olsun allah sifa versin insallah. Ama sana sunu soykeyebilirim ki. Esimin anne taragi hep kanser hastasi. Bi kac gun once teyzesi kanserden yasamini yitirdi. Oteki teyzesi de kanser. Kanser surecinde gordum ki onemli olan hastalik devil kafanin rauat ve huzurlu olmanmis. Esimin olen teyzesi bagirsak kanserinden vefat etti. Kemoteraoi goruyordu ama hic ilerlemesi olmadi. Cunku kadina bakim yoktu kimse nakamadi kadina. Koyde yasiyolardi. Stresi cok fazlaydi. Diger teyzesi de oankreas son evre kanseri. Biz dedik kadin kesin olucek gidicek en kotu turuymus kanserin. Ama kayinvalidem kardesine cok iyi bakti yemesinden tutta icmeskne kadar. Herseyi ozel aldi yapti. Stressiz olmasini sagladi atlatti suanda. Ama yinede tedavi goruyor. Ablasini kaybetti don basa olmaz insallah. Hastalik defilde etkenler yoruyor adami
(802 puan) tarafından
Babam çok takıntılı hastaliktan çok korkar bir basit ağrı kesiciyi bile ikiye kırarak icer boğazı da kalır diye
0 oy
(803 puan) tarafından
Allah'ım şifa versin canım ya çök geçmiş olsun benimde annem gibi gördüğümüz halam elinde büyüdüm resmen oda o hastalığının pencesine girdi onunki yemek borusu kanseri ydi o kadar ilerlemişti ki kemoterapi şansını bile kaybetti yani sizin çok Şükür kemoterapi olma şansı duruyor daha Allah yardımcınız olsun canım Allah'tan ümit kesilmez inşallah iyi olacak babanız:(Benim halamın hastalığı tüm vücudu sarmıştı maalesef
(802 puan) tarafından
İnşallah iyileşir
(803 puan) tarafından
Rabb'im babana acil şifalar versin canım kemoterapi şansı varsa iyileşmesi sansı çok yüksek benim bi tanıdığım daha var nerdeyse kaç yıldır oldu ve iyileşti yani önemli olan geç kalmamak kemoterapi şansını kaçırmamak ve halam çok geç kalmıştı kemoterapi için maalesef yenemedi zaten:(:(
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Ben de annemi 12 yaşımda mide,babamı 22 yaşımdayken  yemek borusu kanserinden kaybettim akciğere de sicramisti. ama bizimki kötü huyluydu ve çok geç kalmıştık. Bizde irsi bu hastalık sanırım tüm yakinlarimi bu hastalıktan kaybettik. Önemli olan iyi huylu mu kötü huylu mu ve geç kalınip kalinmadigi. İnşallah Allah şifa verir. 
(802 puan) tarafından
Son evredeymis doktor hmn midesinin alınmasını ve kemoterapi ye başlanmasını istedi
(803 puan) tarafından
Bende halami kaybettim yemek borusu kanserinden onunki heryerini satmıştı akciğer kan iliklerini kadar atmıştı annem gibiydi hala da aklimizdan çıkmış değil:(((
(1,210 puan) tarafından
Allah şifa verir inşallah...
0 oy
(5,365 puan) tarafından
Çok üzücü Allah şifa versin inşallah 
0 oy
(8,992 puan) tarafından
Bilgim yok..

Çok geçmiş olsunnn

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 130 göst.