0 oy
1,063 göst.
Aile kategorisinde (802 puan) tarafından
Hiç ama hiç iyi değilim çok kötü bir haber aldim babam rahatsızdı geçen midesinden endoskopi yaptılar bugün sonuçları çıktı kansermis mide kanseri doktor çok ilerlediğini söyledi direk kemoterapi ye başlanması lazımmış okadar kotuyum ki ağlamaktan içim çıktı hiç yakinmida böyle bir hastalık görmedim neler olucak neler yaoicaklar babamın canı çok aciycakmı bilen varmı beni biraz bilgilerndirmisniz 

32 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bilmiyorum canım çok geçmiş olsun rabbım şifa versin ınşallah 
(802 puan) tarafından
Amin inşallah
-Reklam-
0 oy
(439 puan) tarafından
Allah acil şifalar versin inşallah canım anlatipta seni daha çok kahır edemem Allah yardımcısı olsun inşallah 
(802 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(304 puan) tarafından
Halam mide kanserinde ameliyat oldu bide şekerde vardı onda düşün insülin kullanıyordu daha sonra kemoterapi gördü şuan çok iyi sağlıklı iyi bakılması gerek Allah'ım şifa versin bir an önce atlatır insallah
(802 puan) tarafından
İnşallah babama birşey olmaz
(304 puan) tarafından
Rabbim şifa versin
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Biz de yazın dedemin bu şekilde olduğunu öğrendik. Annem resmen hayata küsmüştü. Ameliyat oldu kemoterapi aldı çok şükür şimdi çok iyi. Dedem 70 yaşında yendi bu hastalığı sizin de iyi olur inşaallah. 
(802 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah iyilesir
0 oy
(12,489 puan) tarafından
Rabbim şifa versin tez zamanda inşallah sorma kimseye duyacağın kötü şeyler seni daha da üzebilir zamana bırak inşallah Rabbim şifasını verir 
(802 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin. Bunları araştırıp moralini bozma, herkeste aynı şey yaşanmayabiliyor. Yüksek moral, bol dua ile babanıza ailecek destek olun. 
(802 puan) tarafından
Yinede başımıza ne geleceğini bilmeniz lazım bilinçlenmesi istiyorum
0 oy
(8,995 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun seni çok iyi anlıyorum babamı kolon kanserinden kaybettim 3 yıl önce ilk ogrendigimizde günlerce ağladık annem ve ben. 2 yıl kemoterapi radyoterapi aldı ameliyat oldu amaa karaciğer metasti vardı o çok ilerlemişti. Farklı yerlerine sicramamiş ise tedavi işe yarar Allah'ın izniyle 
(802 puan) tarafından
İnsallah canım
0 oy
tarafından
Allah acil şifalar versin canm korkma 60 yaşında yaşlı bı hocam vardi kolon kanseri olduğunu öğrendi tedavi gördü çok şükür iyi 
(802 puan) tarafından
İnşallah babamda iyileşir
0 oy
(449 puan) tarafından
Geçen hafta Bende babamın akciger kanseri olduğunu öğrendim. Üstelik belirtisi yoktu babam öksürmezdi bile. Beyin metastazi yapmış kanser dağılmış. Unutkanlık yaşadığı için götürdük hastaneye. Doktor ilk erken bunama belirtileri dedi vitamin yazacam dedi ne yazikki  mr sonuçlarından sonra gerçeği öğrendik. Kabullenmesi çok zor seni şuan en iyi ben anlıyorum ama güçlü olmak zorundayiz. Benim babamın kemoterapi şansı yok denecek kadar az şuan beyin için işin tedavisine basladik. Biz yinede Allahtan umudumuzu kaybetmiyoruz. Bizde kanser irsi bile değil artık çok yayginlasti. Dilerim kötü Bi rüyadan uyanır gibi atlatırız bu süreci. Allah şifa bekleyen herkesin yardımcısı olsun
(1,160 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun. Peki sigara içiyor muydu ? Sadece unutkanlık sebebi ile mi gittiniz ? Bilgi verirsen çok sevinirim.
(449 puan) tarafından
Evet ama tiryaki degildi öyle aklına gelirse balkonda çayın kahvenin yanına Bi tane yakardı. Babam 70 yaşında geçen sene dizleri ağrıyordu tedavi ettirdik düzeldi. 1 ay bile diyemem sana belirtileri ortaya çok geç çıktı. Yine dizleri agridi biz eski hastalığına yorduk hatta baltalimanina goturecektik. Bigun evin arka sokağında evin yolunu unutup annemi aradi annem gidip eve getirdi. Zaten hemen hastaneye götürdük dediğim gibi doktor bile bunama dedi vitamin yazıp gönderecekti. Meğersem kanser sol akcigerini kaplamış beyne metastaz yapmış  yürüme güçlüğü unutkanlık ondan başlamış
(1,160 puan) tarafından
Anladım. Çok geçmiş olsun. Çok zor bir durum. Bende dün akciğer tomografisine girdim. Sag akciğerde nodül tespit edildi yazıyor. Baya sarsıldım. Ne olduğunu çözmeye çalışıyoruz. Doktor önemsiz dedi ama ben çok takılı kaldım. Bilgiler için çok teşekkürler. Allah acil şifalar versin.
(449 puan) tarafından
Sizede çok geçmiş olsun eğer dağılmazsa iyi huyludur doktorunuzu dinleyin erken farketmissiniz bu yüzden endişe etmeyin biz ne yazıkki 4. Evredeyiz. İnşallah en kısa sürede geçer moral çok önemli korku endişe tetikliyor dualarım sizinle Allah sizinde yardimciniz olsun
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Rabbim şifasını versin inşallah Allah'ım başımızdan eksik etmesin babalarımızi bende bı kaç hafta önce öğrendim akciğer kanseri babam ışına başlıyorlar yarın :(( ama canları yanmiyor kemoterapi de ışın da canlarını acıtmıyor. Çok geçmiş olsun canım 
(802 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Rabbim şafi isminin hürmetine şifa versin inşallah  hiç bilmiyorum 
(802 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
(6,721 puan) tarafından
Allah'ım acil şifalar versin inşallah ☹️
(802 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
(119,223 puan) tarafından
rabbim sifa versin
(119,223 puan) tarafından
son aylarda en cok arastirdigim sey mide kanseri rabbim sifa ve uzun ömür versin babaniza
(802 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(2,688 puan) tarafından
Herşey Allah'tan canım inşallah sandigin gibi olmaz bol dua ile güçlü olmaya çalış hayatta herşey bizim için Rabbim gecinden hayırla versin ölümüde.

Selamete çıkarsın inşallah Rabbim
(802 puan) tarafından
İnsalllah
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun babacigina şifa versin
(802 puan) tarafından
Aminn
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah kuzum. 
(802 puan) tarafından
Amin insalah canım
0 oy
(48,602 puan) tarafından
Rabbim sifa versin insallah gecmis olsun
(802 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Rabbim tez vakitte şifa versin inşallah
(802 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Allah şifa versin canım üzülme. Eşimin tarafında da çok var kanser hastalığı vefat edenler de keza o kadar çok. Ama eltimin babası da yıllardır kanser öğrendiklerinde 3.evre falandı galiba şuan 4.evrede 60li yaslarda adam hastaneye bile gitmiyor ömrüm varsa yaşarım diye. Maşallahı var gidiyor çalışıyor inşaatta oda burda eve geliyor evinde biseyler yapıyor. İse bisikletle gidip geliyor hep. Dimdik ayakta hiç çökmedi üzülme kanseri yenen çok kişi var. İnşallah geçip gidecektir Allah'ın izniyle.
(802 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canım bende annemi kanserden kaybettim oda kemoterapi alıyordu ağrı hissetmiyordu ama yorgun hissediyordu her insan bir değil inşallah atlatır 
(802 puan) tarafından
İnsalllah canım benim babam çok zayıf bir deri bir  kemik zaten gücü yok ben ondan çok üzülüyorum dayanamaz babam

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 130 göst.
27 Eylül 2021 Aile kategorisinde Gulseren coskun (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 785 göst.
29 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ayca_3535 (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 394 göst.
13 Nisan 2024 Aile kategorisinde Bahar_6565 (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 2,205 göst.