0 oy
695 göst.
Diğer kategorisinde (1,755 puan) tarafından
Bugun adet oldum sonunda o kadar halsizimki evde yalnizdim agridan agladim sadece annemi istedim keski yanimda olsaydi:( hemsire vardi aradim agri kesici yapti simdi iyim ama aya kalkmaya hic halim yok basim donuyo kalbim hizli atiyo .yarinada misafirlerim var  napcam bilmiyorum sizler napiyonuz bu aksam

10 Cevaplar

0 oy
(119,331 puan) tarafından
Yarin test var ben ders calismak yerine burda takiliyom ☺️☺️
(1,755 puan) tarafından
Hangi bolumu okuyon canim
Faydasini goruyom ama yaa bi markette birine bisi soramiyodum hemen ceviri programina bakiyodum artik cat pat anlatiyom derdimi karsimdakinin ne anladigini bilmiyom ☺️☺️
Belcikaya gelince buraya yeni gelenlere dil okulu mecbur gitmeyene para cezasi var zorunlu gidiyom ☺️☺️ istemeyerek ☺️☺️☺️☺️ hollandaca ogreniyoz
(1,755 puan) tarafından
Ayyy ne guzel kiz holand dili bilicen;)
Ahaahahaa kiz cok zor haftada 3 gun gidiyom yaklasik 3 saat  ciddi zorlaniyom 2 haftadir oturrken zaman gecmiyo belim agriyo cok iyi ogrenememde derdimi anlaticak kadar adres soracak kadar iste ocakta sinifi gecersem dogum izni veriyolar eylulde tekrar basliycam
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kocamı bekliyorum su an gelecek yemek yiyecez acıktım "/
tarafından
Sağol canım gel beraber olsun ")
(1,755 puan) tarafından
Ne guzel olur sabahtan acim  halim yokki yemek hazrlym;(((
tarafından
Ya kıyamam yakın olsak beraber yerdik
(1,755 puan) tarafından
Cok sagol canim afiyet bal seker olsun;)
(1,755 puan) tarafından
Cok sagol canim afiyet bal seker olsun;)❤
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Yat dinlen samimi ise kadını ara de obur gün vs gelsinler 
(1,755 puan) tarafından
Iyimi gelir sicak su torbada koymasam direk sicak kabda koysam olurmi
(12,777 puan) tarafından
Sıcak kabda naisl Bi kap

Bilmem arada açarım soru sorar sonra silerim genelde post açmıyorum
(1,755 puan) tarafından
Kiz bildigimiz buyuk legene sicak su dokub koysam olmazmi   peki burdakiler gibi merak etdigin bi soru bilmedigin sey yokmu
(12,777 puan) tarafından
Ya koysan olur da üşütme diye varsa şu torbais ile koy
Çok nadir merak ettiğim olur sonra post silerim sormam pek
(1,755 puan) tarafından
Tamam canim cok sagol❤
0 oy
(5,913 puan) tarafından

Gecmis olsun canim misafirlerin anlayisli insanlar ise ara soyle durumunu baska zaman davet et bende kocami bekliorum ek işi vardi oraya gitti tek basinayim her zamanki gibi :(

(1,755 puan) tarafından
Canim annemler babamlar memlekteden geliyolar diyemem malesef  kiz yalnizlik guzeldir ayaklarini uzat tv izle
(5,913 puan) tarafından
Annen babansa gelsinler bencede annen yardimci olur sana aynen yalnizligi cok seviorum baya alistim hemde ama esimi ozluorum hep calisior borcumuz yuzunden bunada binlerce sukur tabi ♥️
(1,755 puan) tarafından
Evet canim  insallah oder borclaribizi kisa zamanda bende seviyom yalnizligi kalabalik olunca sklyrm;)
(5,913 puan) tarafından
Ay ayni ben kafam kaldirmior kalabaligi artik yalniz kalmak istiorum boyle daha mutluyum valla :)
(1,755 puan) tarafından
Aynennn gercketn yalnizlik insana huzur veriyoo
0 oy
tarafından
Can sıkıntısından patlıyoz napalım? Eşim geldi yemeği yedi koltuğa uzandı uyudu her zamanki gibi ben de namaz kılıp bulaşıkları yıkayıp sessizce televizyon izlicem
(1,755 puan) tarafından
Allah kabul etsin canim hayat cok sikici dusunsene her gun ayni seyleri yaoiyosun tekrarliyosun bazen bi disari cikarsin
tarafından
Aynen o kadar sıkılıyorum ki anlatamam artık bebeğim doğsa da onunla ilgilenmekten sıkılmasam diyorum bebeğimle konuşuyorum hep gel annem diye :)
0 oy
(622 puan) tarafından
Anneme geldim kafa dinlemeye 
(622 puan) tarafından
Yok canm misafir evimde resmen evime dusen bir yildirim gibi
(1,755 puan) tarafından
Hahaaa nasilda parliyodur o yildirim simdi evindw;)
(622 puan) tarafından
Aynen öyle canm evimden nefret ettirdi artik dogru düzgün bir hamilelik geciremiyorum onun yuzunden ilk cocuk birde hamile olduguma bile doğru düzgün sevinemedim
(1,755 puan) tarafından
Kiyamam allah kolaylik versin cok zor isin
(622 puan) tarafından
Aynn bakalm esim bkcak caresine gondercek çünkü oda dayanamiyo uyutmuyo bizi
0 oy
(1,048 puan) tarafından

Bende 36+4 günlik hamileyim şu kasılmalar la oğraşiyom  arada sancım var oylece bekliyom :(

(1,755 puan) tarafından
Desene az kaldi cigliklar atib ikinmaya korkmuyonmu kiz dogumdan insallab sag salim kucagina alirsin kuzum
(1,048 puan) tarafından
Amin cnm 3.kızım olcak ama gerçekten çok zorlar ya 3 doğumum olmasına rağmen çok zor geçiyo
(1,755 puan) tarafından
Bide bana hep diyolar bi tanesini dogu ver sancin filan kalmiycak yalanmi simdi
(1,048 puan) tarafından
Kuniyen yalan benim 1.kızım cok zorlanmadım ikinci kızımda daha çok sanci çektim doğumdan sonra bunuda görcez artik çok zor bi hamilelik geçirdim ama hayirlisi
0 oy
(471 puan) tarafından
Bende canım sıkılmıştı oğlumla yürüyüşe çıktım. Yeni geldim. Geçmiş olsun ayrıca canım. Belini karnını sıcak tut bide ayağını iyi olursun inşallah 
(1,755 puan) tarafından
Cok sagol canim benim mis gibi hava  aldiniz burda yagmur yagiyo hava baya soguk
(471 puan) tarafından
Aynen öyle canım neredesin ki ?
(1,755 puan) tarafından
Bakudeeeeeee
(471 puan) tarafından
Hım anladım canım turkiye de daha yağmurlar baslamadi
0 oy
(437 puan) tarafından
Doğumdan sonra ilk adet dimi dün oldum bende baş ağrısından geberiyorum çocuğun tüm bebek bezlerini kullanıyorum mecbur içim söküldü resmen misafirleri iptal et bence çok yoruyor çünkü geçmiş olsun sana da 
(1,755 puan) tarafından
Canim bn daha dogumun tadina bakmadim yani hamis olmadim hic:)  aynen cok zor insanda hal kalmiyo ama oyle adet olanlar varki cok sanslilar agri yok halsizlik yok valla
0 oy
(1,816 puan) tarafından
Canım sana insgrmdan istek atıcaktım ne yazdıysam çıkmadı 
(1,755 puan) tarafından
Kiz ben instagrama girmiyorumki kocam izin vermiyo
(1,816 puan) tarafından
:D kız bende yeni izin alıp başladım. Bu ay yaptım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 109 göst.
18 Nisan 2024 Aile kategorisinde Etkiye tepki (584 puan) tarafından soruldu
0 oy