0 oy
663 göst.
Diğer kategorisinde (1,405 puan) tarafından
Ayyy kizlar annem aradi biraz önce bizim çok yakin bi aile dostumuz var onlarin yan binasinda dün bi tane adam ölü bulunmuş. 

Adam öleli çok fazla olmuş ceset kokusu sokaği sarmiş komşularida polisi arayip söylemiş,polisler eve bi girmiş adam salonda mi ne çürümüş. Komşunun oglu polislerle beraber girmiş merakindan ceset erimiş resmen yerle bütünleşmiş demiş. Adam almanciymis buyuk ihtimalle ailesi almanyada sessiz sedasiz tek basina çürümüş evde. Olayin olduğu yer etlik incirli ankaralilar bilir incirli işlek ve kalabalik bi yer ya daha tenha sessiz olan bi yerde ölseydi o zaman seneler sonra çikardi gün yüzüne muhtemelen :( 

O kadar üzüldüm ki gerçekten yanlizlik sadece Allah'a mahsusmuş...

16 Cevaplar

0 oy
(1,405 puan) tarafından

En İyi Cevap

image

intarnete düşmüş aksam haber kanallarina da düşer yüksek ihtimalle. Çok merak ediyorum işin asli astari ne 
-Reklam-
+1 oy
(6,260 puan) tarafından
Bu adamı hiç arayıp sormamis mi aile çürümüş diyosunuz kaç gündür ölmüş adam kim bilir hiç mi kimse merak etmemiş acaba
(1,405 puan) tarafından
Valla hic bilmiyorum canim nasil olmus kimsesi yokmuymuş. Haberlere falanda duşmüş orda da birsey yazmiyo
(2,479 puan) tarafından
Almanyadan geldi demiyorki haberde. Almanyadan emekli diyor. Belkide ayrı falan ailesi yok yalnız yaşıyordur. Allah rahmet eylesin.
(6,260 puan) tarafından
Kız ankarada ölmüş ya adam muhtemelen tek yaşıyordu zaten ama hiç mi eşi dostu akrabası yoktu da ceset o hale gelene kadar baya beklemiş çünkü belli Allah ölümünde hayırlısını versin inşallah
0 oy
(1,753 puan) tarafından
Allah ölümün de hayırlısını versin.
(1,405 puan) tarafından
Ah amin amin
0 oy
tarafından
Adam almancı da bır aramak sormak da mı yok, bu ınsanlar ne kadar merhametsız, evlat buyut hayrını gör yani
(1,405 puan) tarafından
Allah evladinda ana babaninda herseyin herkesin hayirlisini versin
0 oy
(3,060 puan) tarafından
Artık insanlık öldü hiç mi akrabası yokmuş merak edip geliedi Allah rahmet eylesin 
(1,405 puan) tarafından
Allah ailenin de hayirlisini versin
0 oy
(5,492 puan) tarafından
O kokudan apartmanda yaşayan 3-5 kişi bile varsa bulunurdu. Rabbim ölümün de hayırlısını versin 
(1,405 puan) tarafından
Amin yaa amin
0 oy
(8,009 puan) tarafından
Yazık ya üzüldüm 
(1,405 puan) tarafından
Bende çok uzuldum
0 oy
(4,961 puan) tarafından
O yüzden komşuluk da ck önemli insanın halini hatrini soracak insanlar olması muhim
(1,405 puan) tarafından
Kesinllikle canim
0 oy
tarafından
Tüylerim ürperdi. 

Gözümüzden ayırmadan büyütüyoruz Allah korusun ya . Allah hayırlı evlatlar versin 
(1,405 puan) tarafından
Aminn tubacim
0 oy
tarafından

Kötü olmuş yaaa 

Bi akraba da köyde ölmüş 3 gün de baya kötü olmuş:(

Rabbim herkese temiz ölüm nasip etsin 

(1,405 puan) tarafından
Kimse merak etmiyo mu bu insanlari ya
0 oy
tarafından
Allah evladinda ailenin de hayirlisini versin. Bi telefon etmek bu kadar zor olmamali. 
(1,405 puan) tarafından
Amin şeyma amiin. Annem de babamda beni günde defalarca ararlar onlar aramazssa ben ararim. Telefonu açmasinlar komşuyu arayip eve kadar indirtirim. İnsanlar hic mi merak etmiyo ya
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Aile hiç mi arayıp sormadı hiç mi bir akrabası yokmuş Allah rahmet eylesin Allah'ım aileninde çocuğunda hayırlısını versin 
(1,405 puan) tarafından
Amin amiin
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Ne kadar kötü yaa kimse arayıp sormamis:(
(1,405 puan) tarafından
Allah herşeyin hayirlisini versin gercekten
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Ay en çok korktuğum şey Allah rahmet eylesin
(1,405 puan) tarafından
Aminn canim amin
0 oy
(2,709 puan) tarafından
Okadar iyi bir yerde yaşıyorum ki birinin başina bişey dahi gelse bişey olsa hemen bilirler ilgilenir insanlar, çok kötü bir devirdeyiz Rabbim uzak etsin 
(1,405 puan) tarafından
Amin allah herkesi iyilerle karşilastirsin
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Avrupada bu olaylar çok olağan artık Türkiye de o yolda maalesef herkes kendi derdinde evlat aileden uzak küs dargın anne baba evlada dargın küs değişik ortamlar işte bir ahbabı bile olmayan insanlar var işte örnek Allah sonumuzu hayretsin kendi evi büyük ihtimalle kira olsaydı para için çoktan kapısı kırılırdı ne yazikki bu bile çok acı
(1,405 puan) tarafından
Çok haklisin ..

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 493 göst.
18 Ekim 2023 Diğer kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 422 göst.
1 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 375 göst.
20 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Bi prenses annesi (682 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 628 göst.
14 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

381,700 soru

11,426,845 cevap

34,987 kullanıcı

...