0 oy
83 göst.
Diğer kategorisinde (829 puan) tarafından
Hanım merhabalar cumartesi günü benim başka bir ilde sınavım vardı eşimle oraya gitmemiz gerekirdi sabah uyandım biraz rahatsizdim ama çok kötü durumda değildim eşim kızımızı annem bırakalım hava değişimi olur hasta olur ben çok istemesem de bırakmak zorunda kaldım. Sınavdan çıktık biraz gezdik yemek yedik yola çıktık ben daha orda iken eşime çok rahatsız olduğumu söyledim eve varmdan önce hastaneye gidip bir serum yaparsam kendime geleceğimi daha kotu olursam kızımızin perişan olacağını söyledim  eşim de tamam dedi Önce araştırma hastanesine gittik baktik  her yer tıklım tıklım eşim hemen çıkalım daha kotu olacaksın dedi çıktık özel hastaneye geldik acile doktor gebelik olduğu icin doktor sadece parol kullanabilir dedi işlem yapmadan geldik .  Bu arada annem ilçede oturuyor.o merkezde olsa ona bırakırdım. Kayınpederime eşimle birlikte şalvar aldık çok sevdiği için görümcem de kayınvalidemgildeydi onlara oranın meşhur kadayifindan aldık gittik baktım kaynananin suratı 5 karış bende öyle üşüyorum ki anlatamam ayakta duramıyorum elektrik sobası vardı bende dibine uzandım eşim ben biraz kahveye takılıp gelcem siz kadın kadına oturuyorsunuz zaten sonra evimize geçeriz dedi bende tamam dedim çıktı gitti bende çok kötüyum hastaneye de gittik bir işe yaramadi doktor gebe olduğum için ilaç ve serum yapamadı dedim kaynna diyor özele mi gittin yoksa sen evet dedim durumu da izah ettim baktım bu daha çok sürat yaptı gorumceme abla bı bakar misin yüzüm yaniyor sanki çok ateşim var gibi hissediyorum dedim baktım he he var deyip ne o ne kaynanam demediler eşi onu bize emanet etti kadın hasta bı nane limon yapalım birşey yapalım diye ins daha ağırlasmam perişan olurum dedim baktım kaynna diyor herkes hasta sende herkes gibi görümcem evine gitti  onlar gittiği gibi kaynna yanımdan gitti beni o halde bıraktı odaya geçip uyudu o onun evinden geldiğim günden beri hastayım ayağa kalkacak halim yok kızım hasta eşim hasta ne aradı beni ne sordu ben nerde hata yaptım acaba 

2 Cevaplar

0 oy
(3,239 puan) tarafından
El kızı için üzülecek hali yok ya.
-Reklam-
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Bazen çok şey bekliypruz umursamadıgımız insanlardan 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 387 göst.
24 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Elifelaemir (288 puan) tarafından soruldu