0 oy
145 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (4,738 puan) tarafından

image

inst cikti baktim hosuma gitti ama bilemedim alan varmi hic bu siteden

9 Cevaplar

0 oy
(596 puan) tarafından
Ben almadım ama geçen yıl görümcem baya birşeyler almıştı güzeldi burdan da görüyorum alıyorlar canım güvenilir yani
(4,738 puan) tarafından
tamam canim saol :)
-Reklam-
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Ben aldım 3 kez oğlum için güzel ama kalıpları küçük ona dikkat et 
(4,738 puan) tarafından
tamam canim saol 2 yasinda 4yasmi siparis veriyim kilomuz varda :)
(2,886 puan) tarafından
Aynen cnm benm oglmda 3.5 aylık 1 yaş aldım
0 oy
(13,890 puan) tarafından
Ben aldım bir defa ama büyük ala kalıpları küçük oluyor 
(4,738 puan) tarafından
tamam canim kac yasa kac almistin
0 oy
(3,185 puan) tarafından
Ben aldım post acmıltım fotgraflı bak ister
(4,738 puan) tarafından
bulamadim :)
(3,185 puan) tarafından
Çok oldu canım altlardadır baya bak yorum yapayım üste cıksın
(4,738 puan) tarafından
tamam canm bekliyorum
(3,185 puan) tarafından
Yaptım canım bak
0 oy
(7,312 puan) tarafından
Ben mağazasından alıyorum şöyle soyleyim hamileyken olsun doğumdan sonra olsun çok mağaza geçsin cıvıl ebebek babymoll LCW defacto Zara h&m hepsini gezdim döndüm dolastum minicityden aldım herseyini en basit çoraptan tut çıtçıtlı badyye kadar diğer tarafladakiler hoşuma gitmedi yine en güzeli minicity artık çocuğun biseyi eksik olunca direk oraya gidiyorum şöyle ürünleri çok güzel şık ve kaliteli rengarenk kıyafetler aldım hiç biri renk vermedi solma yıpranma yirtlima hiç olmadı dikisleri sağlam tek bi sıkıntı var kalıbı dar diğer mağazalardan aldığın bedenden bi beden büyük al mesela benim oğlum şuan 8 aylık diğer lcwden h&m den Hadiye gelen kıyafetleri var 6 9 aylık olanlar tam üstüne cuk oluyo önümüzdeki ay giyemez benim oğlum biraz iri olduğu için minicityden kullandıklarını bedenler 9 12 ay hafif bol geliyo nerdeyse tam diyebilirim obuna göre hesap ederkek alabilirsin ama soyleyim internetten değil mağazasından alışveriş yaptım ben 
(3,185 puan) tarafından
Magazaso nerede canım
(4,738 puan) tarafından
valla canim benimki asiri derece hareketli pasakli gecen hafta zaradan cok guzel swet siparis verdim esimle tartisa tartisa aldim  ilk giydirdigim gun oyun parkinda nasil becerdiyse boydan boya yirtildi sinirlendim attim cop oldu direk keake atmasaydım diye de suanda asiri pismanim şimdi de diyorum ki uygun butceli olsn en azindan bisey yaptığında icim icimi yemesin urfa da varmi magazasi bilmiyorum
(7,312 puan) tarafından
Ben anlkaradayim canım burda çok şubesi var orda var mı bilmiyorum ama inan diğer mağazalardan uygun oldugu kadar kaliteli oluyo sadece beden sorunu var ona dikkat edersen sorun yok
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Güvenilir yigenim sürekli bu siteden alır ama kalıpları dar büyük beden almalısın 
0 oy
(128 puan) tarafından
Bi kaç kez sipariş verdim ürünleri güzel ama kalıpları dar misal 1 yaş takım aldım 3 aylık bebeğe olur o yüzden büyük alın 
0 oy
(5,410 puan) tarafından
Abim çocuklarına alıyor baya da güzel geliyor. 
(4,738 puan) tarafından
ya bilemedim 5yaa onerdi satici 2yasinxaki cocuga
(5,410 puan) tarafından
Kalıbını bilemiyorum ama
0 oy
(49 puan) tarafından
merhaba bende aldım çok güzel cıktı hatta bazı gelenler ebebek markası olan hello baby di güvenebilirsiniz 
(4,738 puan) tarafından
2yas cocuga 5onerdiler
(49 puan) tarafından
bende büyük alıyorum hafif ama o kadarda değil

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 103 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Yasittar (356 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 243 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Yasittar (356 puan) tarafından soruldu
0 oy