0 oy
218 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (687 puan) tarafından
Dolandırılmaktan korkuyorum sahte satan çok var 

5 Cevaplar

0 oy
(2,472 puan) tarafından
Bende çok istiyorum surda bekliyim 
(7 puan) tarafından
Ben satiyorum sayfam 10.10design dolap kmdolapp
(349 puan) tarafından
Bı arkadaşım satıyor güvendiğim birisi.sahsen ben almadım ama güvenirim kendine deterjandan etkilenmez kararma yapmaz çeliktir diye paylaşıyor.durumlarda falan
(18 puan) tarafından
-Reklam-
0 oy
(7,186 puan) tarafından
Kadınların altın ve gümüş harici takması caiz değil 
(349 puan) tarafından
Yani bir kadın demirden veya bakırdan bir takı takamaz mi
(349 puan) tarafından
Bı araştırıcam inşallah bunu
tarafından
Bu konuda çok farklı görüşler var bazı hocalar kadın için süs esyasinin tamamını helal görüyor ama bazı hocalar altını erkeğe haram bakır tunç demir pirinç gibi madenlerden yapılan takıların takılmasını hem kadın hem erkek için caiz olmadığini söylüyor ve konuda sahih hadis yok ama rivayetler var
(687 puan) tarafından
Hadis ayet yok hocaların çoğu zaten fetva veriyor hangisinin dedikleriyle ilerliycez diye dinden çıkacaz sonunda
tarafından
Ahir zamanda yaşıyoruz yanlış bilgiye ulaşmak çok kolay ama doğruyu bulmak zor iyi araştırmak lazım
0 oy
(457 puan) tarafından
Instagram'da Modalukkagold diye bir sayfa var ben ordan alıyorum kararmıyor , küpe aldım sürekli taktım duşta bile ne taşı düştü ne karardı en son bileklik aldım o da güzel 
0 oy
(3,151 puan) tarafından

Nils Accessories Instagram da. Aldım çok iyi gerçekten kadının dediği gibi altın değilse nils dir :)

0 oy
(18 puan) tarafından
(18 puan) tarafından
Ayy ne bileyim ya yeni sayfa açınca heyecandan her yere yazmışım hahahahha
tarafından
Hahahah Allah seni emiii☺️
(18 puan) tarafından
Sayfama göz atın kız uygun fiyatlı çelik takılar satiyorum en azından takip ederseniz çok sevinirim
tarafından
Tabi ederim  neden etmim bakarım ☺️
(18 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım çok sağol:)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 119 göst.
20 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ytdcg (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 50 göst.
3 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Dozdere1 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 51 göst.
14 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Dozdere1 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 94 göst.

379,094 soru

11,348,003 cevap

34,814 kullanıcı

...