0 oy
340 göst.
Diğer kategorisinde (557 puan) tarafından
İyi geceler kızlar 3 aylik oğlum****z olmuş bir aydır ve doktor****z losyonu verdi kullandık hepimiz eşim ben ve 2 yaşında oğlum geçti ama küçük olanda hala var. Bnde farklı bir tane aldım güvenilir sitede hem şampuan hem kremi 10 gün boyunca kullanmam gerekti şuan 9. Gündeyiz iyileşti. Baya.. ama oda bitiyor.. aranızda bebeği****z olan var mı nasıl geçirdiniz ne kullandınız? Çünkü cidden psikolojim bozuldu iglesiyor tekrar çıkıyor yani 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay Allah yardımcınız olsun inşallah zor bı duruma benziyor 
(557 puan) tarafından
Öyle gerçekten nerden nasıl bulaşti bilmiyorum ya eşimden geldi diyecem ama yok onunki farklı alerji idi allh razı olsun cidden zor
-Reklam-
0 oy
(8,995 puan) tarafından
Bilgim yok geçmiş olsun 
(557 puan) tarafından
Saol Allah razı olsun
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Bilgim yok canım post çıksın 
0 oy
(302 puan) tarafından
Yıldızlı yerleri nasıl anladiniz
(557 puan) tarafından
Anlamadim
(757 puan) tarafından
Bende
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun. Özellikle bu ara sokak hayvanlarına cokmus . Bizim arkaya gelen kedilerde de çok görüyorum 
(557 puan) tarafından
Onlarda bilmiyorum ama bebekte kötü ya uykusunu etkiliyor geceleri uyuyamiyor kaşıntıdan  doktor krem verdi onu sürdüm yenisini aldım şimdi uyuyor çok şükür
0 oy
(7,121 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Biz özel kukurt . Bezeren yağ ( vazelin ) ve bir damla ile ilaç yaptık bir haftada iyi olduk çok şükür bizede eşim getirdi 

(7,121 puan) tarafından
Aha atım kız unuttum iyiki yazdin
(7,121 puan) tarafından
Attım balım . Bir çorba kaşığı bu yağdan . Bir çorba kaşığı kükürt . Bir kutu vazelin içine karıştır . Biraz ağır kokuyor gece sür sabaha kadar dursun . Bide kükürtlü sabun al . İnşallah geçer sabunu banyoda kullan
(557 puan) tarafından
Saol cnm bnm de hangi yağ
(7,121 puan) tarafından
Çay ağacı yağı ... Kükürt .... Vazelin
(557 puan) tarafından
Tam cnm saol allh razı olsun

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 205 göst.
27 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Slndnr (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 173 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde agbutt (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 56 göst.
11 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Menis (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 204 göst.
13 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mrs. Boz (36 puan) tarafından soruldu

378,920 soru

11,342,060 cevap

34,809 kullanıcı

...