0 oy
398 göst.
Diğer kategorisinde (385 puan) tarafından

image

Oğlumundu bu takım kızım olacak nasıpse böyle beyaz takımları veya beyazımsı açık renklerımız var kızında gıyebılecegi hep bu ön kısımlarında sararmalar mevcut oldu zıbınlarda aynı durumda ama onları cıkmaZsada çok takmam ıcıne gıyecek ama takımlara üzülürüm bunlar dışarıda gıyılebılcek ürünler ve boş yere para vermek ıstemıyorım .. beyaz sabun aldım yarın kaynar suya basıcam bekletıp makıneue atıcam. Eğerkı çıkmadılar dıyelım başka leke çıkarıcı alıp denesem çıkma durumu olur mu basına gelen varmı 

7 Cevaplar

0 oy
(7,726 puan) tarafından
Belli ki hiç yakamamissin beyaz sabunla yika hemen çıkıyor 
(385 puan) tarafından
Beyaz sabunla denemedım dıger türlü lekelenmeler olmadı kıyafetlerının oglum 39aylık 6aylıktan 9aya gıydı yıkayıp kaldırdım basıma gelecegını bırı bıle soylemedı hatta ıkı yaz da açıp havalandırdım hıcbırseuı yoktu dün bı çıkardım böyle olmuşlar
(7,190 puan) tarafından
39 aylık ne kız yaşa geçme zamanı gelmiş :) süt lekesidir bunlar merak etme yıka geçiyor. Temiz kaldirsan da bir zaman sonra tekrar sarariyor
(385 puan) tarafından
3yası 3ay gexırdık bugün doktora götürdükte 3yas 3aylık dedım 39aylık deyınce dılımde kalmış :)
(7,190 puan) tarafından
Benimki de 3 yaş 1 aylık (⁠◕⁠ᴗ⁠◕⁠✿⁠) Allah bağışlasın canım
(385 puan) tarafından
Amin canım ınsallah tüm evlatlarımız saglıkla büyüsün Rabbım acılarını göstermesin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oğlumun kaç senelik beyaz pantolonu dolap lekesi olmuştu sarı sarı kosla aldım üzerine döküp çitiledim sonra makineye attım hepsi çıktı 
(385 puan) tarafından
Beyaz sabun dene diyenler oldu ılk bı deneyım olmadı başka alırım dıue dusundum ınsallah çıkarlar
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Leke çıkarıcı çamaşır suyu onları dene sonra bebek deterjanıyla yıkarsın
(385 puan) tarafından
Beyaz sabun dene dedıler baktım cıkmadı leke çıkarıcı alayım teşekkürler hepsınede çamaşır suyu gıtmez ıste malesef
(1,663 puan) tarafından
Benim büyük kızımdan küçük kıza kaldı3 4kere yıkadıktan sonra çıktı ilk yıkamada hemen olmadı
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Beyazların arasına çuz koyulur genelde sararmasin diye 
(7,121 puan) tarafından
Yasin cüzü
(385 puan) tarafından
Hm bılmıyordum canm zaten bana kımse bırsey demedı
(7,121 puan) tarafından
Bende bu sene öğrendim renkliye bişey olmazmış ama beyaza olurmuş
(385 puan) tarafından
Aynen koyu renklıde olsada gözükmüyor ama böyle açık grı açık yesıl mavı de fln da oluyor
(7,121 puan) tarafından
Aynen balım
0 oy
tarafından
Domol var canım internetden bak istersen toz olanını kullanıyorum bir gece önceden kaynar suya az bişey döküyorsun sabaha kadar kalıyor sonra sıkıp makinaya atıyorsun çok güzel leke çıkartıyor ve 2 seneden fazla gidiyor tavsiye ederim 
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Ben satanları ocakta kaynattim canım beyaz sabun rendeleyin içerisine mis gibi oldular.
0 oy
(2,054 puan) tarafından
90 dereceye at  toz deterjanla  400 devirde  ya da hiç sıktırma  yapmadan  yıkat  makineye 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 92 göst.
10 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yeşilim❤ (6,978 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
0 oy
3 cevap 79 göst.
3 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nalankt (1,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 135 göst.
25 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,543 soru

11,361,988 cevap

34,839 kullanıcı

...