0 oy
81 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3 puan) tarafından
Emzirdiğim için ilaç kullanamıyorum boğazım çok agiryor yutkanirken de zorluk çekiyorum her yerim döküyor ne yapabilirim doğal yollarla iyilesmem için yada emziren annelerde öyle bı hastaliga yakalandoysa ne gibi ilaç kullandı 

6 Cevaplar

0 oy
(423 puan) tarafından
Ah bacım ah domuz gribi diğer adıyla salgın şuan yanıyorum ateşler içinde bebeğim durmuyor uyumuyor ondan bana gecdi boğazlarım kıpkırmızı sen bence emziryom diye ilaçsız atlatmaya çalışma çünkü çok zor bir hastalık ilaçsız imkanı yok bağışıklığını dusurme he tavsiyem kaynar suya limon sık iç o iyi gelir oda bikac dakika sonra ayni
-Reklam-
0 oy
(281 puan) tarafından
Bende öyleyim çocuklarımdan bana bulaştı emziriyorum boğaz ağrısından ateşten baş ağrısından uyuyamıyorum çocuklarım da perişan haldeler ilaç fayda etmiyor lanet bi salgın var ortalıkta 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
İki gündür bende ölüyorum resmen .ağrılardan uyuyamıyorum sesim kısıldı öksürük başladı bide :(
0 oy
(115 puan) tarafından
Bogazim  yırtıliyor resmen oksurmeye korkuyorum ates üşüme  bqs qgrisi ölüyorummm bebegimde kizarmis bogazlari durmuyor hic sabaha kadar ayagimda salladim 
0 oy
(11,235 puan) tarafından
Nane limon ve ıhlamur canım başka bisi yapamiyorz maalesef
0 oy
tarafından
Emziren anne ilaç içermez diye bir kural yok canım git doktora ilaç al 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 43 göst.
15 Şubat 2024 Aile kategorisinde Asdfhlya (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 132 göst.
0 oy
5 cevap 71 göst.
1 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda_34 (11 puan) tarafından soruldu

379,216 soru

11,351,705 cevap

34,822 kullanıcı

...