0 oy
1,510 göst.
Aile kategorisinde (2,942 puan) tarafından
* benimki eşimle baş başa daha biyere gidemedik 2 sene olucak evliyiz ilk sene işte düğünümüz falan oldu sonra kış geldi bu sene de kaynanamlar falan hepimiz beraber gittik tatile bide hotel de değil villa ee ne anladım ben bu iştenn . Bide tabi kendi evim hasreti bu gidişle de hiç yakın görünmüyor o günler neyse ki eşim cok iyi biri ve seviyorum katlanıyorum işte..

Ya sizz

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
taş oturdu taş bacimmm
(2,942 puan) tarafından
Hayirdirrr ....
tarafından
ne kalmadi ki baştan sona fiyasko oldu yani başta nasıl olurda devamı da öyle.gelir demişler öyle de oldu
-Reklam-
0 oy
(66 puan) tarafından
Evliliğimizin ilk zamanları yalnız kalamamak eşimle ikimizde çalışıyoduk pazarımız tatildi bi tek ondada kayınvalidemgil köyde oturuyolardı her pazar sabahı yada cumartesi gecesi gelin şu iş var bu iş var şuraya gitcez buraya gitcez gündüz iş akşam yemek ev işi günün 1 tatilide köyde geçti işte eşimde kıramazdı bende kavga eder dururdum  
0 oy
(536 puan) tarafından
Hemen hemen herşey 
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Gelinliğimi seçemedim esim kendi seçmiş babasiyla 

Dış çekim yaptırmadı babası 

Balayına gidemedik 

Allahtan ailesine uzak oturuyoruz da bize fazla karisamiyolar
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kına gecesi ve düğün çekimini eşimin kuzeni fotoğrafçı o yapmıştı. Düğün albümü vs hepsini verdi yapıp ama kına geceme dair ne bir foto ne bir video hiçbsy vermedi neymiş kaybetmiş bulamamış kaç yıl bekledik aradık defalarca albüm istemiyoruz CD ye at ver biz cıkarırız dedik yok bulamıyomuş güya bilgisayarda. Kına geceme dair 1 tane bindallı ile fotom var o kadar yıllardır içimde uktedir :(( tanıdık kazığı yedik resmen

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 979 göst.
2 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 645 göst.
0 oy
42 cevap 2,170 göst.
3 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Dilamm (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 221 göst.

381,725 soru