0 oy
206 göst.
Diğer kategorisinde (1,323 puan) tarafından
Kizlar haşlanmış but ve gogsum var. Onu kizartma yapmak istiyorum tavada. Nasil kizartayim herhangi bi sos falan yapayimmi sizce bide yanina ne yapayim

6 Cevaplar

0 oy
(7,478 puan) tarafından
Salata pilav yap ohhh mis 

Diyeirni bilmiyorum 
-Reklam-
0 oy
(692 puan) tarafından
Az yağda kizart baharat ekle biraz sonra sonrada azıcık salça kavur kenarında kavrulduktan sonra azıcık şu koyki açılsın salça 

Mis gibi döner oluyo 
0 oy
(463 puan) tarafından

1yemek  kaşığı yoğurt  1 tatlı kaşığı Salça  göz kararı da sıvıyağ ve tavuk baharatlı  veya köri (brn ikisini de koyuyorum azar azar ) koy karıştır kızart yanına Pirinç pilavı da olabilir yeşil mercimekli bulgur pilavı da :)

0 oy
tarafından
Kırmızı toz biber karabiber  biraz yagla karıştır 

Pilav yaparsın salata güzel olur
0 oy
(9,380 puan) tarafından
Alakasız ama haşlayp kızartınca güzel oluyor mu :)
(9,380 puan) tarafından
Teşekkurler wonderwoman :)
tarafından
rica ederim ne demek Yani cben tavuğu ya kremalı ya salçalı soslu ya haşlanmış  fırında actifry da vs  
 Falan olarak kullanıyorum  kızartma için de  direk yağa  tavuğu hiç koymadım mutlaka önce biraz su ekleyip içi çiğ kalacak şekilde biraz haslarjm suyunu kaldirir kullanirim  sonra tavuğa mesela kremalı yapacaksam  yağa biraz sarımsak küp küp doğranmış tavuklar koyarım rengi dönünce stediğim baharatlari ekler bir kaç saniye daha  kavurur SONRA kremayı koyarım yumuşacık çok güzel oluyor yanına makarna salatası  r
(9,380 puan) tarafından
Siz  göğusten bahsediyorsunuz sanırm. Benim dediğim baget ve kanat onları o şekilde tavada kızartınca guzel oluyor tadı :)
(930 puan) tarafından
Yok tavuğu parçalıyor haşlıyor baharatlayıp fırına veriyor ama çok bekletiyor büyük ihtimalle
tarafından
Yok kızlar tavuk kemiksiz but göğüs hepsi olur kanat hariç
0 oy
tarafından
Yağ kızar azcik sarımsak at yağa hafif kabur  etlerini sonra istediğin baharatları ekle en son da krema köy  bir iki tık pissin miss hibi kremalı tavuk olur yanına da Makarna salata içecek 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 202 göst.
0 oy
7 cevap 147 göst.
23 Nisan 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Ftm0063 (534 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 295 göst.
11 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 240 göst.
13 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,635 soru

11,530,271 cevap

35,200 kullanıcı

...