0 oy
1,696 göst.
Aile kategorisinde (914 puan) tarafından

image

image

Allâhı mm ya topladim sözde yine dağınık birde uşak gelmiş altına yapmış uvv zor temizledik kaçıyorda hemen aldık banyoda yıkadık çay içtik şimdi babasi salliyor ben çay icmeye devam

image

image

image

Bitmiyor yâ yeminle kafam yoruluyor bu dağınıklıktan şöyle 13-14yaşında bi kız olcak ki oğluşumuza gün icinde cok degil bi buçuk saat bakacak ben de mutfakta rahatca çalışacağımız temizlik yapacağım deşarj olacağım ama oğlumun bi yandan astım ataklari bir yandan diş çıkarma sancıları yüzünden bir türlü toparlanamiyoruz ee yemeden içmeden de olmuyor yapcan ki yiycen yikiycan ki giycen vallahi bu hastalıklar bitirdi bizi rabbim İnşaAllâh sağlıklı sıhhatli günler göstersin de varsın dağınık olsun n'apiyim

21 Cevaplar

+1 oy
(232 puan) tarafından

Ayy hiç mutfağa gidip cekesim yok baya yorgunum baş ağrım var kalsın yarın toplarım artık :) sanada kolay gelsin bacım . Afiyetlerde olsun 

(914 puan) tarafından
Ooy çok teşekkür ederim bazen benim de sabaha kaliyor o dağınıklığı toplamak işte o zaman cok daha zor oluyor
-Reklam-
+1 oy
(7,210 puan) tarafından
Öyle tabi bacım önemli olan sağlık bırak aman boşver naalim robot değiliz 10 tane de kolumuz yok 
(914 puan) tarafından
Eveeettt kesinlikle
0 oy
tarafından

image

Aboo savaş çıkmış yeminle mutfak akımı olsun o zman ahaha 
(914 puan) tarafından
Aynen balım valla :)) günde üç dort kez o savaş çıkıyor
tarafından
Bizdede öyle kuzum mutfağın toplu hali bu yenı toplamıştım yine dağıldı tabı ahaha
0 oy
(7,991 puan) tarafından

Benim toplu bulaşık hiç birşey yok 8-):angel::D

(914 puan) tarafından
Ohhh mos gibi desene bakiyim hanny
0 oy
(13,838 puan) tarafından

Amannnn nasılsa biz yapyruz yine boşver cayini iç oh afyt olsun:D

(914 puan) tarafından
Aynen öyle bazen yapamayinca eşim toplayip yikiyor anam bi çocuğa ikimiz yetişemiyoruz
(1,165 puan) tarafından
Azıcık şöyle yorumlar gelsin kafamız rahatlasın ya. Hemen temizlik perileri gelmiş ayy nasıl çay içtin falan diye yoruma:) bende mutfağı toplamadan içtim ohh miss:D
(13,838 puan) tarafından
Vallahi keyfime düşkünüm ben yap yap hep aynı nasılsa beş dakika sonra da ben toplucam şu an hatta masam duruyor eşim geldi çocukları verdim kahve yaptım hemen az sonra yine ben toplucam:⁠-⁠D:⁠-⁠Dyorumlara bakmadım bu arada
0 oy
(2,466 puan) tarafından

Offf sen bide benimkini gör arkana bakmadan kaçarsın:'(

tarafından
Foto atsana bacım
(2,466 puan) tarafından
Valla bacım başım çatlıyor. Zar  zor çocukları uyutum şimdi uzandım bende
tarafından
Tamam kuzum dinlen sen
(914 puan) tarafından
Ooo Allâh yardımcın olsunnnn
(2,466 puan) tarafından
Teşekkür ederim canlar,:)❤️❤️
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Temizlik postu deseniz bu kadar resim gelmezdi:)
(914 puan) tarafından
Bakamadim daha yorumlara sirayla gidiyom :))
0 oy
(15,828 puan) tarafından
Amin amin önemli olan sağlıklı❤️☺️Bugün bende bı iş yapamadım oğlumun ateşi vardı gece hastanedeydik gündüzde yapışık ikiz gibi oturduk saolsunn Kizcelerimm yardım ettiler ❤️❤️
(914 puan) tarafından
Rabbim şifa versin cânım yâr ve yardımcın olsun :)
(15,828 puan) tarafından
Amin amin insallahhh canım Allah razı olsun
0 oy
(2,479 puan) tarafından

Ayy boşver canım keyifte gerekiyor azcık. Ben 3 4 gündür aynı şeyi yaşıyorum resmen. Çocuğu uyut mutfağı toparla.makinayı çalıştır, ertesi gün tekrar temiz bulaşıklar ve tekrar dağılıyor. Akşama tekrar temizlerim diz kirlileri diz:Dsürekli aynı şey sanki kısır döngüye girmiş gibi. Hiç bitmediği için dert etme kendine. Sağlık olsunda bulaşık çamaşır olsun tek 

(914 puan) tarafından
Evet ben de aynen senin dediğini diyorum kendime :D
0 oy
(13,353 puan) tarafından
Oh be tek değilmişim bana da ben uzaylıymışım gibi geliyordu :) 
(914 puan) tarafından
Ahahahha :D
0 oy
(64 puan) tarafından
Ayy hele benimkinii görseniz:-D:-D:-D
(914 puan) tarafından
Valla bulaşık makinasi var ama öyle daha zor geliyo eğil yerleştir yikasin tekrar topla yerleştir bazen makina calistiriyorum bazen elde yikiyorum naptigim belli olmuyor kafama hangisi eserse
(64 puan) tarafından
Hmm anladım canım vala Bende yok oyuzden şimdilik böyle idare ediyorum kız yinede şükür et vala çok bulaşık olunca şahsen sırtım dayanmıyor hepsini yıkamaya:-D
(914 puan) tarafından
Kalabalık misafir gelince atiyom makinaya ortalik toplanıyor kuzumm
(914 puan) tarafından
Rabb'im gönlüne göre nasip etsin makina İnşaAllâh rahat edersin:)(⁠✿⁠ ⁠♡⁠‿⁠♡⁠)
(64 puan) tarafından
Amin inşallah çok soaol
0 oy
(119,525 puan) tarafından
uuufff kalk topla yaa 
(914 puan) tarafından
Topladim zaten topladığım halin resmini de attim o toplu hâli :D
0 oy
tarafından

Sdrtghjj neden her şey mavi

Benimkide daha toplanmadi çocuklar uyursa bir el atacam olmadı sabaha kalır 
(914 puan) tarafından
Seviyom maviyi ondan ahahah :Dd halilarda da hep mavi tonlar var
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Valla bana geliyolar şuan simetrim azdı:D
(914 puan) tarafından
Hahhahaha yandan yandan :Dd
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Bu kadar dağınıkken bırak çay içmeyi rahat oturamam ben bide banko üstü yerine bulaşık makinesine koysaydın ya kız sana zahmeti olmazdı 
(914 puan) tarafından
Banko üstü ne demek
(6,441 puan) tarafından
Tezgah canım
(914 puan) tarafından
Kiz o tencereler de yemek var nasil makinaya koyayim buz dolabina kaldırdım:D gerisini de yikadim biraktim makinanin içi yerleşcek kii bulaşıkları dizeyim daha uzun iş ama bi yandan çocuk bi yandan eşim çay içmek ister yani napiyim hepsi ne kadar olursa o kadar oluyor
(6,441 puan) tarafından
Aa boş sandım
0 oy
(2,482 puan) tarafından

Mutfağı şirinler basmış gibi ☺️hersey mavi geldi gözüme ahaahha:D

(914 puan) tarafından
Pembik gelin değiliz ama mavi severuk :D
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Mutfak böyleyse asla oturmam bana dert olur takıntım var heryer düzgün olacak derli toplu olacak 2 çocukla yine yapiyorm gece hep toplu olur mutfak ben yapmasam kaynnam yapar valla..ama sizide anlamak lazım 
(914 puan) tarafından
Anlayışın icin teşekkür ederim :)))
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Bu mutfağa görseydim benimkinde atardım .... Kayannamdan sonra çayı ilkkez misafir gelince demledim . Napicaz bacı arada oluyor vallah savaş cikmis bomba patlamış mutfak  keyfimizi yapalım demi ama :) 
(4,390 puan) tarafından
Benim mutfakta dip bucak temizlenmesi gerekiyor ama bana dağ gibi geliyor ya temizlemek nasıl cikcam bu psikolojiden. Kız çağırınca da istediğim gibi yapmiyo memnun kalmıyorum açıkçası;D
(2,886 puan) tarafından
Canommmm❤️
(914 puan) tarafından
Aynen öyle kuşum napalim yani yine biz yapiyok:D
(7,121 puan) tarafından
Aynen öyle kızlar . Babs anne .. bir ara masumlar apartmanı safiyeye bağladım . Sonra onun hiç bişey yapmadığı kokmuş haline bagladim şimdi orta derecedeyim:) bebeğimizi tutab olsa 2 gün dip bucak gireceğim o yok . Pazar günü eşim evde az çok girerim arkalara buzdolabı çekilecek. Bide bende makina yok :):) . Sen bana gel ben sana kız nolacak ....melikem balimsin
0 oy
tarafından
Tek merak ettiğim seccadenin mutfakta ne işi var :) 
(914 puan) tarafından
Her yerde namaz kiliyok yavrum :D
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Astım alerji hırıltı çok zor çok.. Allah yardımcın olsun. Bunu azaltmak için evde iyi temizlikte şart ama :/ bizimkiler de alerjikler sürekli hastalar bugünümüze şükür tabi.. Topladım temizledim evi şimdi çocukları uyutuyorum sonra da çay keyfi :) 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 394 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde orbanesara (892 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 109 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,445 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 566 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 190 göst.
28 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Muhammed 39 ! (193 puan) tarafından soruldu

381,413 soru

11,418,637 cevap

34,975 kullanıcı

...