0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde (52 puan) tarafından
Kayinvalideme gittim bugün neyse yenildi falan masayı topladım bulaşık ellemedim ellemiyorum da esim yapma diyor geçmişte yasananlardan dolayı gerçi aklıma gelse yaparim ama şeker hastası oldum yani beynim uyuşuyor bazen düşünme yetkimi kaybediyorum ben hasta oldum bir tas çorba yapmaya gelmedi daha neler neler anama kadar küfür etmisligi var zamanında eşimin hayrına sustum neyse mesaj atmış az önce Kayinpederim bana kızmış evi böyle bırakıyorum diye yaşanmışlar Kayinvalidem daha 49 yaşında hatirlativer düşünemiyorum dedim Kayinpederim yaşlandık biz artık şu bu demis saat akşam 9 olmus eve gelmek için otobüse biniyorum inip yürüyorum iki çocuğumla o bu soğuk da kendisi bana çok güzel annelik yapiyor benim ona kızlık yapmamı bekliyor

5 Cevaplar

+1 oy
(6,190 puan) tarafından
Ben bu kadar şey yaşasam o eve gidip yemekte yemem bi bardak su da içmem varsayalım ki yuttum herseyi gittim yediğimi içtiğimi de yikamadan dönmem k.b ama..
(52 puan) tarafından
Eşim yaptığım zaman kızıyor asıl s.alak misin sen diyor
(6,190 puan) tarafından
E yemeğini yiyosun ama demek istediğimi anlamadin sen
-Reklam-
+1 oy
(1,070 puan) tarafından
Aman eli ayağı olan evini toplasın hiçte uğraşamam kendi evimle zor ilgileniyorum sende hiç umursama kayınpeder vik vik ötecegine kendi temizlesin karısına yardım etmekle incileri dökülmez
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Hanım köylü kayinpederler de her boka burunlarını sokmasınlar olmaz 
(52 puan) tarafından
Onlar içeri de keyif yapacak ben iş yapacam
(2,291 puan) tarafından
Oldu ***** yok bu devirde hemde
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Annene kadar küfür etmiş sen daha sofrada oturup yemek mi yiyorsun. Yanlış anlama ama sonu bastan belli işte 
0 oy
(4,973 puan) tarafından
Ya eğer aranız iyi deilse eşinin hatrinicin giidyorsan yemek yemem ha yesemde yediğimi yıkarım öyle bırakmam 
(52 puan) tarafından
Eşim yapma diyor ki asıl yapınca kızıyor
(4,973 puan) tarafından
Bacım yeme sende ;) en azından aradıklarında yemedim bnm bulasiklarim deil dersin

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,940 göst.
+1 oy
19 cevap 378 göst.
21 Nisan 2022 Diğer kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 229 göst.
+1 oy
20 cevap 714 göst.
9 Şubat 2023 Diğer kategorisinde gokcee05 (215 puan) tarafından soruldu

380,082 soru