0 oy
209 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (367 puan) tarafından
Kizlar merhaba. 2. Hamileligimi yasiyrm 25. Haftadayim.ilk bebegim 4 aylikken hamile kalfim yani erken oldu. Sezeryanla dogum yaptim.2 gecedr geceleri bel karin mide agrisi giriyor saatlerce sueuyor bu ne yalanci sanci mi? Ilk hamileligimde boyel olmuyordu. Ilcede yasiyrm hastane cok uzak. Napmaliyim normal mi bu

8 Cevaplar

+1 oy
(8,782 puan) tarafından
Araları çok az olduğu için belki vücut kendini toparlayamamıştır daha canım. Ama nolur nolmaz bir doktora git. Uzak yakın artk yapacak bişi yok. 
-Reklam-
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Doktor görse daha iyi olur aslında biz burdan ne desek yalan olur
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Doktora danışsan iyi olur. Üşütüyor olabilir misin
0 oy
tarafından
6 aylık hamılesın cocuk 4 aylıkken hamıle kalmıssın yanı daha sezeryan olalı 10 ay bıle olmamıs hemen doktora gıdıp muayene olman lazım uzaksa uzak hamıle kalırken bunu bılmıyor muydun gideceksin muayene olacaksın saglık bu ertelenmez bahane degıl çözum uretın lutfen 
0 oy
(1,485 puan) tarafından
Bu bendede oluyor sezeryen oldugumdan beri sekiz ay oldu doğum yapalı mahvediyor beni bence sezeryen kaynaklı olabilir csnim 
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Boyle durumlarda 112 yi arayip doktorla gorusmek istiyorum derseniz onlar duruma karar verip tavsiyede bulunuyor gerekirse ambulansla hastaneye aldiriyorlar
0 oy
(915 puan) tarafından
Bende sezeryan doğum  yaptım valla benimde belim kopuyo ağrıdan  bence ilk sezeryani epidural yani belden olduysan bu daha çok agritiyo beli ben bunu anladım 
(982 puan) tarafından
Katılıyorum vallaha birdaha doğumunda belden uyusmayi bende kabul etmicem oğlumu görüm diye ettiydim şimdi doğum yapalı 11ay oldu baş ağrım bel kasık ağrım geçmiyor hacamat yaptırdım başıma geçti tekrar yaptıracağım tekrarı ağrılarım
0 oy
(982 puan) tarafından
Canım sezeyan ile doğum yaptım bende dediğin gibi hamile deyilim fakat miğde bölgem karın bölgem ve bel bölgem hergun ağrıyordu şuan oğlum 11aylik ama belim binde bir miğde ve karnım hergun ağrıyor sezeryanla üst üste hamile kalkmak bağırsak yapisiklihina sebeb oluyor doktorun ile gorusmeni tavsiye ederim sağlık ile kucağına al inşallah burde ben denedim ayağımda çorap ve terlik giyiyorum üstüme yelek ev kalefirli olmasına rağmen hemen 2 gün sonra düzeltiyorum sonra iyiyim diye tekrar eskisi gibi terliksiz çorapsız yeleksiz geziyorum gene ağrılarım başlıyor nane ve limon kaynatıp icmeni tavsiye ederim dokunmuyor ise hamilesin bilemiyorum içe biliyormusun ama ben hamile iken içiyordum 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 160 göst.
0 oy
13 cevap 293 göst.
0 oy
0 cevap 125 göst.
8 Ocak 2022 Aile kategorisinde hanimeli (449 puan) tarafından soruldu

374,661 soru

11,206,518 cevap

34,509 kullanıcı

...