0 oy
128 göst.
Aile kategorisinde (771 puan) tarafından
Burdan biri karadut ozu önerdi ondan aldım her sabah ac karna 1 tatlı kaşığı veriyorum bağışıklığı da güçlendiriyor özellikle grip vs gibi hastalıklara karşı koruyormuş pek çok faydası var başka böyle doğal bir şeyler var mı kullandığınız benimki pek yemek yiyen bir çocuk değil sık hastalaniyo bu yüzden iştah şurupları falan da fayda etmedi en azından vücudu dirençli olsun dedim var mı önereceğiniz biseyler 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
İmuneks diye bir srup aldım arkadaşlar kullanıyor mus. Diyelim hastalık belirtisi var o vakit iciriyorum her gün vermiyorum.
-Reklam-
0 oy
(5,634 puan) tarafından
doğal ve bitkisel ürünler yapan bir arkadaştan propolis ve udi hindi yağı aldım hem iştah açıcı hemde bağışıklık sistemini güçlendiryor dediler aldım bende kullanıyorum oğlum 1 yaşında kullandığım dan beri iştahı biraz daha iyi 
0 oy
(3,605 puan) tarafından
Kurudut kaynatıp icirebilirsin Zühre ana kids udi hindi keçiboynuzu özü d3 k2 vitamini kullanabilirsin 
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Hergun tavuk sulu veya ilik sulu corba yapiyorum
0 oy
(598 puan) tarafından
Kozalak şurubu veriyorum keçi boynuzu pekmezi veriyorum 
0 oy
(394 puan) tarafından
Kirmizi kapya biber corbasi yapıyorum en çok antioksidan onda var günlük A C vitaminini karsiliyor
(165 puan) tarafından
Tarif verebilir misiniz
(394 puan) tarafından
Canım yarım kabak Bi tane kırmızı biberi yıkayıp dogruyorum. Bi tatlı kaşığı yağda 1 tatli kaşığı unu kavuruyorum ama çok yakmadan üstüne 1 bardak su yarım bardak tavuk yada et suyu koyuyorum. Kaynamaya başlayınca sebzelerimi atıyorum içine. Yumuşayınca blender yapıyorum hafif parcacikli bırakıyorum ben bu kadar. Severek içiyor. Bazen kabak yerine ıspanak kereviz koyuyorum sürekli değiştiyorum. Ama oğlum en çok kabaklı olanı seviyor. 8 aylık bu arada
(165 puan) tarafından
Çok güzelmiş canım  çok sağol şuan mevsimi değil kapya biberin ama yazın yapacağım
(394 puan) tarafından
Ben buzluğa atmıştım yazdan evet aklında kalsın canim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 188 göst.
4 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 118 göst.
7 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 111 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Yaz-14 (79 puan) tarafından soruldu