0 oy
142 göst.
Aile kategorisinde (154 puan) tarafından
Sevgili canlar 2 kızım var biri 7 yaşında diğeri 16 aylık yeniden hamileyim başta arayı açtım baya ama bu son ki bebeğim de çok yaş farkı olsun istemedim 3.üncü bebeğim erkek olsun çok istiyorum tabi başta eli ayağı düzgün olsun sağlıklı olsun ama inşallah bi oğlum olsun eltimin  4tane kızı var en küçüğü 6 aylık ve bana da kızım olacakmış edasıyla bakmaları canımı sıkıyor eli ayağı düzgün olsun diyorum ama gerçekten bi oğlum olsa galiba dünyalar benim olur abisi de dalga geçiyor eşimle benim 4 se senin de  4olur genlerimiz aynı diye duyunca sinir oldum sırf çoğuda ona inat istiyorum lütfen dua edin sizde Allah razı olsun

12 Cevaplar

0 oy
(154 puan) tarafından
Ay çok özür dilerim ne çok açılmış bilmeden, =(
-Reklam-
0 oy
(15,824 puan) tarafından
Büyük kızımı 18 haftada,küçük kızımı 13 haftalıkken oğlumu 18 haftada öğrendim doktora cihaza ve bebeğin pozisyonuna göre değişiyor bence❤️☺️ Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 
(154 puan) tarafından
Bnim de bu üçüncü inşallah oğlum olur benimde =)
0 oy
(915 puan) tarafından
Benim ilk oğlum 13 2. Oğlumda 14 haftalıkken gösterdi 
(154 puan) tarafından
Darısı bana inşallah canım
0 oy
(438 puan) tarafından
16. Haftadan önce tahminde bulunuyor, 16. Haftadan itibaren kesin belli oluyor. Ben kontrollerimde hep devlete gittim sadece cinsiyet öğreneceğim zaman özele gittim iki hamileliğimde tamda 16. Haftada gittim ikisinde. Devlette erkek deseler bile kız çıkıyor, kız deseler erkek çıkıyor oranın ultrosanlarina pek güvenmiyorum ben. 16. Haftadan itibaren diyebiliriz canım. 
0 oy
(161 puan) tarafından

Genlerle alakalı olduğunu düşünmüyorum ben  11 haftalık öğrendim oğlumu sen kaç haftalıksın 

(154 puan) tarafından
14+5 canım
(161 puan) tarafından
Özele gidiyorsan ve erkek bebeyse çoktan öğrenirdin diye düşünüyorum Allah gönlünden geçeni nasip etsin canım
(154 puan) tarafından
Amin canım benim
0 oy
(4,937 puan) tarafından
Ben kıziminda oglumuda 12 haftada öğrendim özelde öğrenirsin özele git sen bir inşallah oğlun olur
(154 puan) tarafından
Amin inşallah olur =)
0 oy
(3,095 puan) tarafından
14 haftalıkken öğrenmiştim 
0 oy
(103 puan) tarafından
Rabbim kızlarına van sağlığı versin  canm benm de 2.5 yaşında kızım 2.kızım 5 aylık bende cok ilerde düşünüyrm Sadece o duyguyu tatmak istyrm hayırlısı ile tabi Rabbimden ıyi bilen yoktur Rabbim sanada o duyguyu tatdirsin sağlıkla kalbinden geceni nasip etsin inşalalh boş konuşan çok olur  sonuçta veren Rabbim ondan ıyi bilen yok 
(154 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(360 puan) tarafından
Benimde 2 kizim var 3.ye hamileyim suan 21 haftalik 12 haftalikken oglum olacagini ogrendim darisi basina 
(154 puan) tarafından
Ayy hadi inşallah canım =)
0 oy
(8,900 puan) tarafından
Oglusum 12+1de gösterdi kendini şuan 17+5im sağlıkla kucağına al
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Aslında yanlış bişey demiyor erkekler babalarının genlerini alırmış çok oğlu varsa onun da çok oğlu olurmuş genetik yatkınlığa göre. Yine de bu sanki çok kötü biseymis gibi yansitilmasina üzüldüm. Seninle aynı durumdayız. Bir kızım var ve şuan erkek olmasını o kadar çok istiyorum ki. Erkek baskısı da yok veya erkek cinsiyetini yuceltmekle asla alakası yok sadece baştan beri içime erkek doğmuştu kızımdan çok farklı bir gebelik geçirdiğim için. Bazen istemsiz kendimi oğlum derken buldum. Rüyamda hep erkek olacağına dair şeyler gördüm. Ve son gittiğimizde emin olamamakla beraber kız dedi. Açıkçası çok üzüldüm üzülme sebebim gerçekten kız olduğu için değil. Kendimi o kadar erkek diye ikna etmişim ki hala bile ikna olamadım. Emin olamadi diye bir ümit diyorum belki erkektir. Ben 17 haftada gittim. Çocuğun genital bölgesi ödemli dedi doktor ben bakınca pipi görmüştüm oysaki. Neyse işte 21 de kesin olur bence. Ben 3 hafta sonra hem detaylı için hemde cinsiyeti kesinleştirmek için gideceğim. İkimize de dua edeyim bari Allah hayırlısıyla sağlıklı hayırlı oğlanlar versin ikimize de :)
(154 puan) tarafından
İnşallah olur canım senin de bi oğlun
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Kızım 12. Hafta oğlum 13. Haftadaydı belli olduğunda 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 69 göst.
23 Aralık 2022 Aile kategorisinde DuyguHira (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
23 Aralık 2022 Aile kategorisinde DuyguHira (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
12 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bi garip kul (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
14 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Beyza5 (4,994 puan) tarafından soruldu

379,127 soru

11,349,039 cevap

34,813 kullanıcı

...