0 oy
129 göst.
Aile kategorisinde (90 puan) tarafından
Kızlar 1 hafta önce doğum yaptım o günden beri bebeğimde sarılık var,doktor kan değerlerine baktı çok fazla değil dedi ama bol bol emzir dedi, ama bebeğim uyanmıyor 35 haftalıkken doğdu bide acaba ne yapabilirim böyle bir durum yaşayan oldu mu 

7 Cevaplar

0 oy
(11,399 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sık sık beslen uyandır 2 saati geçmesin uyanmiyorsa topugunu sık bezini aç ama uyandır canım artmasın sarıldığı 
(90 puan) tarafından
Her türlü yolu deniyorum ama uyanmıyor , banamısın demiyor
(11,399 puan) tarafından
Bi bezi ılık bezle ıslatıp sür canım daha olmadı üzerini cikar ama dediğim gibi mutlaka uyandır ve besle
(90 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun ❤️
(11,399 puan) tarafından
Rica ederim canım cümlemizden razı olsun inşallah her şeye rağmen uyanmazsa hastaneye götür korkma sakin ol gözetiminde olduğu sürece geçer allahin izniyle
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zorla uyandırıp emzir canım 2 saatte bir. Sakın uzatma arayı, en iyi gelen şey emzirmek, 2 bebegimde de sarılık oldu kirklari çıkana kadar devam etti, hatta kızımda daha uzun. Sadece emzirdim, geçer kuzum endişelenme 
tarafından
Kesinlikle canım çok doğru. Rabbim herseyin hayırlısını versin
tarafından
Amin canım amin, iki Mrs. muhabbete dalmışız,  post sahibi kızacak bize simdi =]
(90 puan) tarafından
Yok canım estağfurullah neden kızıyım:))
tarafından
Ay sağ ol canım bir iki kere postumun altına yorum yapıp durmayın diye azarlayanlar oldu da :))
tarafından
Evet gerçekten bende çok denk geldim gidin özelden yazın diyene :))) sagol valla aynen
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Sık sık emzir.sutun yoksada.mama ver baska yapacagin bir seyyok
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Mutlaka uyandır emzir ben uyandıramadım çocuğun kan şekeri düşmüştü kendime çok kızıyorum daha vicdan azabı çekiyorum 
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Bol bol emzir bolca su ve salatalık tüket sütünü sağ siringayla ağzına akit sütun azsa mama ver bizim değerimiz 15 oldu bunları yaptık düştü şükür doktor önerisi bu arada ben bu arada mamayı biberonla verdim alışma durumu olmadı hala emzirme mama ikisine de devam ediyorum 115 günlük sütüm az benim 
(1,506 puan) tarafından
Bide cannim bir hafta kadar kadar tavuk ve yumurta yeme
(90 puan) tarafından
Benim sütüm var,tek sıkıntı uyanmamasi
(1,506 puan) tarafından
Sağ siringayla ver canım o zaman
(1,506 puan) tarafından
Kaşıkla da olur
0 oy
(352 puan) tarafından
Benim bebeğimde de vardi, emzireceksiniz bol bol..Uyanmaz, zaten sarılıktan dolayı uyanmıyor,uyukluyor..Zorla uyandiracaksiniz...
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Oyyy yerim ben onu yaaaa,

Kesinlikle uyandır canım,kendini hala anne karnında zannediyo :) 

(90 puan) tarafından
Aynen cnm ,35 haftalık doğdu ztn bedenen değil ama ruhen hâlâ orda

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 104 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde birerkekannesii41 (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 47 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 79 göst.
4 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu