0 oy
1,291 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Bebeğim uyudu iki haftadır uyuyup uyaniyo haliyle öyle yorgun oluyorm ki anlatamam tek başıma her şeye bakıyorm 

Bugün nedense uyumadı az once uyudu salladım yerine koydum agladi uyandı tam 5 6 kez yaptı bunu odadan çıkınca agliyo 

Karnı vs tok ona eminim.

Bende istemeden bağırdım gerçekten istemeden oldu Şimdi herkes çıkar, özellikle 1 yaş altı anneleri, "Ben çocuguma asla bagırmam, çok yanlış" falan demeye başlar 

Biz de insanız, kimimizde az, kimimizde çok, üzerimizde bir sürü yük var. Dolayısıyla her an sevgi kelebeği modunda dolaşmak imkansız. Bağırırsınız da, kıçına iki tane vurursunuz da. Önemli olan, yanlış yaptıgınızın bilincinde olmak, yapmamak için elinizden gelen çabayı göstermek, yaptığınızda ise telafi etmek için çaba göstermek. Önemli olan sevginizi hissettirebilmek. Yeri geldiğinde hiç gocunmadan ondan özür dileyebilmek.

Bazı insanlar biliyorum, "Annem bana bir fiske bile vurmamıştır ama keşke kızsaydı, bağırsaydı da beni önemsediğini gösterseydi" diyen. Yani, insanoğlu böyle işte. Hep kendinde olmayanı arıyor. Herkesin iletişimi farklı.

Şuan istemsizce ağlıyorum kızlar bir kaç kez yaşadık bu durmu kucağıma aldım öptüm özür diledim sarıldı bana ve uyudu yavrum bir daha asla bagirmam ya içim acıdı 
Özür dilerim evladım annen seni çok seviyo 

25 Cevaplar

0 oy
(588 puan) tarafından
Bağırmadım diyene inanmam bendede durum ayni bebeğim uyumuyo tek başıma bakiyorum koskoca evin isi cocuk derken bende bazen bağırıyo buluyorum kendimi cok pişman oluyorum ama mantık cercevesinde olmiyo iste yoruluyo insan
-Reklam-
0 oy
(843 puan) tarafından
Benm annmde bağırdı çağırdı hatta çarpa çarpa dövdü. Düşünüyorum evet yanlış. Ama yaptı diye sevmedi mi tabiki sevdi. Ama cahillik işte belkide hayat şartları sabrını zorladı. O an çığırından çıktı bilmiyorum. 

İnşallah ben kızıma vurmam yada bas bas bağırmam diyorum hep.  Belki bende  arada sesimi yükseltebilirim. Ama bunun hep dozu olur inşallah. Üzülme canm hala o senin kızın ve hala çok seviyorsun...
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Aynı şeyleri yaşadım demin ama dediğin gibi üzerimizde başka yüklerde var insan patlıyor bazen. Önemli olan farkedebilmen güzel anne <3

0 oy
tarafından
Suan pişmanlık mi yasiyosun vicdanini mi rahatlatmaya çalışıyorsun kendini hakli olduğuna mi inandiriyosun?
tarafından
Neden boyle diyosn ki ? Ne kdr zor süreçler yaşadım kim bilebilir ki ? Kötü bir anne değilim tam tersini mi söylemek istiyosn k
Beni sorgulama lütfen elimde olmadan bağırdım ve pişman oldm evet içimi rahatlatmak için bir kaç destek sözü duymak için yazdım yargıla diye değil
tarafından
Yargilamadim. Merak ettim sadece. Kendi tesellini kendin vermissin daha cok da o yüzden
0 oy
(16,001 puan) tarafından
Bende bazen bağırıyorum canım elimizde olan bir şey değil bu ama yaptığımızın yanlış olduğunu anlamak da güzel bişey öpüp sarılıp okşamak da. Canını sıkma uykusuzluk yorgunluk insana bazen öyle şeyleri yaptırır 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,037 göst.
29 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Turkkk (859 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 133 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Meltemsavran12 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 137 göst.
9 Mart 2024 Aile kategorisinde 3kuzucukannesi (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 223 göst.