0 oy
140 göst.
Aile kategorisinde (2,534 puan) tarafından
Kızlar bursa da şehir hastanesine gitsek hemen alırlar mı kalça ultrasonu için randevu almadan bebeğim için bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim 

7 Cevaplar

0 oy
(6,220 puan) tarafından
Bursalı değilim canım Hiçbir fikrim yok post yukarı çıksın bilenler çıkar umarım
(2,534 puan) tarafından
Sağol kuzum
-Reklam-
0 oy
(162 puan) tarafından
Canım sorunun cevabini kesin bilmiyorum. Bende bursadayim. Ama ota b ka randavu alin diyorlar. Randavu almadan cekeceklerini sanmiyorum. Telefonla arayip bilgi alabilirsin istersen.
(2,534 puan) tarafından
Tamam kuzum aradım hastaneyi de randevusuz almıyorlarmış
0 oy
(540 puan) tarafından
Bursada bilmem ama Yenidoğan dan doktor hemen alıyor aynı gün içinde bı iki saat de olabiliyor tâbi canım hemen ara hastaneyi zaten söyler bilen biri 
(2,534 puan) tarafından
Aradım canım ama randevusuz almıyorlarmış
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Hayır tabi ki önce çocuk doktoruna randevu alıyorsun. Muayeneye gidiyorsun doktor seni yönlendiriyor kalça ultrasonuna. Başka bir gün de kalça ultraaonu için gün veriyor 
(2,534 puan) tarafından
Evet öyleymiş
0 oy
(397 puan) tarafından
Almıyorlar gün  veriyorlar ben kızım için gittim cocuk doktoru yönlendiriyordu  greve girmişlerdi götürmedik  ne yazık ki şimdi nasıl oluyor bilmiyorum ama 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Doğum yaptığında randevu vermediler mi canım benim kızım doğduğunda tam günü gününe randevu verdiler kaç ay sonrasına gidip baktırmıştım
(2,534 puan) tarafından
Hayır randevu vermediler 2 aylık olunca kalça ultrasonu çektir dediler o kadar
(6,441 puan) tarafından
Alla alla ultrason zaten 5dk sürmüyor evet bulursun inşallah en kısa zamanda ihmal etme
0 oy
(48,690 puan) tarafından
gidip sorun canim bebek oldugu icin belki arada.alirlar
(2,534 puan) tarafından
Sordum canım randevusuz almıyorlarmış
(48,690 puan) tarafından
hayirdir geçmis olsun
(2,534 puan) tarafından
Canım yeni doğanlarda istiyorlar ya 2 aylık olunca ultrason falan rutin testler onlar işte
(48,690 puan) tarafından
anladim canim o zaman randevu al

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 60 göst.
0 oy
3 cevap 84 göst.
0 oy
5 cevap 148 göst.
5 Şubat 2021 Aile kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.