0 oy
108 göst.
Diğer kategorisinde (860 puan) tarafından
Kızlar annemler 3 kişi yaşıyor köyde abim babam annem bir sigortaları yok ve gelirleri de yok köyde tarladan kazandıklarıyla ben sosyal yardıma başvurdum onlar için ama ibanları yok Kendi ıbanımı yazsam bir sıkıntı olur mu acaba çıkar mı acaba onlara sosyal yardım kaç gün içinde belli olur ne yatıyor para mı yatıyor elektrik faturası için belli bir miktar mı yatıyor bilen var mı acaba

2 Cevaplar

0 oy
(439 puan) tarafından
Canım benim abimde şehirde kendi eşiyle ve çocukariyla yaşıyor annem ve babam köyde onlardan bağ bahçe işleriyle geçiniyorlar, en azından bir yerden 3-5 ay gelirleri olsun dedim abimde çok yoruldu artık hepsiyle ilgilenmekten tek maaşla hepsine yetmeye çalışıyor bende aile desteğe başvuru yapsana dedim ibanini kendi iban nosunu yazdı sonuç bekliyor oda bakalım. Bize de çıktı 2 hafta sonunda belli olmuştu benim noma mesaj geldi pttden paranızı çekebilirsiniz diye. Elektrik ve doğalgazda aynı başvuru  kısmına giriyosun ordanda elektrik ve doğalgaz başvurusunda bulunuyosun o ayrı yatıyor aile destekle alakası yok 1300 aile destek ücreti 216 TL elektrik desteği 650 tlde doğalgaz desteği geldi canım. Elektrik ve doğalgazı ücret olarak cekemiyorsun fatura geldiği zaman ödeme noktosinda nereye gidiyorsan orda diyosun yardımim var diye tcnden bakıp faturadan düşüyorlar. Kimisine tekrar başvuru yapmadan elektirik ve doğalgaz ücreti yatiyomus onu bilmiyorum ama ben ayrı başvuru yaptım. 
-Reklam-
0 oy
(1,239 puan) tarafından
İban yazmana gerek yok boş bırak 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 281 göst.
23 Ocak 2024 Aile kategorisinde Prensesannesi25 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 284 göst.
10 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Misralardaki huzur (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 79 göst.
7 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Gizli (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 321 göst.
1 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Ceylannm (121 puan) tarafından soruldu

385,461 soru

11,526,363 cevap

35,196 kullanıcı

...