0 oy
303 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (2,746 puan) tarafından
Arkadaşlar ben çalışan biriyim. O yüzden almak istiyorum dolaba tavuk köfte vs haazırlayıp işten gelince airfryer atmak o sırada işlerimi halletmek ya da salata vs yapmak istiyorum. İş yerinde arkadaşlarım çok memnun siz memnun musunuz?

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bende bu var canım çok memnunum yağ o Kader az kullanmaya başladık ki her şeyi Cook güzel pişiriyor elim ayağım oldu resmen imkanım olsaydı kesinlikle  airfry de alırdım  eminim o  çok çok pratiktir. 

image

(13,202 puan) tarafından
Allahım bundan bir memnun olmayan ben miyim yaa!
(2,746 puan) tarafından
Kız airfryer da bu fiyat keşke onu alsaydın
-Reklam-
0 oy
(425 puan) tarafından
(2,746 puan) tarafından
Ay hemde çok uygun
(425 puan) tarafından
Evet litreside buyuk
0 oy
(13,825 puan) tarafından

Kız sen daha almadin mi enişte ikna olmadı mı daha :D

(2,746 puan) tarafından
Oldu oldu o zaten iknaydıda kartlar boşalsın azcık bekle diyordu ben inat ediyordum :D
(13,825 puan) tarafından
Hadi hayırlı olsun :⁠-⁠D
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bende ilk yorumu yapan arkadaşınkinden var. Çeyizime aldığım en gereksiz parça 10 yıldır yatıyor boş yere. Ve onda yapacağım yemeği fırında yaparım daha iyi. 
(2,746 puan) tarafından
O airfryer gibi değil ama
(13,202 puan) tarafından
Atası diyeyim sen anla. Bu davul fırın yenisi ankastre. Ama neticede aynı işi görüyor. Moda olan bir yatırım. Gereksiz.
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bende çok memnunum çocuklu evde birde çalışıyorsan aşırı pratik. Hiking marka kullanıyorum 6 litre 
(2,746 puan) tarafından
Evet ya bende buzluğa bir şeyler koyup eve gelince ne pişircem diye düşünmek istemiyorum artık o pişerken salata filan yaparım ya da çorbam hep olur dolapta çorbayı filan ısıtırım
(25,224 puan) tarafından
Aynen canım ben içine atıp markete gidiyorum mesela geldiğimde pişmiş oluyo:D
0 oy
(692 puan) tarafından
Bendekintefal ben çok memnunum canım pişman olacağın gibi değil yani
(2,746 puan) tarafından
Bende onu istiyordum çevremdekiler xiamio kullanıyor çok memnunuz onu al dediler onu aldım
(692 puan) tarafından
Almışsın artık hayırlı olsun ben mediamarktta baktım o çok hafif basit gibiydi tefal duruş olarakta sık ağır duuyro birde xioami de yanlarında delikler var satiic burdan akma yapar demisti
0 oy
(3,862 puan) tarafından
ben ev hanimiyim :) xiaomi  markasininkini kullaniyorum . gunde 2 3 defa kullandigim oluyor, firin calistirmiyorum artik diyebilirim
(2,746 puan) tarafından
Ay bende xiamio sipariş ettim ya arkadaşlar da ondan almış hep onu al dediler
(13,825 puan) tarafından
Ben de Kumtel kullanıyorum çok rahatlık gerçekten

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 250 göst.
10 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
23 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zeynepagd (357 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 590 göst.
20 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 578 göst.

380,249 soru

11,384,415 cevap

34,884 kullanıcı

...