0 oy
80 göst.
Aile kategorisinde (212 puan) tarafından
15 aylık havalar soğudu malum dışarı öyle çıkılmıyor evdede ne kadar kendi oynasada sıkılıyor bende onunla koşturmaca  saklanma tarzı oyunlar oynuyorum oyuncaklarıyla beraber oynamaya çalışıyorum pek oynamasada benimle topu var onla oynuyoruz başka ne gibi oyunlar oynayabiliriz 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
düzenlendi

image

image

image

image

image

Görümcemin oğlu oynuyor genelde kalan vakitte uyku ve kendi kendine oynuyor 

(212 puan) tarafından
Bebeğimi gördüm sanki fazlası var eksiği yok :) koltuğun tepesie çıkıp ordan atlamaya çalışıyor daha beşiğine :)
(914 puan) tarafından
Tencerenin içindeki favorim:Ddd
(212 puan) tarafından
Akşama tatlı niyetine :)
tarafından
Bunlar bir kısmı oklavayla dövüyor bizi sjsj
(212 puan) tarafından
Yerim onu maşaAllah:)
-Reklam-
0 oy
(4,255 puan) tarafından
14 aylik , tum gunumuz sıkıcı geciyo aslinda. Sizinkiyle benzer seyler. Saklanbac, ceee eee, yakalama . Kitap okuyoruz , bu ara okumak istemesede ayakta dinliyo gelip bakiyo ben okurken merak ediyo. Top oynuyoruz, balon oynuyoruz. Halkalari var, kulesi var, bultak kupleri var onlarla oynuyoruz. Egitici aktivite masasi aldim hic ilgisini cekmedi arada bi yanindan gecerken bakiyo soyle. Pelus kedisi,kopegi,tavsani,kusu ,bebegi var onlarca oynuyoruz. Hav hav,cik cik vs. Aslinda tek derdi tum gun evi kurcalamak,cekmece,dolap icleri vs. Disari cikmaayida cok sevmiyo. Bebek arabasinda hareketi kisitlandigi icin, disarda yere koyuncada yerde ki herseyi agzina goturmek istiyo. Hayirlisiyla biraz buyuselerdi hepimizin ruh sagligi icin iyi olacak :)
(212 puan) tarafından
Aynı bebeğimi anlattınız ya  uykı sorunu bizdede var yenidoğan gibi saat başı uyanır gündüz 2 kere uyutmaya çalışıyorum 1 er saat yoksa hırçın okuyor bende plastik bütün kaplar dışarıda  valla geçiniyoruz bi şekilde
(212 puan) tarafından
Peki bebeğiniz oyuna dalsa bile veya bişeyle ilgendiğinde seslendiğinizde bakıypr mu hemen
(4,255 puan) tarafından
Biz 1.5 aydir tek uykuya gectik, gece uykulari biraz duzeldi saat basi kalkardi simdi 2-3 kez kalkiyo, buna sukur ama son 1 haftadir gunduzde uyumak istemiyo
Evet bakiyo fazla kendi kendine oynamiyo zaten ama bazden cok daliyo seslenince biden irkiliyo korkuyo sanirim
(212 puan) tarafından
Gece uykusu yeterli geliyordur güne geç başlıyorsa yada
Tamam teşekkür ederim
(4,255 puan) tarafından
8 gibi uyaniyo cokta gec degil ama
Rica ederim
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Bizim kızın tek zevki benim örtülerin altına saklanmak ve ablasını yolmak:)
(4,430 puan) tarafından
Öyle yapiyolar genelde geçen gün biberonla sehbayi kırdı :)
(212 puan) tarafından
Ufaklar falan ama yapmadıkları yok :))
(4,430 puan) tarafından
Sorma valla:)
(212 puan) tarafından
Oynasınlar da başka birşey istemiyorum ben :)
(4,430 puan) tarafından
Oynarlar canım :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 47 göst.
7 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Baldananne (291 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 117 göst.
27 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Papatya43 (524 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 89 göst.
14 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu