0 oy
342 göst.
Aile kategorisinde (32 puan) tarafından
Eşimle ailesinin yüzünden sorunlar yaşıyoruz demiştik. Şuan memleketteyim. Ailesine gitmiyorum diye arayıp sormuyordu bilen bilir. Bugün doğum günümdu dünden beri bir mesaj bekledim bir mesaj bile atmadı.. önümüzdeki hafta bizi almaya gelecekmiş bir arkadaastan öğrendim. Ve bana seni hiç bir yere goturmuyorum ailene iyice doy diyordu. İki güne bir çocuklarımı arar iki dk görür kapatır. Benle hiç bir şekilde konuşmazdı. O kadar zoruma gitti ki ailem soruyor mesaj attı mı aradı mi diye. Hiç birşey yapmadı. Çok kişi geldi gitti kutladı ama o kadar içime battı ki bir mesaj dahi atmaması.. gerçekten adam değil. İki çocuğum olmasa biterdi çoktan bu evlilik. Ama iki çocuk var diye yapamıyorum...

11 Cevaplar

0 oy
(7,376 puan) tarafından
Doğum günün kutlu olsun canım Allah uzun ömürler versin insalalh 
(32 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun amin inşallah
(7,376 puan) tarafından
İnşallah canım
-Reklam-
0 oy
(17,596 puan) tarafından
Çocukların böyle adamın yanında büyümesin bu kadar kindar bu kadar sevgisiz bi adamın yanında büyütme 
(32 puan) tarafından
Bacım öyle de ailem de istemiyor boşanmami iki çocuk var diye zamanla düzelir diyor.. ama inan gram umudum yok.
(17,596 puan) tarafından
Keşke destek olsalar arkana bile bakma derdim bu adam bu kinle çocukları nasıl düzgün yetiştirebilirki
(32 puan) tarafından
Çok haklısın çok düşünüyorum... Ama çıkış yolu bulamıyorum malesef ..
0 oy
tarafından
İki çocuk babasının annesıne annesının babasına aşkla baktıgını sarılıp öptügünü göremeden buz gibi bir evde buyuyecegıne annesı ayrı babası ayrı yerlerde mutlu buyusun ler daha iyi bence boyle aıle olmaz cocuk ıcın sevgısızlıge katlanılmaz
(32 puan) tarafından
Seviyorum diyor kendi evimizde çok düşkün bana ama ne zaman memlekete gelsem ailesi doldurduğu için adam benden nefret ediyor gibi davranıyor.. avukatla konuşmuştum. Pazartesi gidecektim dava için ama gelecek dedi arkadaşım sakın ailesinin istediğini onlara verme ekmeklerine bal sürme diyince gitmeyi erteledim...
tarafından
Aklı o kadar mı ya seven ınsan kımın lafına bakar Allah askına sen inanıyor musun buna oyle sevgı olmaz olsun nıye hesap sormuyorsun kavga et gerekirse sen neden boylesın aılenın yanına gıdınce degısıyorsun evde bambaskasın amacın ne ıkı yuzlu musun cift karakterli mısın ben senın gercek yuzunu hangısı oldugunu cozemıyorum benı bu ikilemden ya kurtar yada ben senden kurtulucam de net bı sekılde esının senı ne zaman almaya gelecegını baskasına duymak nedır ya Allah askına kndıne gel
(32 puan) tarafından
Çok kavga ettim de güzelce de konuştum. Her yolu denedim. Ailen sana koca olsun ben adam değilim. Zaten benim kanimdan kimseyi sevmiyorsun beni de dahil ben seni başımın üstünde taşıdım ama yordun beni kadın diyor. Tamam dedim anlaşmalı bosanalim dedim. Cevap yok. İkiz kızım olunca  ne bilim belki diyorum. Ama yok galiba..
tarafından
bencede yol postlarını goruyorum hep aynı mevzu etrafında donuyorsunuz bılemıyorum
(32 puan) tarafından
Aynen öyle hep aynı yerde takılıp kalıyoruz.
0 oy
tarafından
Peki Seninle arası neden bozuk sureklimi öyle sana karşı iyiki doğdun nice yaşlara sevdiklerinle rabbim yuvanıza huzur koysun iki cocukla zır gercekten 
(32 puan) tarafından
Kuzum gurbette yaşıyoruz uzman iki aylık göreve gitti bende memlekete geldim.  İki ay oldu gittim ailesinin yanında 5 gün kaldım arkamdan neler konuştular neler geldim eşime güzellikle anlattım zoruma gitti konuş benle dertleri ne dedim. Bı de rahat edemiyorum dedim.  Herşeyi yanlış anlıyorsun bilerek kavga çıkarıyorsun. Ailene aşıksın sen benim için de artık ailem var diye. 1 aydirli konusmuyorduk doğru düzgün ne zaman memlekete gelsem tek başıma hep aynı sorun sıkinti
tarafından
Cnm uzulme sen ailesi hakında biraey deme iyi veya kotu benim eşimde öylrdi ailesi için kaç defa şiddet vardı ama ben artık ailesi hakında kotu birsey demedim zamanla eşim iyi oldu yani erkekler öyle bosver kutlamasın sen kendini üzme boş dünya degmiyor duvelir inaniyorum
(32 puan) tarafından
İnsallah canım benim
0 oy
(7,444 puan) tarafından
İyi ki doğdun tüm güzellikler yanında olsun eşin bir an önce düzelir inşallah allah kalbine göre versin :)
(32 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun çok teşekkür ederim
(7,444 puan) tarafından
Rica ederim canım :)
0 oy
(2,211 puan) tarafından

Unutmuş olabilir mi?

Aman boşver H.anzoyu ben kurtlayayım

iyiki doğdun iyiki varsın evlatlarınla nice mutlu yarınların olur inşallah<3

(32 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun çok teşekkür ederim.. yok unutmadı bilerek kutlamadi
(2,211 puan) tarafından
Sorun ne bilmiyorum ama boşver gerçekten sıkma canını, ama burnundan da getir hemi :) hemen yelkenler fora olmasın.
(32 puan) tarafından
Asla yaptıkları boyunu aştı çünkü .
0 oy
(423 puan) tarafından
Ana babasına tapıyor işte karısı kim ki o iki çocuğu alabilse elinden dkda alır senide sıraya sünnete koymaz bu günü unutma herşeyi unut bunu unutma bnde bikeresnde doğum gününde intgrmda özel bişey paylaşmıştım tam 12de gördü bana bir laflar söyledi ben ne yuttum ne unuttum dört doğum günü gecdi kutlamadim bile paylaşmayı bırak adamın doğum gününü unuttum kmse benden dgerli degil
(32 puan) tarafından
Kesinlikle öyle kimse benden değerli değil. Asla
0 oy
(2,820 puan) tarafından
Doğum günün kutlu olsun nice mutlu huzurlu sağlıklı yaşlara yavrularınla❤❤
(32 puan) tarafından
Allah razı olsun teşekkür ederim
0 oy
(12,796 puan) tarafından
Büyük sorunlar yaşıyorsanız Aslında biraz doğal kutlamaması 
(32 puan) tarafından
Büyük sorunda  ailesine gitmemem orda kalmak istemem mi
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Canım adam çocukları için arayıp iki dk sonra seninle konuşMadan kapatıyormuş sen dopum günüm diyorsun vallaha çoçuklar için bile açmam ben teli benimle konuşmayan çoçuklarlada konuşmasın geleceğini bile elden öğreniyorsun vallaha iyi sabırlısın
(32 puan) tarafından
Ben böyle değildim. İşte çocuk olunca farklı mı düşünüyorum yanlış mı bilmiyorum. Artık arasa da acmam. Yazık çok yazık gerçekten
(6,441 puan) tarafından
Vallaha benimde kızım var umurumda da değil hatasını görmeyeyim yani hele ailesine gitmiyorum diye tavır yapacak maf ederim onu düşünceye bak gitmek zorunluluğum mu var gitmiyorum yani sende fazla yüz verme ondan öyle kendilerini bişey sanıp herşeyi yapıyorlar tavır mı yapıyor sende yap aç çocuklar müsait değil de kapat o ailesinin siz olduğunu anlasın
(32 puan) tarafından
Aynen öyle yok artık ya tahammulum hiç kalmadı.  Artık açmam telefonunu gelecekse gelsin bakalım hangi yüzle hadi gidiyoruz diyecek hayret ediyorum insanda az yüz olması lazım.
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Dogum gunun kutlu olsun canim.Rabbim bundan sonraki yaslarinda gecmis sikintilarini kederlerini doktuyun goz yaslarini unutduracak gunler yasamni nasib etsin insallah.evlatlarin o kadar hayirli imanli namuslu olsunlar ki yasadigin  kotu hatiralari sana unutdursunlar insallah.....AMİN
(32 puan) tarafından
Allah'ım size bağışlasın Allah razı olsun. Ailem de iki çocuk var diye sabret diyor zamanla belki düzelir diyor fakat bı yandan da bu adam olmaz diyor. Onlar da ikilemde anliyacagiz. Ama bugün dediğiniz gibi namaz kılıp Kur'an'ı Kerimi alacağım elime bir yol gösterir Rabbim Allah'ın izniyle. Derdime derman bilirim ki tek o dur. Olmazları olduran yol gösteren. Hakkımda hayırlısı olsun inşallah
(1,015 puan) tarafından
Aminnn kocanla acik acik konus son kez sans vermek istiyorum bak yoksa gercekten bitecek de.beni sevmiyorsan kendine de bana da cocuklarimiza da zulm etme de
(32 puan) tarafından
Kaç defa insan gibi konuşmaya çalıştım inan. Biteceksede kötü olmayalim dedim. Ya da düzene koyalım. İki tane gül gibi çocuğumuz var kendi ailemize bakalım dedim artık ailesi nasıl sisirdiyse. Adam çok değişiyor her seferinde. Evlenene kadar her gün kapımda yattı. Ailesi istemedi resti çekti. Aklım almıyor gerçekten
(1,015 puan) tarafından
Offf ya aileler kabullense ve kendi koselerine cekilseler bu evlilikler yikilmaz vallaha.
(32 puan) tarafından
Gerçekten de öyle bizi bize bıraksalar akıl vermeseler

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 54 göst.
12 Mart 2024 Aile kategorisinde Bitter (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 284 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Burcu13 (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 52 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 20002003 (196 puan) tarafından soruldu