0 oy
1,162 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Eşlerin korunmasi güvenilir mi ve kac yil korunulur ????

15 Cevaplar

+2 oy
(346 puan) tarafından
tuğba su bi korunma yontemi bulamadın 1 senedir seni ilk 4 aylik hamileyken farkettim burda o zamanda korunma yöntemi soruyodun oglum 7 aylik oldu yine aynisini soruyosun
tarafından
Aynen ya soruları sırf sikat çekmek icj ++
(346 puan) tarafından
aynen canim valla  bu kararsizlikla nasıl ikinciye hamile kalmamis hayret☺☺☺☺
tarafından
Ulaa ne kahkaha attım :Ddddd
-Reklam-
+1 oy
(78 puan) tarafından
Hiç bir korunma yöntemi güvenli değil rabbimin vereceği varsa veriyor çok şükür onlar sadece tedbir amaclı ama  ben en çok erkeğin korunması taraftariyim çünkü kadının kullandigi ilaçlar bir süre sonra yumurtaları tembelestirip hormonları bozuyor
tarafından
Aynı seyi hemsire demisyi bana ya
(78 puan) tarafından
Sağlıklıyım bende 2
+1 oy
tarafından
Klasik tugba su sorusu :D
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Sorunun ilk kısmını anladım ama kaç yıl derken ??
tarafından
Yani kaç yil krur beni
(3,458 puan) tarafından
Yahu ne bilelim bu soru saçma olmuş biraz canim
tarafından
korunma yöntemin neyse.yil olarak o belirler siprel takildiysa yilini bilemem yani hepsi farklı oluyor
0 oy
(3 puan) tarafından

En doğal b8rsey kullanmadan korunmadan bahsettin. Galiba. Valla ben o şekilde 3 yıl korundum 3 yıl sonra isteyek bebek yaptık sonra bebeğim dünyaya geldi aynı şekilde korunuyorduk oğlum 13 aylıkken 2 aylık hamile olduğumu öğrendim haberim yok korunuyoruz biliyoken kalmışım ben örnek olsun diye yazdim seni ikilemde bırakacak bir cvp oldu dimi:)

tarafından
Kime sorsam bişey kullanmıyoruz diyor hayret ediyorum valla
0 oy
(164 puan) tarafından
7 yıl korunduk birakinca hemen rabbim nasip etti ikinciyi hamileyim suan 
0 oy
(732 puan) tarafından
Benim eşim 10 yıl korundu en son korunmayı bıraktık çocuk oldu zaten istiyerek 
(732 puan) tarafından
39+3 cnm :))))
(650 puan) tarafından
40+ ları bekle... Ben ilk doğumumda 40+1 de doğum yapmıştım. Ebe 4 hafta önce nst de her an doğabilir dediği halde, inşallah sağlıkla sağlıklı sıhhatli huzurla bebeğinizi kucağınıza alırsınız
(732 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm ama ikinci gebeliğim
(650 puan) tarafından
Bizim komşumuz 3 hafta bekledi 2. Doğumunda
(732 puan) tarafından
Cnm bu akşam hastaneye gittim ntsde sancı çıktı zaten kendimde farkettim ama açıklık yok dediler artık bakalım
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Valla canım galiba güvenilir değil yakınmıyorum ama şuan 11 haftalık hamileyim 18 aylikta kızım var
0 oy
(497 puan) tarafından

Eşim korunuyor böyle rahatız :) evlendikten sonra 9 ay korunduk, bıraktık 2. Aya hamile kalmıştım

0 oy
tarafından
Eşin korunması derken prezervatiften mi bahsediyorsun? Sorun bir anlaşılmaz. Hiç bir korunma yöntemi %100 garanti değil ki. Ama en güvenilir yöntem bu. 
0 oy
tarafından
Nasip edicek oldmu rabbim ne yaparsan yap olur da ikinci sorun kaç yıl korunulur da nedir eşinle senin yatak odanı bz nerden bilcez. 
0 oy
tarafından
Hamile kalmadan once kondom ile korunuyodum 1 sene kadar sonra istegimizle hamile kaldim dogum yaptim 8 aydir falan gene kondomla korunuyoriz guvenilir bence olcek oldumu tuplerini baglat gene olur o
0 oy
(1,456 puan) tarafından
Kaç yıl korur derken?? 
0 oy
tarafından
Sana tıbbi bişey diyemez kimse kaç yılı mi var bunun ne saçma soru ya 
0 oy
(2,241 puan) tarafından

yirtik pirtik cikmazsa omur boyu korur ama cikarsa sansa kismet bi bakmisin hamilesin :D sorular secme dimi 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 516 göst.
22 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Umudun olsun 123 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 394 göst.
22 Kasım 2021 Aile kategorisinde Senbihterziyagilsin (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,220 göst.
12 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,351 göst.
22 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Nurtylan (28 puan) tarafından soruldu

379,316 soru

11,353,862 cevap

34,827 kullanıcı

...