0 oy
206 göst.
Diğer kategorisinde (4,963 puan) tarafından
Az önce tiktokta karşıma çıktı benm abimi defnederken o an hepimiz agliyorduk ama öyle biseyler duydum bn hiç araştırmadım bunu bilenler varmı biraz aydınlatın bni ya

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hocalar yapıyor ölünün başında .onu mu kastediyorsun?
(4,963 puan) tarafından
Ewet yorumlarda sorguyu kolaylaştırıyor orda hoca hisediyormus sonrasında diyorlardı
tarafından
Eğer kişinin ameli iyiyse zaten orda Rabbim yardım eder ☺️değilse kim telkin verirse versin olmaz.
(4,963 puan) tarafından
Ben hiç araştırmadım belki bnm eksiğim bu oysa en yakınımi kaybetmiştim ne bilym cnm o yorumları okurken içim ürperdi hatta hoca hiç  konsumazmis o konuyla ilgili falan dyrlardi
-Reklam-
0 oy
(9 puan) tarafından
O sizin yapacağınız birşey değil zaten gömüldükten sonra hoca başına eğilerek merhum/merhume telkin verir yani sorulacak soruları verilmesi gereken cevabı sizlik birşey yok yani . Bazı hocalar hepsi değil tabiki ölen kişinin seslerini duyabiliyor fakat bunu söyleyemiyorlar . Başınız sağolsun Allah sabır versin 
(4,963 puan) tarafından
Ay Allah'ım acaba o hocalar konuşsa belki insanın içi rahat eder yada daha kötü olur izleyince videoyu  bı izledim deisik oldum
0 oy
tarafından
Benim bildiğim onu hoca yapıyor 
(4,963 puan) tarafından
Evet cnm hoca yapyr onu blym ama hani tam neler olur burda böle biseylerler bilenler oluyor ya ondan sordum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 228 göst.
28 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Tusemin Annesi (11,505 puan) tarafından soruldu
+1 oy
34 cevap 583 göst.
21 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
+3 oy
8 cevap 220 göst.
3 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
+2 oy
14 cevap 424 göst.

379,604 soru

11,363,748 cevap

34,840 kullanıcı

...