0 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde (149 puan) tarafından
İki üç damla lekelenme geldi progestan kullanıyorum 200 mg 4 haftalık hamileyim normalmi 

6 Cevaplar

0 oy
(8,898 puan) tarafından
Sude sen misin yoksa 
(149 puan) tarafından
Ayn aşkım benm hamiş halimle geldi mhabshaha diyer hesaplarım sürekli şikayetten artık bıktım ya bende sarmiyorum birisine yazdım normalce cahilsin osun busun dedi kızdım bende post açtım sonra dedm banane iyilik yaramaz nie yaziom ki dedm sildim hajaja
(8,898 puan) tarafından
Omcelikle hayırlı olsun cnm takma milleti senin icin önemli insanlar mı ki takiyorsun... soruna gelince yerleşme kanamasi olabilir herkeste olmuyor tabi 2 3 damla kan şeklinde geldiyse yerlesmedir ama pıhtı şeklinde geldiyse çabuk acile kos
(149 puan) tarafından
Asko yeni geldim acilden damla damla bı iki geldi senin kahverengi gelmiş herşey bakıldı herşey tam yerinde enfeksiyon yok hcg güzel yukseliyor progestan verdi daha yerleşme kanaması büyük ihtimalle
(8,898 puan) tarafından
Panik yapmana gerek yok acilen geldiysen eğer arkana yaslan hamileliginin tadını cikar yerleme kanamasi bebis tutunmaya yerini saglamlastirmaya çalışıyor
(149 puan) tarafından
İnslh baklm
-Reklam-
0 oy
(6,210 puan) tarafından
Kız sen diğer postlarina bir cevap versene 

Soruna gelince bilgim yok
(149 puan) tarafından
Teşekürler
(6,210 puan) tarafından
Ana bak sudesin sen
Hamile misin hadi gözün aydın
(149 puan) tarafından
Evet askm saol tesekur ederm  4 haftalık olduk :)
(6,210 puan) tarafından
Maşallah dikkat et
Çevrene duyurmasaydin keşke ilk 3 ay
(149 puan) tarafından
Olsun canm
0 oy
tarafından
Uzan dinlen agir is yapma kanama hicbir zaman iyi degildir canim
(149 puan) tarafından
Canm hastaneye gittim geldim sabah geldi yine gelmiş progestan verdiler degerler normalmis
0 oy
tarafından
Bendede olmuştu. Ben hamile olduğumu bilmiyordum.

Adet oluyorum saniyordum
(149 puan) tarafından
Bn Perşembe öğrendim gebe oldugumu bugün leke oldu progestan kullaniyorm
tarafından
Bende kullandim
(3,072 puan) tarafından
Papatyaca kaç gün sürdü lekelenmen bendede var 5 gündür ama adet kanaması gibi değil
tarafından
Benimkide aslında tam olarak adet kanaması gibi değildi fakat benim bekarken kisttrn dolayı önce lekelenme sonra adet oluyordum. Yine öyle olacak sandım. 3_4 gün lekelenme oldu.
Arkadaşım test yap dedi bende yaptım ama hani hiç ihtimal vermiyorum kesin adet olucam diyorum.
3_4 lekelenme sonunda test yaptığımda pozitif olduğunu gorunce 2 gün sonra doktora gittim. Progestan verince gecti. Yani tahmini 1 hafta belki 8 gün fln surdu
0 oy
(356 puan) tarafından
Olabiliyo ama yinede bi hastaneye git bence
(149 puan) tarafından
Gittim canm normal dediker hcg güzel yükselmiş progestan verdi
(356 puan) tarafından
Normaldir o zaman istirahat et canım dikkatli ol
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Progestan vermis zaten kendini yorma dinlen bu aylar bol bol. Artarsa haber ver doktoruna. Sağlıcakla al kucağına inşallah. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 66 göst.
8 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birbebekmeselesi (338 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.
28 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Sude_ceylan1 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 251 göst.
0 oy
5 cevap 131 göst.

379,095 soru

11,347,931 cevap

34,814 kullanıcı

...