0 oy
323 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar açık öğretimden üniversiteye baş vuru nerden ve nasıl yapılıyor bilgisi olan söyler mı acaba çok önemli benim için 

5 Cevaplar

0 oy
(15,745 puan) tarafından
Açık öğretim büroları var oralardan yaparsin
-Reklam-
0 oy
(650 puan) tarafından
Sınava girdin mi veya daha önce üniversite bitirdin mi?
tarafından
Sınav derken hangi sınav
tarafından
Üniversite sınavı ona girip kazandın mi başvuru yapmak için ...
0 oy
tarafından
İnternet üzerinde yapsana araştırmanı madem bu kadar önemli, tam liste gerekli evrakları falan da yazar başvuru için. Burda zaman kaybetme. Sen üniversite terksen başka, lise mezuniyeti varsa başka, meslek lisesi isen başka çünkü. 
tarafından
Internette baktım ama hiç bir şey anlamadım illaki burda açık öğretimden okuyan birileri vardır diye buraya yazdım lütfen bir dahakine daha anlayışlı şekilde yazın teşekkür ederim
tarafından
Ne alakası var anlayışla, zaman kaybetme diye yazdığımı belirttim. 2. Üniversite başvuruları daha 10 gün oldu biteli, belki açık öğretim zamanı geçmemiştir diye. Gerçi hangi sınav diyorsun daha. Anadolu üniversitesi sitesinden anlama ama tamam burdan sağlıklı bilgi al. İyilik de yaramaz. Valla demedim say ama bana ayar çekeceğine o zaman git bir açık öğretim bürosuna.
0 oy
(6,725 puan) tarafından
Üniversite sınavına gireceksin ilk önce canım sonra belirli bir puan alacaksın acikogretimden tutan bölümlere başvuru yapacaksin internetten sonra si kolay zaten 
0 oy
(69 puan) tarafından
Yks sınavı başvurularını takip et. Üniversite sınavına başvur. Sınavda barajı geç. Sonra tercih zamanı diğer öğrenciler gibi istediğin okulun açıköğretim fakültesi isteidğin bölümü tercih et. Tercih sonuçları açıklanınca okulun bürosuna gidip kaydını yaptır. Anadolu üniversitesi Eskişehir benim tavsiyemdir açıköğretim konusunda. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 166 göst.
5 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Tuba Y (767 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 193 göst.
27 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 60 göst.
8 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Emirhan annesi (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 128 göst.