0 oy
1,005 göst.
Diğer kategorisinde (2,356 puan) tarafından
kizlar bebişleri 1.5 yaş olan anneler ve tabiki yilbasi kutlucak olan anneler o aksam bebeklerinizi kacta uyutcaksiniz biz kalabalik olucaz tabi o aksam geçe kadarda uyuyamayiz haliyle sesten kizimda uyumaz sizinde aynimi olucak acaba 

25 Cevaplar

+17 oy
tarafından

Kutlicak olanlara soruyorum demiş herkes kutlamıyorum şükür yazmış ne değişik bı milletiz algılama 0 :D

tarafından
Hahaha haklisin ben kutlamicam yazmadım mesela :))
(8,900 puan) tarafından
Normalde senle pek anlaşamayız ama haklıya hakkini vermek gerek  nokta atışı;)
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Arkadaşın sorusunu tekrar ediyorum .. sorum yılbaşını "KUTLİCAK" olanlara . Kutluyor musunuz kutlamiyormusunuz dememiş dikkatli okuyun postu :) 
(7,121 puan) tarafından
Anlatmaya çalışıp yorulmasanaaaa :)
(8,900 puan) tarafından
Okumaları değil cnm anlamaları önemli ama maalesef oda yok :))))
+1 oy
(10,019 puan) tarafından
Kutlamiyorum ama saatinde yatirirdim kapisinida kapatirdim e cocuk var cok seste yapilmazdi
(2,356 puan) tarafından
tek basina yatmiyor ben yaninda olunca uyuyor
(10,019 puan) tarafından
Ayni yataktami yatiyosunuz uyut yaninda sonra cik
+1 oy
tarafından
düzenlendi
Cok şukur kutlamıyoruz
(875 puan) tarafından
zaten sana kutlayıp kutlamayacağını sormamış kutlayanlara sorum demiş
tarafından
Olabilir cnm
0 oy
tarafından
Neden uyumuyorki. Odası ayrı degilmi
(2,356 puan) tarafından
odasi ayri ama biz beraber uyuyoruz ben olmamista yatmaz
tarafından
İşin zor.
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Valla ben annemde kalcam kardeşlerim annem babam falan ailece olcaz. Kızlarım 3 buçuk ve 5 buçuk yaşında uyumazlar muhtemelen. Oğlum da 8 aylık onu uyuturum tek. Meyve çerez yiyip okey oyniycaz :)
0 oy
tarafından
Canim normal saatinde yatir cocugu uyku saatleri sasinca cok huysuzlasiyorlar burnunuzdan getirir valla.
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Kimse olmayacak sadece kayınvalidem gelecek hergunki saatte uyuturum 
0 oy
(1,404 puan) tarafından
Biz disarda olucaz oğlumda anneannesi ve dedesiyle olacak
0 oy
(90 puan) tarafından
Çok sacam yılbaşı denen şey yani o gün için toplaniyosan çok gunah ama ben her seneki olduğu gibi erkenden uyutup yatırım kendimiDe öyle yatarım bence yılbaşı diye toplamanmakta çok sacma
(5,955 puan) tarafından
Sana sacma olabilir arkadaş günahını sormamis kizinin uyku sorununu sormuş yaa toplanmaya karşıniz ama  gunah işlemeyede yatkınsiniz..
(875 puan) tarafından
sana günahını sormamış kutlayanlara sormuş kadın günahı sevabı biliyordur
(9,247 puan) tarafından
Hz. İsa'nın doğumunu kutlamıyorlar canım YENİ YILDA BERABER GÜZEL DİLEKLER İÇİN BİR ARWYW GELİYORLAR NERESİ GÜNAAH
0 oy
(117 puan) tarafından
Benim kızım uyku geldi zamanda hic duymaz ses mi var başka bişey mi var : D .. eğer uyanirsa giderim yanına emziririm uyur yine , 

Hindiyi aldiniz mi:D
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Başlığı okuyunca kutlamiyorum yazanları okumaya geldim ;););) 
(7,444 puan) tarafından
Bende Ümraniye :) yok bişey hissetmedik biz neden öyle uyandın ki :)
(7,121 puan) tarafından
Uykusuz kalınca birden uyuyunca öyle oldu demkki beyinsel
(7,444 puan) tarafından
Olabilir sıçramışta olabilirsin canım
(7,121 puan) tarafından
Aynen :):) millet rüyasında gezer bende deprem oluyor:)
(7,444 puan) tarafından
Ohoo bende neler oluyor neler hormonlar sağolsun :)
0 oy
tarafından
Normal saatinde yatır yoksa zehir eder söyliyim yarım saat ilgilen uyut kapat kapısını bişey olmaz 
(7,121 puan) tarafından
Şu dünyaya bir Sultan Süleyman gelmiş bir de sen Hürrem ;) hayırlı akşamlar geceler napiyorsun
tarafından
Yaaa Ayşenur ❤️❤️❤️
Şimdi gördüm mesajını
Bebeği emziriyorum bende ne yapiyim sen ne yapıyorsun
0 oy
(5,955 puan) tarafından
16 ayĺik oğlum 9 dedimi uyur sese alisik kapısını çekiyorum uyur sorun yok  eşimle ben varim zaten esimin doğum günü 31 aralik kalabalık istemiyorum davet edildik kabul etmedik oglum yatagini ariyo hem dogum dünü yilbasi bas basa olucaz inşallah
(4,941 puan) tarafından
Merak ettim cnm o saatte nasıl uyuyor oğlun nasıl becerdin o kadar erken uyutmaya. Bnm kız şimdi uyudu 16aylik belim koptu. Gündüz uykusu yapıyor musun peki
0 oy
(1,706 puan) tarafından
Oğlum 20 aylık saat dokuz buçuk gibi uyutuyorum yine aynı saatte uyuturum zaten ben ve eşim baş başa olucaz☺️ hem uyku saati geçince huysuzluk yapıyor biz de rahat ederiz❤️
0 oy
(875 puan) tarafından
oğlum zaten bu atalar uyku düzeni tamamen bozuldu büyük ihtimalle o da bizimle geç saatlere kadar kalır artık ne zaman uyumak isterse çok şükür kalabalıkta uyuyor 
0 oy
(909 puan) tarafından

Her zaman aynı saatinde yatır canım. Yatağı yüksek olmasın, birlikte uyumaya alıştıysa uyut sonra atletini baş ucuna koy kokunu alır uyur:)

0 oy
(3,007 puan) tarafından
Ben normal saatinde yatırmayı düşünüyorum bu sene eşimle ben olacağız sadece Geçen sene ma aile birlikteydik o zaman 9.5 aylik falandi 2 uyku yapıyordu ikinci uykusunu biraz geç yatırıp 45 dk uzun uyumasını sağlamıştım (normalde sekerlemeydi ) akşam biraz daha geç yatirmistim normalde 19:30 uyuyan kizimi saat 22:30 gibi yatirmistim.
0 oy
(392 puan) tarafından

İmaniniz gidiyor bunlarıda bilinde hepsinin hesabı sorulacak.yazik üç günlük dünya bir müslüman olara sizi uyarmak boynumun borcu.belji pistunla alakası yok ama ben bsey demesrm Allah gördün niye uyarmadin dye banada hesap sorcak.yapma kardeşim yilbasiyla ne işimiz var bizim biz müslümanız.1 Ocak Mekke'nin fethi :'(

(1,824 puan) tarafından
O... Dediğin kadın için gözüyle gören 4 erkek şahit buldun mu canısı
(875 puan) tarafından
senin bu söylediğini kadın da biliyor ya siz kutlamıyorsanız kutlamayın sizene bak 1 ocak neee takvimin yılın ilk günü değil mi 12 ay bitti yeni yıl başlıyor hah işte biz onu kutluyoruz sizin anlamadığınız o
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Kalabalık olmicaz ama kuzenleri olacak muhtemelen geç uyur bizimki onları görünce uykuyu unutuyor 

İlgili sorular

+4 oy
40 cevap 761 göst.
31 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
49 cevap 754 göst.
0 oy
28 cevap 542 göst.
25 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 466 göst.
31 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu