0 oy
112 göst.
Diğer kategorisinde (244 puan) tarafından
Hicbisekilde uyumuyo kendi haline bıraktım olmadı sallatmıyo kendini ben bu çocuğu nasıl uyutacagim saat 9.40 da yatağa girdik hala uyumadı gecede bin kere uyanır sabahta 11 den önce uyanmaz memeyi bıraktık 2 hafta oluyo sabahları 8 de zorla kaldırıyorum öğlen 12 30 da uyuyo 2 de kalkıyor akşam 9.30 gibi yatağa geciyoz taa 12 ye kadar ağla Allah ağla kafa beyin kalmadı bende biberona alışık değil almıyo gece su içmiyo uyanıyo bağıra bağıra ağlıyor 

5 Cevaplar

0 oy
(13,838 puan) tarafından
Zorlama Akisina bırak uyumuyorsa neden boşuna dokuzda yatağa giriyorsun inat ettikce belkide uyumuyor benimki de üç yaşında babasının sevdasına uyumuyor ne yapayım vallahi 
-Reklam-
0 oy
(15,310 puan) tarafından
Emmeyi yeni birakmis. Biraz kontrolü onu. Eline bırak bence bugünlerde. Nasıl istiyorsa öyle yapın. Uykusu yok demek ki çocuğun onun için de zor bir süreç. Hemen unutamiyorlar emmeyi. Biraz geç uyusun zamanla düzeniniz daha iyi oturur.simdi ne yapacağını bilemiyordur o. 
0 oy
(5,008 puan) tarafından
Bende 20 aylık oglumu sutten keseli 15 gunu geçiyor aynı şeyler bizdede oldu. Kafasını duvara,yere,petege yanj aklina neresi geliyorsa oraya vuruyordu cok zor gecti. 

Ama 2 saat boyunca uyumamakta direnen cocugu zorla uyutmaya çalışıp eziyet etme canim. Sonucta dogdugundan beri beraber oldugu bseyden ayrılıyor onuda anlamak lazım biberonda almamasi onu daha zorluyor birak gec yatsin ne olacak. 

Benim cocuklarimda gec yatiyor sabah gec kalkiyor bir tane akrabamiz var cocuklarini erken saatte yatirmaya alışmış habire lafını yapar benimkiler gec yatiyot deyince aaa olur mu oyle sey der sanane cocuk benim sen mi kalkiyorsun onlarla 
(244 puan) tarafından
Canım soylediklerinde haklısın uykusu olduğu için bu saatte yatırıyorum geçen gece de aynı şeyler oldu 12 de uyudu 11 de uyandı haliyle gündüz uyumadı akşamda 9 da yattı gece defalarca uyandı gündüz uyumayinca gece sürekli uyanıyor bende sabahları 8 de kaldırırıyorum gece uyutmasi da kolay oluyor
(5,008 puan) tarafından
Anladim canim sende zorlaniyorsun ama ikiniz icinde zor bir donem benim oglum hala gece kalkıp avaz avaz ağlıyor annelik zor şey. Sen bir sure kendi haline bırak bakalım  o gunduz uyumayip aksam erken yatmaya alışacak bir sure sonra
0 oy
(115 puan) tarafından
Canım benim oğlum 23 aylik sallayarak uyutuyorum sabah kendi en geç 7bucukta kalkıyor öğlen senin gibi 12 12bucuk gibi yatıyor 1 bucuk saat uyuyor aynısı yani sonra akşam bazen 10 bazen 10 bucuk gibi yine sallayarak ama bi 20 dk da zor uykuya geciyor
0 oy
(551 puan) tarafından
Evdeki bütün ışıklar kapalı olduğu halde mı uyumamak için zorluyor canım ?
(244 puan) tarafından
Evet aynen öyle canım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 201 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Hurremsultan01 (180 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 451 göst.
31 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 110 göst.
0 oy