0 oy
9,201 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (782 puan) tarafından

Kizlar bu bitkisel macun adeti duzene sokup yumurtanin buyumesine yardimci oluyirmus arastirdim ve bende siparis verdim kullan varmi fadasini gordunuzmu

image

1 cevap

0 oy
(491 puan) tarafından
Ben kullandım kullanımı çok zor hergün iki buçuk litre su içeceksin ve 40 dakika yürüyüş yapacaksın yuttuktan sonra tadı kötü ama işe yarıyormuş ben bir hafta kullandim bıraktım kaza geçirdiğim için devam edemedim şu icip yürümezsen enfeksiyonu tetikliyor
(782 puan) tarafından
Gercekten mi bilmiyodum bak bunu
(491 puan) tarafından
Canım bebek sahibi olamıyorsun galiba öncelikle geçmiş olsun c life den önce şunu sorayim rahim filmi çektirdinmi hic
(782 puan) tarafından
Hayir cekilecektim ama ince klomen kullanalim olmazsa dedi iste bu ay cekilicem heralde yani onumuzdeki ay
(491 puan) tarafından
Cnm bnm çatlama iğnesi klomen c life ile bir buçuk yıl uğraştım işinin ehli bi doktor bulamayınca ama emeklerimde paramda boşa gitti sonra
Rahim filmi çekindim amaliyat oldum amaliyattan 3 ay sonra hamile kaldım Allahın izniyle
Senin inşallah bi sıkıntın yoktur ama yinede aklında soru işareti kalmasın rahim filmini çektir
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 722 göst.
21 Kasım 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤❤ BİR MELEK❤❤ (782 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 162 göst.
21 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
21 Şubat 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Melekkk (9,890 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Oykulku (1,062 puan) tarafından soruldu

377,328 soru

11,291,951 cevap

34,710 kullanıcı

...