0 oy
98 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,066 puan) tarafından
35+5 haftalık hamileyim akşam lavaboya gittiğimde şeffaf yapışkan tarzı bişey geldi iç çamaşırımda da var kasılmalarım var bebek de fazla hareketli gibi ama sancım yok ara ara alt bölgede yırtılma hissi oluyor napmam lazım doğum yakın mı acaba 

5 Cevaplar

0 oy
(94 puan) tarafından
Bel agrinda varmi
(1,066 puan) tarafından
Hayır bel ağrım yok
(94 puan) tarafından
Benim akşam aynı dediğin qbi kasılmaların oldu nisanda gelmsti yapışkan kahverngimsi gbı biseydi birden gece belime belime vurdu sancılar ertesi gün kontrole gttgmde doğumum başlamıştı 38+2 de çatı darlığı ve açılmama olmamasından dolayı sezeryana alındım acilen
(1,066 puan) tarafından
Benim kontrolüm pazartesi günü ilk oğlumda nişanım geldikten 1 hafta sonra doğurmuştum ama bu biraz farklı geldi bilmiyorum. Bu arada Allah analı babalı büyütsün inşallah
(94 puan) tarafından
Amin kuzum rabbim sagliikli bir şekilde seninde doğum yapmani nasip etsin
-Reklam-
0 oy
(2,104 puan) tarafından
33 haftalık olduk bizde kasılmalar ve ağrım var ağrı girince 5 6 saniye sürüyordur bel ağrım da var ayağa kalkıncs sanki çikacak gibi oluyor bugün bütün gün yatakta yattım bişey olmasın diye 
0 oy
(144 puan) tarafından
Bende Nisan kanlı gelmişti. Oda doktor alttan muayene etti ertesi gün Nisan geldi. İki gün sonra da doğum oldu. Ama belli olmuyor bir hafta iki haftayı bulanda oluyor. Eğer ağrıların geçmiyor ve canını yakiyorsa doktora görünmek de fayda var 
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Valla benim insanım bildiğiniz adet oldum yani
0 oy
(588 puan) tarafından
Nisan benimde sümüksüydü ama içinde çok az kan pihtilari da vardı peşine hemen suyum geldi benm. Kasılmalar da varsa gidin bir ntsye baksınlar yalancı sancı da olabilir ama önemseyin yani haftanız ileri gidin acilen hastaneye 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 47 göst.
16 Ekim 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
13 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde mervenk (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 172 göst.
11 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,280 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 212 göst.
18 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...