0 oy
120 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (221 puan) tarafından
3 yaşında oğlum ateslenip duruyor basinda bekliyorum rabbim cocuklarimizi korusun krese yolluyordum.oglumu suan aldik okuldan  ortalik cok fena herkes hasta özellikle cocuklari etkiliyor bu salgin 1 aydir atlatamadik 

16 Cevaplar

0 oy
(3,095 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım rabbim şifa versin 
(221 puan) tarafından
Allah razi olsun canim iki post açılmis ya birini nasil.silebilirim bilgin varmi canim
(13,838 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin postu da göz işareti var ordan kapatabilirsin
(3,095 puan) tarafından
Göz işareti olan yere tıkla gizlenir
-Reklam-
0 oy
(925 puan) tarafından
1hafta önce bu gece ateslenmsti 39bckla kucagmzda baygın acile koştuk dolven devam dedi hc biyerinde bse yok ne boğaz ne bse geri yolladılar dışarıda çıkınca biraz düşmüştü .3gun gecmezee gelin dediler hep ateşlendi şurup etkisni kaybettikce anliyodm zaten halinden gene gittik sonnda augmentn verdi antibiyotk 2 kere içmede kendine geldi yavrum .. çok zor ya keşke hiç biri ateslenmese :( 
(221 puan) tarafından
Canim 3 gündür atesli aciller dolu randevu alamadim ozeller bile dolu bu zamanda para bile artik acacak kapi Birakmamis p.tesi saglik.ocagina goturecem artik
(221 puan) tarafından
Sizede cok gecmis olsun canim
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım 
(221 puan) tarafından
Allah razı olsun canim
0 oy
(6,235 puan) tarafından

Ateş değilde öksürük nöbeti :ermm:

Kızım öksürüp duruyor o yüzden ılık su ıcirip duruyorum geçmiyor 

(612 puan) tarafından
Sarımsakları zeytinyağı ezip ayağının altına sürdüm çorap giydirip yatırdım. Bu gece önceki gecelere nispeten öksürüğü az ama ateş devam
(221 puan) tarafından
5 aylik oglum.oksuruyor 3 yasindaki atesleniyor 3 yaşındaki oglum uyudu dustu atesi kucuk  oksuruk krizi tuttu ona uyandi
(612 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım, acil şifalar yavrularımıza
0 oy
tarafından

image

ben anlamıyorum bu çocuk nasıl bu kadar tıkandı nefes alamıyor sanki delircemmmmm
(221 puan) tarafından
Cok gecmis olsun canim inan vucud olarak çökmüş durumdayim zor ayakta kalıyorum
0 oy
(612 puan) tarafından
Biz de aynı durumdayız. Kreşe filan gitmiyor ama 2 aydır hasta. Tam bitti diyoruz 3 gün sonra yine başlıyor. 37 şu an ateşi ama çıktı çıkacak diye gözümü kırpamıyorum
(221 puan) tarafından
Cok gecmis olsun canim butun cocuklar hasta suan oglum.atesi düştü kucuk oglum uyandi ona hava tutuyorum öksürügu icin
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Benim ki 9 aylık ya ateşi vardı acilde düşürdüler dün. Bugün de sürekli ağladı göğsümü tutmuyor 2. Dişi de patlamış ama ne bu anlamadım 
(221 puan) tarafından
Cok gecmis olsun canim dis cok zor
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Geçmiş olsun herles aynı sıkayette 
(221 puan) tarafından
Allah razı olsun canim malesef suan ulkece cocuklar hasta
(2,705 puan) tarafından
Evet malesef Allah beterınden korusun bıtane ıst takıp ettıgom sayfa arbyazık kadının oglu kacgundur 40derecelerle hastanelerde düşüremiyolar bu ateş nasl bişi neyin nesi bılmıyoruz
0 oy
(99 puan) tarafından
Biz de aynı durumdayiz kulak enfeksiyonu oldu acilden geldik ateş nefes alamıyor tikanmaktan buhar verdiler ama aynı yine
(221 puan) tarafından
Oglumda kulaklarim diyor boğazına baktim cok kötü boğazlari bogazdan kulaklara atiyor sizede cok gecmis olsun canim
0 oy
(2,705 puan) tarafından

image

allah beterınden korusun
(221 puan) tarafından
Amin canim amin
0 oy
tarafından
Ben varım bir aydan fazla oldu sürekli tekrarlayan ateşi var 9 aylik ilac vermeden kendiliğinden düşüyor bir ioo saat sonra tekrar ediyor yada iki üç gün sonra anlamadım gitti diş ateşi değil çünkü diş ateşi 38 i geçmiyor 
(703 puan) tarafından
Kan tahlili yaptırdınmi
tarafından
Geçen ay acildeydik yaptık bışey çıkmamıştı Ama bana normal gelmiyo artik
0 oy
(121 puan) tarafından
2 aylik bebegim var 4 gundur hastanede yatioruz ta cigeerlerine inmis nefes almakda cok zorlanior delik desik etiler yavrumu hastane dediniz gibi hep cocuk kaynior bi kisi gidior onun. Yerine 3 4kisi gelior
(221 puan) tarafından
Cok cok gecmis olsun canim bende cok korkuyorum yatmaktan onun icin kucuge hemen hava vermeye baslarim
(121 puan) tarafından
Saol canim bende cok korkuyodum cok korudum basima geldi bende bugun hava makinesi alcam dun cıkdık hastaneden ama carsamba kontrole gidecez geri olma şansi cok yuksekmis
0 oy
(703 puan) tarafından
Ben varım gözümü kırpmadan 4gundur abisi iyileşti küçük kaldı ateş inip çıkıyor sürekli  bende hastayım ama onlardan bana sıra gelmiyor yığılıp kalcam birgün ama bunada şükür 
(221 puan) tarafından
Cok gecmis olsun canim bi yatsam kalkamayacagimi bildiğim için yatmiyorum
0 oy
(732 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım, inan bende öyle şuan 20 aylığız ateşi çıkıyor iniyor başında bekliyorm 
(221 puan) tarafından
Cok gecmis olsun canim
0 oy
(2,494 puan) tarafından
Oğlum çok sıkılıyor ama oyunevine sırf o yüzden salgın var diye cesaret edip goturemiyorm 

Geçmiş olsn bol su içir böyle durumlarda icmiyolar ama sıvı tüketimi genel olarak soğuk algınlığı grip vs bile iyi geliyor tez zamanda atlatirsinzi insAllah
0 oy
(375 puan) tarafından
3 ayda 2. Hasta olusumuz kızımda oglumda

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 30 göst.
24 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busrayumu (221 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 29 göst.
4 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde fyznurw (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 34 göst.
4 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde fyznurw (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 133 göst.
9 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ekennnnn (2,562 puan) tarafından soruldu

381,540 soru

11,422,707 cevap

34,980 kullanıcı

...