0 oy
397 göst.
Diğer kategorisinde (856 puan) tarafından

Kızımın kafasındaki şeyler gitmek bilmiyor zeytinyağı konak şampuanı kremi cildiyeciye gitmiştik o verdi bir krem geçmiyor kantaron yağıni sürmeye başladık o da bir işe yaramadı böyle durumda olan vardı yardım edin banyo yaptırıyorum ter temiz oluyor bir gün sonra yine aynı her gün banyo yaptırmak da istemiyorum üşür diye ztn zor üstünü giydiriyorum

image

image

20 Cevaplar

0 oy
(1,017 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kuzum korkulacak bi sey yok benim kizdada oomusdu.hastaneye de giturmussun zaten inemli bisey olsaydi soykerlerdi ben kizimin basina banyodan once bebek yagi surdum hafif hafif masaj yaparak.sonrada banyo yaptirdim suyu doker dokmez daha da narinlesdi kabuk kabuk cikmaya basladi.ciktiktan sonrada yine hafifce havluyla sildikce hepsi cikti.sende dene istersen ama incitmeden cok hafif ve nazikce
(1,017 puan) tarafından
Nooldu canim gectimi acaba merak etdim.
(856 puan) tarafından
Şuan az var ama her banyo sonunda da böyle oluyor sabah genelde öyle oluyor cnm
(1,017 puan) tarafından
Sen yagsiz birakma sakin hep nemli tut gidecektir
(856 puan) tarafından
Şimdi uyuyor kalkınca yine sürerim o zmn sağol tavsiyen için teşekkür ederim ❤
(1,017 puan) tarafından
Rica ederim tatlim.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım çok kotu olmuş ya hastaneye git hemen Allah korusun bilmediğin birşey olabilir
(856 puan) tarafından
Gidiyoruz gecer diyorlar süt testi yapalım dedim gerek yok dediler belki bir şeye alerji mi var bilmiyoruz
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Canım bu konak değil ya farklı bir şey gibi sen tekrar iyi bir cildiyeciye git bence 
(856 puan) tarafından
Randevu aldım da normal hastaneye yinede özele gidecegiz burdakiler pke bir şey bilmiyor o da eşimin maaşını bekliyoruz
0 oy
(1,242 puan) tarafından
Konağa pek benzemiyor derisi soyulmuş gibi 
(856 puan) tarafından
Konak olsa şimdiye giderdi bu öyle değil ilk defa görüyorum bende etrafımda hiç kimsede olmadı böyle
0 oy
tarafından
Konak degıl bu egzama gıbı, cılt kurulugu var sanki
(856 puan) tarafından
Ne yapılabilir bir bilgin var mı peki
tarafından
Canım bır cıldıye gorsun buna ozel kremler var
0 oy
(5,342 puan) tarafından
Şampuanı değiştir cnm ben eyüp Sabri'nin kullanıyorum çok memnunum  büyük oğlumda çok çektim küçükte şükür yok hiç birşey 
(856 puan) tarafından
Doktora gidelim bir şey demezse artık ondan aldiriyim eşime
(5,342 puan) tarafından
İnşallah bişey çıkmz kuzum
0 oy
(2,430 puan) tarafından
Konak değilmiş arkadaşların dediğine göre kullandığın şeyler mi tahriş ediyor canım acaba bı süre hicbirini de kullanma istersen 
(856 puan) tarafından
Cildi kuru oluyor o zmn ve durmadan kundak yapmak zorunda kalıyorum yoksa kasiyor kafasını
0 oy
(4,588 puan) tarafından
Canım bu konaktan ziyade sanki kuruyup çatlamış gibi bence tekrar götürmelisin gidene kadar zeytinyağıyla sürekli nemlendieyo dene bı bakalım geçecek mi 
(856 puan) tarafından
İlk zeytinyağı denedik organikti birde bir şeye yaramadı hiç
(4,588 puan) tarafından
Evet ama o büyük ihtimal bekletip yikadin bunu yikamican.nlendirmek için süreceksin kurudukca sur yada istediğin herangi bişi bilmiyorum ama sürekli.nemlendir
0 oy
(9,117 puan) tarafından
Konak değil canım kurumuş sanki derisi. Nemlendir bence sürekli. Banyo yapınca geçiyosa nem istiyo demek ki. Tek kafasını değil hatta bütün vücuduna sür. Benim oğlumda egzama vardı biodermanın atopik ciltler için olan nemlendiricisini ve şampuanını kullanıyorum. Geçti çok şükür. 
(856 puan) tarafından
Evet karın ve bacak kısmında da var sırtında yok ama
(9,117 puan) tarafından
Benim oğlumun da yüzünde ve göğsünde vardı canım. Ama alerji testi yaptırdık
0 oy
(16,000 puan) tarafından
Konak değil bu şampuan dan olabilir yada egzama olabilir cikdiyeye gösterin 
(856 puan) tarafından
Yok ondan olsa o da belli olur mustella nın şampuanıni kullanıyoruz
0 oy
(718 puan) tarafından
Bebek yağı denedinizmi hiç kuruma gibi duruyor
(856 puan) tarafından
Evet onu da denedim belki şampuandandir diye onu da değiştirip mustella nın şampuanıni kullanıyoruz
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Alerji olabilir çocuk alerji doktoruna götür 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Canım bu konak değil .başka bir şey var gibi .konak kızımda var 7 aydır geçmiyor ama bizim besin alerjimiz var hiç böyle görünmüyor yani
(856 puan) tarafından
Süt testi verecektim gerek yok dedi doktor belki de ondan oluyor böyle bilmiyorum yani
0 oy
(120,759 puan) tarafından
konak boyle degil bacim yaa bu farkli bi problem gibi sen imkan varsa baska bi yere baska bi dr gotur
(856 puan) tarafından
Konagi geçtim ztn o olsaydı şimdiye kalmazdı yaşadığım yerde de 1 tane var cildiye başka yerde özele götüreceğiz uzmanms inşallah da neden olduğunu anlar
0 oy
tarafından
Canim seboreik dermatite benziyor yani egzamanin bir turu ama doktor daha iyi bilir iyi bir doktor arastir oyle git her doktor ilgili olmuyor ilaci vardir muhakkak stres yapma
(856 puan) tarafından
Cuma günü normal devlete gideceğiz de diğer haftaya özele gidebiliriz eşimin maaşını bekliyoruz
0 oy
(5,950 puan) tarafından
Konak sarimsi olur konak degil test yaptir canım 
(856 puan) tarafından
Nasıl yapılıyor
0 oy
tarafından
Ayni 3 aylik artik yuzune kaşina atmaya baslasi maf oldu bebegim  bende ne yaptiysam gecmedi 
(856 puan) tarafından
Hala aynı mı benim kızım 5 buçuk aylık Bayadır belli var
tarafından
Hala ayni gecmedi  bugun temizliyip banyo yaptiriyorum sabah kallkiyorum ayni
(856 puan) tarafından
Aynn işte bizde de öyle oluyor bugün banyo yaptiriyim çok güzel oluyor sabaha yine aynı
0 oy
tarafından
Konak değil bence 
(856 puan) tarafından
Değil ki başka bir şey ama anlamıyorum ne
0 oy
(317 puan) tarafından
Ya inşallah o değildir bu yılan hastalığı diyolar ona benziyor
(856 puan) tarafından
İlk defa duydum inşallah öyle bir şey değildir
(317 puan) tarafından
İnşallah değildir catliyip kaniyormu
0 oy
(5,489 puan) tarafından
Egzemaya benziyo. Sen Şampuanını da değiştirmen gerek, çok kuru cilt olandan kullanman gerek
(856 puan) tarafından
Mustella nın şampuanıni kullanıyoruz o iyi olmuyor mu yoksa iki tane daha var şampuanı
(5,489 puan) tarafından
Mustela stelatopiya kullanman gerek

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 455 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Uras (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 223 göst.
14 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,294 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 122 göst.
27 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Melo B. (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 188 göst.
19 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,063 soru

11,875,948 cevap

35,990 kullanıcı

...