0 oy
494 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Eşimin babası geldiği zaman mutfağın kapısı kapalı dağnık olduğu için kapatıyorum. Oda geçmiş mufağın kapısı açıyor. Sonra büttün odaları geziyor. Hayır o kadar ne evi inceliyorsun anlamıyorum. Sonra iki kızım şura neden böyle bura neden böyle. Yetmemiş gibi kızımda sen büyü ben seni alacam diyor. 

Geçenlerde kaynanam geldi masada delikler görünce sordu neden böyle bu masa dedi. Bende ona oğlunun yaptığını söyledim. Evde kendini boğduğunu falan anlatım. İyi yaptım mı bilmiyorum 

10 Cevaplar

+1 oy
(48,821 puan) tarafından
eski postmus da benim kayınpeder oturur namaz icin kalkar hicbir yeri gezmez seninki anormal bebegi de alamaz
-Reklam-
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Bız bunlara yol yordam bılmıyen ınsanlar derız bırak kayınbabamı babam evıme gelip odalarımı gezemez. Gezmezde adam az agır olur ya. Şükür öyle biri değil kayınbabacığım:) 

0 oy
tarafından
Bunu gidip kayın pederinle konuşsan daha iyi olcak sanki rahatsız olduğunu belirt oda ona göre dikkat eder artık 
(4,326 puan) tarafından
Yani aynen cat kapi.belki sutyenimo cikarmisim  uluorta duruo. Brlki camasir yikamis sermisim kurutmak icin peteklere.nebilim belki bi baska ozel sey yemis icmosoz mutfakta.herkesin temizlgo jislgindenkime ne
tarafından
Aynn canım ben şahsen bazen odamda dağınık oluyor çamaşırlarımı yıkıyıp odama koyuyorum kuruyor kim niye görsün herkes yerini bilmeli böyle dengesizce haraketler yapıp huzursuzluk vereceklerse hiç gelmesinler
tarafından
Hemde erkek adamdan bahsediyoruz erkek dediğin daha ağır başlı olmalı oturduğu yerden kalkmamalı
tarafından
Valla sana diyim o günde sofradan kalkmadık tam sorfanın üstüne geldiler
tarafından
Bu yüzden fazla samimiyeti  Sevmiyorum ya ınsanlar duracağı yeri bilmiyor
0 oy
(12,748 puan) tarafından

O da neymiş 

Benimki buzdolabına bakar bi tek 
Gözüne az gelirse para verır 
Birde  emziriyorum alkol alıyor muyum dıye
tarafından
Yok bizim kayın baba ev temiz mi diye. Her geldiğinde sen büyü ben seni alıp götüreceğim bize diyor
(12,748 puan) tarafından
Canım benimki 7 aylık  emmese burda kalırdı diyo ilk tek torun
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Ne kadar ayıp ya babam da kayınbabam da yapmaz çok şükür. Müsadeyle tuvalete gider sağolsun öyle rahatsız etmez 
tarafından
düzenlendi
Benim babam da aynı WC girecekse müsait mı diye sorar. Koltuklari almış. Eşyarı almış yazıkmış onlara. Hiç etmeyecekmişim
(1,824 puan) tarafından
Böyle mi diyor cidden ne değişik insanmış o ya bence eşine söyle sen. Koltukları kemirecek haliniz yok ya herkes gibi kullanıyorsunuz yani yazık
0 oy
(774 puan) tarafından
Ayy hayatta öyle bişey yapmaz kayınpederim valla gelir bi oturma odasına ordan da kalkar evine çıkar saolsun yani 
0 oy
(119,578 puan) tarafından
esin nasi evde kendini boguyo
tarafından
Yere yatıyor boğuyor. İki eli ile
hastami esiniz
tarafından
Yok değil. Bunalımlara giriyor
iste psikolojik olarak rahatsiz olabilir insan kendini bogmaz bogan insan saglikli degildir destek almali zor bi durum
(48,821 puan) tarafından
normal gibi karsilamis
0 oy
(7,260 puan) tarafından
Benim kayinbabam yatak odama kadar giriyodu bacım ne diyim şimdi sana da bendimi boğan kim anlamadım nasıl boğuyor yani 
0 oy
(448 puan) tarafından
Sen nasıl bi aileye düşmüşsün valla ne deyim sabahki yazdığına çok şaşırmıştım... ne hayatlar ne insanlar var. Eger imkanın varsa kızını da al kac kurtul o insanlardan lütfen bu eziyeti kendine ve bebegine reva görme. Kac yaşındasın bilmiyorum ama hicbir sey icin gec kalmış sayılmazsın...

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 354 göst.
19 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 119 göst.
15 Kasım 2021 Aile kategorisinde sevgi.att (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 180 göst.
18 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 137 göst.