0 oy
189 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (5,837 puan) tarafından
Kızlar ne yapacağımı bilmiyorum 8 10 kişi olcaz çok kalabalık değil öğlen yapcam 1 yaş doğum günü yaş pastanın yanına fikir verir misiniz neler yapabilirim? Yeni Tariflere açığım :) 

6 Cevaplar

0 oy
(7,386 puan) tarafından
Bende babamgılı cağırım pasta yaptırcam kurabiye yaparım  bolonlar alırım az kaldı bebeğimin doğumgününe
(5,837 puan) tarafından
Bizim arkadaş grubu kaynanamlar kuzenlerim gelecek işte :) bende daha emin değilim m
-Reklam-
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Bizim de yaşımı geliyor ama bı çekirdek aile bir pasta alıyoruz balonlar o kadar☺️
(5,837 puan) tarafından
Yaaaa bizim çocuk biraz göz bebeğiydi biz kutlamayacaz anlamıyor zaten dedik kaynanamlar olur mu öyle kutlayın dediler herkeste sorup durdu nezaman kutlayacaksın diye öyle olunca yapcaz :)
(13,821 puan) tarafından
Kaynanamlar ya da ailem burda olsa ben de yapardım yapın olsun☺️ailelerden kimse olmayınca yapasim yok akrabalar var ama aileden kimse yok buyugumu zaten hastalık su bu hep kendi aramızda kutladık şimdi de öyle yaparız☺️
(5,837 puan) tarafından
Evet öyle yapın mutlu olsun yeter :D gerçi anlayacak zamanda değillerde :)
(13,821 puan) tarafından
Hatıra ☺️☺️
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Canm benımde davetlılerım kımse yoktu bı kac arkadas komsu 10u geçmez ben 4tatlı 4tuzlu seklınde yaptım 

Tatlı olarak 

Pasta +sevmeyen cok oluyor dıye cıkolatalı muffın kek+mantar kurabıye +renklı kurabıleyer+etı tutku seklınde vardı farklı farklı cok cesıt yaptm görüntü olaralta hos durdu kalabalık durdu.Bırde sütlü tatlı yapmştm yemege kalanlar olmştu çayın yanına ıkramlık yapmştm

Tuzlu olarak 

Börek +poğaca+sarma+salata vardı (şehrıye salatası)bırde mısır patlatmıstım
(2,705 puan) tarafından
Evet canm bıme gelmıstı tam denk geldı gecen aylarda pasta süslerı geldı herseyı kendım yapmştm pasta dahıl müffin kalıplarda da hem sık durdu hem bulasık cıkmadı
(5,837 puan) tarafından
Ay onlardan bende yapayım evet :) malzemeleri aldım bende duruyor :)
(2,705 puan) tarafından
Güzel olur ınsallah gönlünce❣️
(2,705 puan) tarafından
Iyıkı dogmus Rabbım uzun ömürler versın sağlık la ınsallah
(5,837 puan) tarafından
Aminnnn teşekkürler :) inşallah ya :)
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Canım biz evde ve 10 kişiydik hemen yazıyorum :) 

Sarma, kıymalı börek, kısır ve milföyden çikolatalı kruvasan yaptım. Arkadaşım da elmali kurabiye yaptı ve süper yetti. Börekleri önceden sarip buzluga attım, sarmayı önceki akşam yaptım. Kısır ve kruvasan sabahtan yaptım zaten çocukla anca yaptım. Herkese yetti arttı bile 
(5,837 puan) tarafından
Ayyy deneyecem evde 1 paket milföy var :)
(2,132 puan) tarafından
Kesin yapmalısın ama önceden yapma canım yumuşar sabahtan yaparsın
(5,837 puan) tarafından
Aynı gününde yapılır tarif kolay zaten :) poğaça kurabiye muffin akşamdan yaparım sabah bi bunu yaparım birde makarna salatası sarma zaten hazır tencereye dizilecek sadece :)
(2,132 puan) tarafından
Ooo yeter canım, hadi çok güzel geçer inşallah:)
(5,837 puan) tarafından
Hadi inşallah ya :) 4 gün kaldı şurda shshs :)
0 oy
(7,947 puan) tarafından
Bizde 12 kişiydik toplam pasta yaptırdım filan ozaman, makarna salatasi börek yaprak sarması patates salatasi kurabiye bu kadar pek uğraşmadım açıkçası :D zaten doğum gününde önemli olan pasta yemek bide soğuk icicek kola fanta çayda demledim yinede çekirdek çerez bu şekilde. Zaten aile içi yaptım 
(5,837 puan) tarafından
Yaprak sarması buzluğa attık sarıp 2 poşet var koca bi tencere olur yani onu yaparım mantar kurabiye mantıklı geldi arkadaş önermiş ay ben özeneyim dedim aynen bizimde öyle aile içi olcak çok kalabalık istemedik
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Sarma minik top kurabiye salata çeşidi ne kolayına gelirse bizimde yaklaşıyor, ben çok abartmaycagm pastayida kendim yaptım yine bu senede öyle olck
(5,837 puan) tarafından
Ya yok biz pastayı hazır alcaz oğlum yesin diye muffin tarzı kek yapcam malum yaş pasta için erken :D

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 201 göst.
4 Ocak 2024 Aile kategorisinde Ankakusuu (348 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 233 göst.
12 Ocak 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 226 göst.
19 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 267 göst.