0 oy
156 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (636 puan) tarafından
Adetim biteli 1 hafta oldu daha önce hiç böyle olmadı bugün kahverengi lekenme yaşıyorum normal mi ya doğum yapalı 6 ay oldu ve doğumdan sonra hemen adet duzenime devam etti 

5 Cevaplar

0 oy
(636 puan) tarafından
Kimse yok mu ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sebebini bilmiyorum bendede arada oluyor öyle geçen biri burdan hamilelik belirtisi ben öyle hamile kaldım demişti ama ben hamıle değilim 
tarafından
Ne AP uygulaması
(892 puan) tarafından
Olay Store'dan çıkmadı :)
(636 puan) tarafından
Kader baktım şifre yok bunda
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim oldukça özelden atarsan çok mutlu olurum ❤️☺️☺️
(636 puan) tarafından
Tabiki
0 oy
(892 puan) tarafından
Yani ilk doğumumda bende bir hafta 10 gün arayla yine adet olmuştum doktora gittim korktum smear testi de yapım dedim yaptık temiz çıktı  normal dedi ama sadece bir kez olmuştum.sende bir git jstersen
(636 puan) tarafından
Benim adetimde sorun yok ki normal günümde oluyorum
(892 puan) tarafından
Benimkiler kizliktan beri hep  4 5gun gecikmeli olur şimdide öyle o zman öyle olunca bende gittim .seninki leke seklindeymis benmki normal adet olmustu .
0 oy
tarafından
Kuzum her kahverengi akıntı hamilelik belirtisi değil. Adet bitiminden sonra rahimde kalan eski kan olabilir. Adet öncesi kan akışının hafif olmasına bağlı kan beklemişse ondanda olabilir kahverengi lekelenme.
(636 puan) tarafından
30 senelik hayatımda adet gördüm göreli ilk defa böyle oldu şaşırdım ve korktum inanki
tarafından
Korkma kuzum. Ama yinede bir test yap için rahat etsin.
(636 puan) tarafından
Aman aman Allahım korusun beklim bakalım ya
0 oy
(636 puan) tarafından
 .........?????

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 714 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Kuzey19 (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 193 göst.
22 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sepet sepet yumurta (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 879 göst.
21 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Alyakus (2,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 786 göst.

380,467 soru

11,391,395 cevap

34,899 kullanıcı

...