0 oy
218 göst.
Diğer kategorisinde (1,403 puan) tarafından

Kizlar marul kafam bugün avmde tek başına ilk kez bi oyuncağa bindi ☺️ Hani bu salincaklar varya dönüyo onlara bindi... 

20 aydir sanki bu anı bekliyormuşum gibi lavaboya gidip hüngür hüngür ağladim sevinçten. Disardan bakinca büyük ihtimalle başka sorun var gibi anlaşildi ama ben oğlum ilk kez tek başina bi oyuncağa bindiği için ağladim :) 

Tarif edemiyorum duygularimi çok farkli çok özel bir duyguydu benim için ❤️ Annelik sen nelere kâdirmişssin ☺️ 

4 Cevaplar

+1 oy
(6,208 puan) tarafından
Hiç şu kadar duygusal bi anne olamadım bizde de eşim öyle:D
(1,403 puan) tarafından
Bende normalde degilimdir. Ama son 3 gündür duygusal geçiş yaşiyorum ondan sanirsam ☺️
(798 puan) tarafından
Kiz hamilemisin acaba:):))
(1,403 puan) tarafından
Yok kiz :D allah isteyene versin
(798 puan) tarafından
Skksjssjj amin canım eltim öyle olmuştu bı ara kızım beni öpünce oturdu ağladı ne güzel öpüyor annesini dedi dedim sen git bı test yap yaptı ve pozitif çıktı:))))))
-Reklam-
0 oy
(7,304 puan) tarafından

Ben yakamı bi salsalarda tek başlarına oynasalar diye ağlıyorum :Dcok farklı bi duyguuuuuuuuuu ahahhaha

(1,403 puan) tarafından
Deme öyle çok özlersin beraber oynadiğiniz zamanlari fatma ☺️
(7,304 puan) tarafından
Ya orası ayrı canım ❤️
0 oy
(798 puan) tarafından
Yaaaaa :):))))❤️❤️❤️❤️❤️
(1,403 puan) tarafından
Yaaaaaaa ☺️❤️
(798 puan) tarafından
Bende bazen bakıyorum benim kizim saçlarını tarıyor üstünü giyor çok duygulaniyoeum gerçekten daha dün bebekti sanki ya her günü ayrı güzel anneliğin ve Zaman onkadar hızlı akıyor ki her günün tadını çıkarmak lazım aslinda ❤️❤️
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Normal de duygusalim ama anne olarak hiç öyle duygulanip ağlamadım kızımı herşeyden çok seviyorum mutlu oluyorum ama aglayamiyorum duygulanip ya off
(1,403 puan) tarafından
Bu seni kötü duygusuz bir anne yapmaz emin ol ❤️

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 206 göst.
6 Nisan 2022 Aile kategorisinde Meleksone (2,306 puan) tarafından soruldu
+1 oy
28 cevap 640 göst.
27 Ağustos 2021 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 287 göst.
10 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 189 göst.
11 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Neyla (37 puan) tarafından soruldu

380,277 soru

11,385,900 cevap

34,886 kullanıcı

...