0 oy
95 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar malum 2bucuk yaşında kızım var heryer oyuncak vs .kanepeyi çekeyim dedim oyuncakları alayim makina açayım dedim.cektim sonra birden ağrı girdi belime iki kere hafif var gibi normalmi . uzanıyorum smdi bir şeyim yok..tehlikeli mi böyle kanepe felan çekmek.zayif bir şeyim kanepe agirmi geldi 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
E tabıkı ılk haftalrda agır kaldırmak cekmek tehlıkelı ılk hamılelıgın olsa bılmıyorsun dıcem bıde kızın varmış buyuk
tarafından
Bian unutkanlık ya ev dağınık malum.aklim temizlige takılı kaldı . sonradan aklım başıma geldi
-Reklam-
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Eğer hassas bir hamilelik ise çekme kanepe ama ben ittir duzle yapardım havaya mi kaldirarak c ktin ki 
tarafından
Ellerimle çektim her iki yerden
(7,121 puan) tarafından
Aaaaa yapma öyle sürükle
0 oy
(13,308 puan) tarafından
Özellikle ilk aylarda bebek iyice tutunana kadar dikkat et canım 
tarafından
Tamam canım sağol
0 oy
(4,265 puan) tarafından
Ben 8 haftalikken ogrendim hamile oldugumu. O zaman kadar her isi yaptim normal yasantima devam ettim koltuklari cektim ittim ,bi de calisiyorum da tum gun ayakta. Hamile oldugumu ogrenincede cok dikkat etmedim. Bi problem yoksa normal yasantiya devam edilebilir. Tabi agir kaldirmayin yine de. Yani bisey olacagi varsa 9 ay yatsanizda olur ,yoksa bisey olmaz demisti doktorumuz.
tarafından
Belime ağrılar girince biraz tedirgin oldum canim
0 oy
tarafından
Yani ilk haftalarda dikkat etmek gerekiyor 
tarafından
Sağol canım

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 147 göst.
28 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asikar (599 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 186 göst.
23 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Feyza tabu (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 239 göst.
29 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Erenimm.05 (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 149 göst.
30 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,807 puan) tarafından soruldu

381,206 soru

11,412,213 cevap

34,956 kullanıcı