+2 oy
290 göst.
Diğer kategorisinde (34 puan) tarafından
Merhaba kızlar

Ben daha post açmıştım 8 aylık kızım 1 aydır her gece durmadan uyanıp saatlerce ağlıyor diye ne yapsak susturamıyoruz neler denedik hep gözü kapalı durmadan ağlıyordu gecemiz uykusuzluktan perişan haldeydik beyaz gürültü ninni oyuncakla oynama ışıkları yakma evde dolaşma neler yaptık asla ama asla susmuyor ve bu her gece böyleydi odayı sirkeli suyla sildim yatağını falan çarşaflarını yıkadım odaya kuran koydu eşim başını okudu ve YouTube nebe  süresi var hafız Fatih Demirel diye bir hoca okuyor dün gece onu açtık ve inanırmısınız bilmem ama kızım 1 aydır ilk defa gece uyanıp ağlamadı

Bunu yazarken bile ağlamak üzereyim tüylerim diken diken ve sizle paylaşmak istedim neler denedik doktorlara sorduk neler yaptık durmadan çığlık atarak gözü kapalı halde uyanıp ağlayan kızım ilk defa ağlamadı gece uyandı biraz bakındı etrafa ve tekrar uyudu

belki birine faydam dokunur bana dua edersiniz diye sizle de paylaşıyorum yer gök dua üzerine kurulu der hep annem doğruymuş inşallah birine faydam dokunur 

11 Cevaplar

+1 oy
(49 puan) tarafından
Merhaba uzun zamandır bende buradaki yazılanları okuyorum ama ilk defa gebelik dışı sorulara cevap veriyorum ve Allah razı olsun sizden dün geceden beri bebeğim sebepsiz yere sabaha kadar ağladı sonra 11 gibi uyudu ara ara mızmızlık 1 saat önce yine gece gibi ağlamaya başladı ve ben o anda sizin postu okudum kalktım nebe suresini açtım o andan itibaren zerre ağlama olmadı be bana ilk defa çok güzel güldü gamzeleri belli oldu bebeğim 70 günlük yer gök dua gerçekten çok duygulandım:(
(34 puan) tarafından
Buna vesile olmak için açtım postu bende Çok mutlu oldum şuan sizin adınıza amacımda  buydu Allah’ın sayesinde sizlerede yardımcı olabildiysem ne mutlu :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah razı olsun bilgi için aynen öyle yer Gök dua üzerine kurulu. 

Benim oğlumda geçen yıl öyle bir iki hafta bağırarak uyanirdi diş dönemi de değildi. Sürekli bağıra bağıra kalkardı eşim dualar okudu ben okudum çocuğumda duaları okuduktan sonra kusmuştu ve o geceden itibaren düzeldi uykusu

Sonuçta nazar değmiş olabilir nefis çok pis bişey gerçekten o yüzden sürekli okumak lazım
(34 puan) tarafından
Ne kadar şükretsek az bebeği çığlık çığlığa uyanıp ağlayan anlar ancak halimi ne zor bir durum yaşamayan bilemez o anki çaresizlik çok kötü birşey beyaz gürültü ninni bunlar hep hikayeymiş duayı açar açmaz uyudu bebeğim binlerce şükür inşallah birine faydamız dokunur
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Nazar vardı demekki bebisde 
0 oy
(3,351 puan) tarafından
Bende sürekli dua açıp uyutuyorum ama 1 haftadır saatte Bir uyanıyor gece 3 aylık atak dönemi herhalde geçen gece acile bile götürdüm gazı vat dediler lavman yaptılar çocuk yine rahatlamadi
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Güzel yapmışsınız göz bebeklere değebilir. Birde en zor ataklarından birindesn. 3 ay 8 ay 10 ay atakları bebeklerin en çok büdükleri zaman. 8. Ay atagında dört diş çıkarmıştık. Tavsiyem, eczaneden tedagil alıp damaklara sürmeniz. O şekilde benim bebeğim geceyi sakin uyudu. Tabi dua okumak da çok önemli.
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Duanın açmadıgı kapı yok. Benim oğlumda vakıa suresiyle büyüdü. Onu duyar duymaz yüzündeki huzur ve güveni kim olsa görürdü. 
0 oy
tarafından
Bende oğluma açar dinletirdim uyku problemi yoktu ama onu duyunca hemen dalardi uykuya . Bende buradan bir arkadastan duymuştum 
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Sirkeli suyla başını da yıka nazara iyi geliyor

Rabbim bidaha yaşatmasin

(34 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Ah canım teşekkür ederim Allah razı olsun bugün 4 aylık asimizi olduk huysuzdu postu gördüm açtım yatağa koydum bebeğimi Nebe süresini açtım uyudu hemen o kadar huysuz ve huzursuzdu sakinleşti hemen 
(34 puan) tarafından
Ne kadar mutlu oldum şimdi bende buna vesile olduysa ne mutlu :))
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Allah razı olsun canim 
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Benim oğlanı anlatmissn 10 aylık hala uyumuyor yarim saat te bir kalkıyor bende bu konuyla alakali post acmistim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 135 göst.
31 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Melek.hfs (1,219 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 227 göst.
4 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 46 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Fatmanihan (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 164 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,681 puan) tarafından soruldu

380,029 soru

11,375,900 cevap

34,862 kullanıcı