0 oy
177 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (221 puan) tarafından
Başına gelen varmı hiç nasıl bı süreç içerisinde olacaz

5 Cevaplar

+1 oy
(523 puan) tarafından
Youtube da seda akdere var onun kizi yeni geniz eti ameliyati oldu yeni bi izle istersen
-Reklam-
0 oy
(1,205 puan) tarafından
Ben olmuştum 7 yaşında hem de ikisini aynı anda. Kulaklarıma tüp takıldı geni, etim alındı. Tüp kulağın hava alması için takılıyor. Kulak dizeldiginde kendiliğinden atıyor. Muhtemelen grip falan olduğumda kulakları hemen tıkanıyordur. Size tavsiyem iyi bir doktora taktırın. Bana çok takıldı tup. Basit bir operasyon Ama malesef ozamanlar yapılması gereken kalıcı bir tüp takmakmis işitme kaybı oluştu tüp takip cikarmaktan. Geniz eti ameliyati basit oluyor . Birkaç gün çorba muhallebi dondurma falan yediriyorsunyz toparlanıyor hemen.cokgecmus olsun.
(221 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim cnm yani cikarabilen bı alet bu  doktor takıyorz 6 aya 1 seneye kadar kendi atıyor dedi
Bu ameliyatlar bni korkuttu ama 4 yaşında kizm
(1,205 puan) tarafından
Yok korkulacak birşey değil basit ameliyatlar. Açıkta dikiş falanda olmuyor. Dediği gibi kendi atıyor kulak iyileştikten sonra.
0 oy
(1,056 puan) tarafından
İstanbuldamı oturuyon canım 
(221 puan) tarafından
Bursa cnm
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yarın sabah aynılarını oğlum olcak canım :(
(221 puan) tarafından
Canım haber verebilirmisn bizede bn yarın başka bı doktorada baktircamda
Sizin süreç nasıl ilerledi şikayetinix neydi
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Şikayetleriniz neydi detayları anlatır mısın bizde benzer süreçten geçiyoruz
(221 puan) tarafından
Cnm iki üç ay önce sürekli hıh yapiodu sanki boğazında bişe varmış gibi sonra götürdük geniz eti var dedi 1 ay sonra kontrole gel dedi üç aydır randevu alamadık sonunda kızımda seslendiginde duymuyor bağırınca duyuyo böyle olunca özel den gidelim dedik gittik kulağında sıvı varmış bide öksürük vardı oda geniz etinden geniz akıntısı olduğu içinmiş öyle yani cnm
(12,513 puan) tarafından
Hemenn mi ameliyat dediler yani. Tek bir doktor mu? Baska bi tedavi vs demedi mi? Bizim 1.5 yıldır sürekli orta kulak iltihabı ve sıvı birikmesi vardı. 10 tane ayrı Dr gezdik hepsi de proftu sadece biri ameliyat dedi. Diğerleri bu yas geniz eti büyüme süreci ve aşırı büyük değil dediler ama şikayetlerimiz geçmedi. Her Dr antibiyotik verip gönderdi. En son gittiğimiz Dr sizin sorununuz kulak değil dedi tam olarak alerji dedi bizi alerjiye gönderdi. Alerjisi olduğunu öğrendik. Dediklerini uyguluyoruz şuan şikayetlerimiz %90 geçti 1 ayda. İstersen daha detaylı araştır. Geniz akıntısı, burun tıkanıklığı, öksürük, gece terlemesi ve ara ara ateş vardı bizde. Duyma sorunu çok hafif oldu bizde o da sıvıdan dolayı bulanık duyuyorlarmıs. Çok sakız çiğnesin balon şişirsin dediler. Yılda 4-6 kez enfeksiyon ya da aşırı sıvı görülürse ameliyat gerekir dedi.
(221 puan) tarafından
Doktor iy değildi zaten cnm azarlayıp durdu yarın başka doktora goturcez
Doktor ameliyat olmazsa bunlar sürekli tekrarlar gelip gidersiniz yoksa dedi
Dediğim gibi cnm pek aydınlatmadi bizi yarın bakalim n dicek
(12,513 puan) tarafından
Anladım canım. O Dr biraz para uğruna demis gibi... Bir süre takip edin iyi bir Dr bulup. Hakkınızda hayırlısı olsun insallah gecer.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 73 göst.
13 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 97 göst.
13 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 126 göst.
1 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Durunun Annesi (4,290 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 128 göst.
25 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,088 puan) tarafından soruldu

379,890 soru

11,372,255 cevap

34,855 kullanıcı

...