+1 oy
574 göst.
Diğer kategorisinde (357 puan) tarafından

Kızlar ben bu uygulamadan önce çok safmışım ben cesareti olmayan çok çekingen utangaç biriydim insanlarla tanışınca gereksiz heyecanlanan biriydim  taki bu uygulamayla tanışana kadar ben şimdiye kadar bana laf sokanları hiç anlayamazdım eşim sürekli safsın kalbin temiz derdi bana ben meğerse s.a.l.a.k mışım son bir yıldır farkediyorum ve artık kimin ne niyetle yaklaştığını görebiliyorum hemen laf altında kalmayıp karşılık verebiliyorum insanlar meğersem o halimi nasıl da kullanmış Şimdi çatır çatır karşılık verince çok değiştin diyolar eşim de farkında eskisi gibi değilsin diyo hepinize gözümü açtığınız için teşekkür ederim sizleri öpüyorum  :D

10 Cevaplar

+4 oy
(25,224 puan) tarafından
Gel vatandaaşşş geellll alık oldugunu düşünenler buraya geellll psikoloğa para yedirmeyin burda beleşe göz açılır geeelllll :D sjsjsjsj
(2,297 puan) tarafından
Seni küçük tahmin ediyordm ikbal abla :)
(7,121 puan) tarafından
Ya benim 35 yaşında komşum var abla demem ona ben . Kulağa tuhaf geliyor yaşlar yakın olunca ikbal bende küçük saniyordum seni
(2,297 puan) tarafından
Ben diyorm bilmiyorm tuhafıma gidiyor aslında saygı yaşta deyil ama öyle gordük
(25,224 puan) tarafından
Ooo ikbal nine de gelmiş
(48,695 puan) tarafından
ikbos deyin bana sevdiklerim ikboş derler ❤️
-Reklam-
+1 oy
(3,767 puan) tarafından
Valla bana safsin derler ama kötü dusunmedigimden ama karşıdaki kötümi iyimi seciyorum kötüyse yaklasmiyorumm. Daha avilirsin burası kurt yapar insanı:):)
(357 puan) tarafından
İnanırmısınız hiç bilmediğim şeyler öğrendim burdan çok şükür diyorum ama  işte ne güzel ben anlayamamışım şimdi görüyorum gerçek yüzleri
(3,767 puan) tarafından
Öyle ne kadar fesat insanlar okadar değil diyecek kadar
+1 oy
(1,140 puan) tarafından
Hehe :) ben de utangaç heyecanlı bir tiptim.hala da turkcelli arayınca bile boğazımı temizlerim bir heyecan gelir saçma sapan.ama damarıma basılınca yapistiririm lafı da.insan zamanla torpuleniyor bacım insanlar bizim kadar masum değil :D
(357 puan) tarafından
Evet masumiyetimizden çok yararlandılarr çok burdaki bacılarım sağolsun farketmemi sağladıı ahhh bende sizin gibiydimm yaa :)))
(1,140 puan) tarafından
Bazı insanın yapısı öyle oluyor
Ben yengeç burcuyum genelde su grubundakiler oluyor.valla küçükken de biraz ezik büyüdük ondan heralde.
Ama şimdi eskisi kadar değilim tabii daha birazcık daha kazık yememiz lazım :D
(357 puan) tarafından
Evet maalesef ezik büyüdük diye zaten bastırdılar bizi ahaha inşallah daha fazla yemeden tam açılır gözümüz
+1 oy
tarafından

Hahahha :) ne gzl kız :)

0 oy
(2,297 puan) tarafından
Inanki bende burda herşeyi öğreniyorm kız:) yalniz değilsin 
(357 puan) tarafından
Ahahaha :)))) bende öyle iyi oldu burayı öğrenmemiz
(2,297 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
tarafından

Ne yalan söyleyeyim bende buradan çok şey öğrendim :D

(357 puan) tarafından
İyi oldu yoksa bizi çok ezerlerdi çok
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Ne güzel bu gelişimi gördünse kendınde:) ben kendımı heralde en son saf dıye nıtelendırırım: D fazlasıyla uyanık ve hazır cevabım lafı anında gedıgıne sokar hıç affetmem: D huyum kurusun oda huy işte: ad

(1,747 puan) tarafından
Öyle direk aklına laf gelenlere bayılıyorum ya laf sokmaya çalışıp lafı boğazında bırakmak güzel ama ben yapamıyorum aklıma bişey gelmiyor hazır cevap değilim sonradan keşke bunu deseydim diyorum nasıl beceriyon kız :())
(357 puan) tarafından
Betigül bende aynı sizin gibiydim kısmen düzeldim :DDDD
(1,747 puan) tarafından
Aslında bendede az var düzelme buradakilerin cesaretlerini görünce bende cesaretleniyom sanki
(11,217 puan) tarafından
Valla kızlar 34 yaşındayım heralde yaşında getrdıgı bir boşvermişlik tahammülsüzlük aman oyle düşünür böyle düşünür diye dert etmemezlik var .zaten karsımda ki benı o raddeye getirip o telime basmışsa bana göre dıyeceğim herseyi hak etmiştir. Eskiden yine dizginlerdim ama artık karşimdakinin kim olduguna bile bakmıyorum:)
(1,747 puan) tarafından
Ozmn bende 12 yıl sonra  öyle olurum :) yaşanmışlıklar değiştiriyor insanı doğru bende şimdiden değişmeye başladim daha umursamaz daha gözü açık inşallah dahada açılır gözüm :D
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Gorumceme de bi el at bacim %50 sini actim ama daha tam acilamadi 
(357 puan) tarafından
Bizde de daha yüzde elli deyiz bakalım onu da bu uygulamayla tanıştır :D
(2,687 puan) tarafından
Dedim de yok demişti :))))
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ne demek efendim 
(357 puan) tarafından
Ahahahaha :))))
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Çok kazık yiyince akıllanıyorsun kendimden biliyorum:))

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 366 göst.
5 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 521 göst.
0 oy
5 cevap 91 göst.
2 Mayıs 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Acemianne3107 (775 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 274 göst.
26 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,450 puan) tarafından soruldu

380,175 soru

11,381,182 cevap

34,874 kullanıcı

...