0 oy
208 göst.
Diğer kategorisinde (688 puan) tarafından
12V marka ve model arıyorum fiyatı 4 bini geçmeyecek şekilde aldığınız memnun kaldığınız marka var mı 

10 Cevaplar

+1 oy
(1,182 puan) tarafından
Pilsan tery bery biraz sesli ama şarjı uzun gidiyor yaz boyu kullandık 
(688 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim
(2,719 puan) tarafından
Bizim de bundan memnunuz. Temmuz da 2800 e almıştık şuan 4.800 olmuş.
(688 puan) tarafından
Şuan 4220 TL canım o trendyoldan burda sadece netten alabilirim fazla magza yok e bebekte yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizimki Pilsan Panters canım memnunum 
0 oy
(974 puan) tarafından
Bende bekliyim surda kocam tutturdu alacam diye bende yer yok diye istemiyorum ama alınacak sanırım 
(688 puan) tarafından
Bende alacam
0 oy
(119,561 puan) tarafından

image

bu yazda bu hediye geldi kuzeye yazin 3 bin kusurdu suan ne kadar bilmem ama hani kontak anahtari radyosu usb falan cok sevdi kuzey kullanisli
(688 puan) tarafından
Bskcam kuzum ya benim 2 bebek 2 koltuklu düşünüyorum yada koltuğu geniş olacak
(119,561 puan) tarafından
2 koltuklu modellerde var en sansli oldumuz konu akulu arabalar bize hep hediye geliyo
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Baby2go mu ne ondan var aux USB girişleri var koca yaz Çınar içinde keko gibi şarkıyla oturdu biz uzaktan kumandasiyla kullandik 
(688 puan) tarafından
Benim 2 koltuklu istiyorum 2 bebek var çünkü haksızlık olmasın diye
(1,988 puan) tarafından
Bizimki tek koltuk ama büyük 2 yaşında 2 cocuk sığıyor
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Biz mayis 2021de bmw i8 couple lisanslı akülü araba aldık 4200e hep arabada. Havalar soğuduğu için boş odaya koydum evde biniyo:d
(688 puan) tarafından
Ben evde pek kullandirmam duvar kağıdı olduğu için kalkabilir zamlar gelmeden alalım dedik malum yılbaşından sonra 5 6 bin olur en aşağı
0 oy
(3,833 puan) tarafından

Bizimki bunun aynısı indirimdeyken almıştık ebebekten.  Oğlum çok seviyor

image

(688 puan) tarafından
Buna baktım ama trendyoldan baktım
(3,833 puan) tarafından
Ebebekten almıştık 1650₺ ye . Ama şimdi 4 bin lira olmuş tabi
0 oy
tarafından
Evin sitede degilse hic bulasma derim . Gerci 4 binlik araba ariyosan dubleks bahceli evin vardir heralde gule gule otur :D ben ne sitedeyim ne bahceli evim var evin icinde oyle buyuk yer kapliyo ki sinirim bozuluyo esim netten aldi kucuk bisey zannetmis sigdiramiyorum hic bi yere
(688 puan) tarafından
Yok kuzum bilemedin site ama 2 apwrmanli bir site :)  ayrıca araba bize hediye alınacak kızıma fedesinden bizim her katta karşı komşu ile birbirimizi görmeyelim diye bir alan var bir ayna çekmiş iki evin arasına onun kapısının önünde dolap var benimde var yani evin içinde değil çelik kapının dışında kalacak kuzum
tarafından
Alanin varmis ya cok iyi ben cekemiyorum artik evde . Insallah kullanisli bisey bulursun
0 oy
(6,053 puan) tarafından
E bebekten almistik cok memnunum.oglum cok seviyor mumkunse gidip.gorup al
(688 puan) tarafından
Kuzum e bebek yok burda marka model nedir
0 oy
(40 puan) tarafından
Bizimki Mercedes g65 amg model aşırı memnunuz yokuş bile çıkar heryere onla gidip geldik yazın aldırmak istemiştim ilk ama benim için iyi oldu 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 155 göst.
28 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sinem_A (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
2 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yigidinannesi (244 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 172 göst.
2 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 163 göst.
5 Nisan 2024 Aile kategorisinde Sila_eymen (301 puan) tarafından soruldu

381,504 soru

11,422,001 cevap

34,980 kullanıcı

...