0 oy
178 göst.
Diğer kategorisinde (347 puan) tarafından
sprial taktırmak istiyordum fakat kayıyor diyorlar 

sizce en iyi yöntem hangisi iğne asla istemiyorum maf etti o iğneler beniii 

bide özelde sprial takmak nekadar

3 Cevaplar

0 oy
(8,926 puan) tarafından

Spiral dikkat edersen güzel bir korunma yöntemi aslında. Benim sağlık ocağındaki ebem en iyi ve en sağlıklı korunma yöntemi prezervatif ve geri çekilme ikisi birlikte geri. Bir sürü de ücretsiz prezervatif verdi :D

(113 puan) tarafından
Yusuf esiminde ismi hep hayaliymis ismini oglu olursa ona vermek oldu ismini koydu ona :)
(8,926 puan) tarafından
Karakterleri nasıl peki eşinle adı Yusuf olan oğlunun. Oğlun akıllı uslu mu. Yaramaz mı
(113 puan) tarafından
Oglum uslu akilli nazik kibar bir cocuk eşimde cok inat var sadece inadi babasindan almis sanirim inadi tutarsa o zmn cok pis bir cocuk olabiliyor :)
(8,926 puan) tarafından
Eşime bir kabul ettirme propagandası uygulayaym. Eşim aslan koymak istiyo.
(113 puan) tarafından
Yusuf Aslan da hos oldu aslinda
-Reklam-
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Ben asla tek başına spirale güvenemem ya prezervatif +geri çekilme bence iyi koruyor 
0 oy
(364 puan) tarafından
Ben yaklaşık 2 3 ay önce hormonlu spiral taktırdim. Spiral doğru takılırsa vücudunda onaylarsa bence en güzel korunma yolu. Ben özelde taktırdim hangi hastaneyse muayene ücreti neyse onu veriyorsun ayrıca spiralini alıyorsun birde takma ücretini ödüyorsun benim yaklaşık 2 bin tutmuştu. Doktorun muayene ediyor adetin le ilgili sorular soruyor ona göre sana uygun veya değil diyor benim adetim 5 gün sürüyordu mesela doktorum ultrasonla muayene etti sana uygun dedi hormonlu tercih ettim özellikle çünkü bakırli spirale göre kayma ihtimali düşük, koruma yüzdesi yüksek. Hormonlu olması korkutmasın sadece rahim duvarını inceltip gebeliği önlüyor kesinlikle tavsiye ediyorum korkmayın. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 119 göst.
3 Mart 2023 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 87 göst.
12 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 69 göst.
12 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 310 göst.

379,974 soru

11,374,656 cevap

34,857 kullanıcı

...