+2 oy
1,121 göst.
Aile kategorisinde (1,733 puan) tarafından

Maksat kafa dağıtmak olsun :) yoksa huniyi takacağım :) 3 tane yazayım 

1-her sabah kahvaltımı hazırlar 

2-ne istersem istisnasız alır sorgulamaz

3-sevgi sözcükleri çok kullanır uyurken de ( o beni uyuyor biliyor ) saçlarımı oksar kurban olurum der ayağımı öper :):) 

Sevmediklerimi yazmayım canım burnumda zaten :):):):):) 

62 Cevaplar

0 oy
(13,070 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benim kocam olması:)
(1,733 puan) tarafından
:)))) asjdjdjdhdj bu ıyıydı bak
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Kelle yemiş gece 

Saat gecenin üçünde beni aradı dediki hadi yine iyisin sana kelle getiriyom dedi 

Uyandırdı getirdi bana yedirdi uyudu düşün ne yese bana getirir asla vicdani el vermez bana da getirir hemen çok merhametli
tarafından
Sevdos komşu olsak sana çıkarır zorla yedirirdm:)
(119,327 puan) tarafından
ben ve sakatat☺️
tarafından
İvit mukkeml ikili:)
tarafından
Kocamla tanışana kadar ben ve sakatat di tanıştıktan sona dedim aaaboaaavv:))
(119,327 puan) tarafından
melto sen bana sigara ver en iyisi
+2 oy
tarafından
Bence böyle bı post olmamalı ya. Mutsuz onlarca aile var. Eşi odun sevmeyen değer vermeyen ezen şiddet gösteren bir sürü kadın var. Bu yorumları okuyup ağlayan da olabilir. Benim eşim de böyle olsaydı keşke diyip hayattan soğuyan . Ne bileyim üzülüyor insan okuyunca. 
(762 puan) tarafından
Biri ben hiç mutlu olmayan
(163 puan) tarafından
Peki ya ben..hergün ***** mal şöylesin  böylesin diye ezikleyen sırf ağzından iyi birşey çıksın diye çabalayıp yinede yaranamayan hergünü ağlamakla kalbi kırık geçirmek ölmeyi bile göze almak hergune zehir zemberek uyanmak sırf evladın için buna katlanmak çok zoruma gidiyor.. benim günahım neydi nerede hata yaptım da bu adam son 2 senede böyle taninmaz bencil bi insana dönüştü...kendime üzülüyorum evladima üzülüyorum  gözlerim ağrıyor ağlamaktan artık..ben bu dünyaya çile çekmeye değersiz hissedilmeye gelmişim meğer  ölüyorum günden güne...
(762 puan) tarafından
Üzülme canım. millet şans var bizim.sans yok.iyi.olamlar.hep kaybediyor bende senin gibiyim ama.sirf kızım için herşeyi
(163 puan) tarafından
Böyle yaşayan bir benmisim gibi geliyordu demekki tek değilim  ..
tarafından
Ah canm üzülme lütfen bu durumda olan o kadar çok insan var ki . Etrafim dolu inan. Herkes mutlu fotoğraflarıni paylaşır ama evdeki sorunlarını paylaşmaz . Bilmiyoruz o evin içinde ne oluyor . En mutlu çiftler bile kavga ediyor sorun çıkıyor.  Allah yardımcınız olsun
+1 oy
(232 puan) tarafından

Dışardaki sorununu eve taşımaz eve girince dışarda yaşadığım iş olsun arkadaş akraba sorunlarını kapının önünde bırakır çok şükür .

Sakindir hep çok şükür ne versem önüne onu yer yemek sevmez .

İltifat güzel söz pek kullanmaz ama sevdiğini değer verdiğini hissediyorum :)

(1,733 puan) tarafından
Çok iyi canım maşallah hissettiriyorsa yeter zaten lafta olunca altı boş olunca çok bi manası kalmaz
(232 puan) tarafından
Çok şükür canım öyle kesinlikle
(62 puan) tarafından
Ya maşallah  benim eşimde aynı öyle Rabbim bozmasın benimki sadece yemek konusunda biraz kıldır sebze pek yemez ama akşamları kahvaltılık koy onune yer :) evlerimiz huzur mutluluk dolsun inşallah
(232 puan) tarafından
Ne mutlu bize canım çok şükür . Amin Allah kimsenin mutluluğunu bozmasın
+1 oy
(3,585 puan) tarafından
Yemek yoksa umursamaz dışardan yeriz der amanin düşündüm  başka da bir şey gelmedi ya aklıma demekki başka  güzel huyu yok :) ha birde benden korkar sormadan hiç birsey yapamaz yatırım da yapsa gelir anlatır ben okey dersem devam hayır dersem bitti yapamaz
(1,733 puan) tarafından
Güzelmiş canım özellikle ikinci madde :)))
0 oy
tarafından

Her halini seviyorum kurban olduğumun <3

(1,733 puan) tarafından
Bir aşk kadını gördüm sanki :))
tarafından
Hemde deli gibi aşık ☺❤
(1,733 puan) tarafından
Maşallah rabbim nazarlardan korusun
tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Kiyafetini cikarirken düz cikariyor ben ters çıkarıp atıyorum makineye :D
(1,733 puan) tarafından
:))))))) asjjdjdhdhd baya düzenli desene
(4,290 puan) tarafından
Sadece o konuda işte başka yok :D
(1,733 puan) tarafından
:)))))
(582 puan) tarafından
Aynısından bizde de var :))
0 oy
tarafından

Anasına düşkün oluşu :D okadar seviyorum ki bu huyunu anlatamam :D

(2,297 puan) tarafından
Eşim asla belli etmez sevgisini sadece kızıma belli ediyor:)) anasına tuhaf davranıyor ilginç biri
tarafından
Vardır altında yatan bir sebep çocukluğuna inmek lazım :)
(2,297 puan) tarafından
Geçmişi karanlık:)))))
tarafından
Aman hiç karıştırma o zaman kızını sevmesi de güzel :)
(2,297 puan) tarafından
Ayy dünyaları yıkar kızı icin .bir sanıye ağlasa kızım . Eşim dünyayı yıkıyor tepemize
0 oy
tarafından
Sevdiğim bir huyu yok 2 yildr evliyim hiç iltifat etmisligi yok
(1,733 puan) tarafından
Hiç mi yok kız
tarafından
Valla yok yani öyle sevdiğim bir huyu falan gerçi iyi bir baba ALLAH için Bi tek bunu soyleyebilirim
(1,733 puan) tarafından
Buna da şükür canım zamanla sevdiğin özellikleri de olur inş
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Kocamin butun olarak her ozelligini her biseyini severim canim kocam ❣❣❣❣
(1,733 puan) tarafından
Vay be maşallah canım :)))
(6,053 puan) tarafından
Saol canimmn❣
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Tek iyi yönü beni asla ezdirmez:) başka da iyi yönü yok 
(1,733 puan) tarafından
Olsun o da güzel :)))
(2,297 puan) tarafından
Evet çok şükür o yönden iyi :)
0 oy
(332 puan) tarafından
Pozitiv biri❤️ben daha cok bi şey olunca umutsuzluğa kapilirim ama o yok heo motive eder beni kendime gelirim
(1,733 puan) tarafından
Pozıtıf enerji saçıyor desene maşallah canım
(332 puan) tarafından
Evet sağol canm seninkinede maşaAllah sabahlar kahvalti falan:)
0 oy
tarafından

Kendınden cok benı dusunmesı benım ıcın bısey yaptıgında benden daha cok mutlu olması :)

tarafından
Aslında böyle değildi zaten bu önce modern biriydi ama evlendikten iki ay sonra babası vefat edince eşim maneviyata yöneldi araştırmalara başladı falan filan derken Bi baktım böyle bir adama dönüştü tanıyamıyorum
(1,733 puan) tarafından
Anladım canım yani diyecek sözüm yok çok üzüldüm zamanla düzelir inş :(
tarafından
neden ızın verdın boyle degısmesıne pekı yenı yenı icatlar cıkarma benım tanıdıgım adam bu degıl dıye tepkını koymalıydın kendısı naparsa yapsın ama senı kısıtlama hakkı yok hayat senın ve zaman cok hızlı gecıyor buna musade etme
tarafından
Hic umudum yok ama insALLAH
tarafından
Olan oldu engelleyemedim maalesef baskın Bi karakter de değilm olamıyorum sözümü geçiremiyorum Bi turlu
0 oy
tarafından
Herşeyini seviyorum diye yazayım da....söylediğime ben de ikna olur inanırım belki 
(1,733 puan) tarafından
Evrene olumlu enerji gönder gitsin :))
tarafından
Tabiki ☺️ pozitif enerji çok önemli
tarafından
Çok seviyorum aslında kaşına kirpigine varana kadar hayranım ama büyük bir kırgınlığım var işte ona.
(1,733 puan) tarafından
Yaa :( geçer zamanla sevgı tüm olumsuzlukları örter
tarafından
İnşaallah canım. ☺️
0 oy
(7,019 puan) tarafından
Başkasının aklına gitmesi dışında herseyini seviyorum 
(7,019 puan) tarafından
Evet zaten kavga ederkende hep bak burası bizim evimiz ben karınım bu evin kadını benim erkeği sensin bak bu da çocuğumuz biz senin aileniz sen evlisin ailenden vazgec demiyorum demem de ama artık ayrı bi yuvan var ama sen bunun farkında değilsin dedim hep zaten eşimin ailesi de oğullarının evlendiğini farkında değiller bekarliginda eşim onların sözünden hiç çıkmamış anne baba sözü dinleyen uslu bi cocukmus onlarda istediler ki evlenince de öyle olsun karısı da öyle olsun çocuğu da öyle olsun evi de bizim olsun dediler ne eşin ne ailesi durumu kavrayamadilar o yüzden sıkıntı yaşadık yoksa eşimde mükemmel bi insan ailesi de kötü diyemem
(1,733 puan) tarafından
Madem öyle evlendırmeselerdi dizlerinin dibinde otursaydı oğulları annesinin etegının altında gecırseydı ömrünü
(7,019 puan) tarafından
Aynen öyle böyle olduğunu bilseydim evlenmedim gerçekten su 2 yılda ömrümden ömür gitti resmen yaşlandım eski fotoğraflarımı videolarimi görüyorum vay be neymisim nolmusum diyorum beni benden aldılar
(1,733 puan) tarafından
Zamanla anlar canım onunda aklı başına gelir
(7,019 puan) tarafından
Aman ben benden geçtikten sonra aklı başına gelse nolcak bacım boşversene ickisi yok kumarı yok karı kız ayağı yok parasını çarçur etmez bizden hiç bişey esirgemez bana çocuğa düşkün sevdiğini belli eder ikimize de daha adımı söylemiş insan değil babasının yanıda bile gülüm der ben utanırım azıcık keyfim kaçsa noldu gülüm bişey mi yaptım bi derdin mi var der bunaldiysan gezelim der bi o huyu onuda baya toparladı yinede şükrediyorum etrafımdaki evliliklere bakınca buradaki postları okuyunca
0 oy
(4,700 puan) tarafından
1- yemek hiç secmez ne versem yer 

2- dedikodu hiç sevmez erkeğin dedikodulusu hiç çekilmiyor 

3- sakindir bu kadar 
(1,733 puan) tarafından
Maşallah canım olgun biri eşin
0 oy
(5,953 puan) tarafından

Bana çok düşkün oluşu

Beni çok sevmesi değer vermesi

Her istedigimi yapar istedigim hersey olur  örneğin dyson  istiyorum aşkım dedim  2 avm ye sorduk stoklarda yok esim izinli suan avrupaya gidip geliyo izin bitsin almanya ya gidince alicam hemen dedi  ben bunu svemeyim taşamı döneyimmmm sevdiceğimmmmmmm kanim kaynadi yine:D

(1,733 puan) tarafından
Ahahahahab gece gece aşkınızı depreştiriyorum:)))) maşallah canım çok güzel ozellıklerı
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Beni kimseye ezdirmez saygısızlık yaptırtmaz. 

Çocuk gibidir çocuk gibi sever beni.

Annemle kardeşlerimle çok iyi geçinir.

Ne istersem de alır para harcamama laf etmez.

Daha sayayım mı :) 
(1,733 puan) tarafından
Nazar değer canım maşallah çok ıyı :))
(2,387 puan) tarafından
Maşallah kocama :)
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Kocişimi övmücem nazar değer: D
(1,733 puan) tarafından
:))) maşallah deriz ballıko :))
(11,217 puan) tarafından
Sen dersın ya demiyenler: D ayrıca senınkınınde maşallahı var aman dıkkat et adam yarın kahvaltıyı unutur bı bakarsın ee malum nazar: D
(1,733 puan) tarafından
:))) aman unutsun nolcak :))))
0 oy
(8,926 puan) tarafından
Hiç kıyamaz bana. Her konuda çok yardımcı olur. Çocuğa çok güzel bakar. Banyosunu yaptırır altını değiştirir. Çok güzel bir baba. Azcık yorgun sinirli olsam beni oturtur dinlen sen der. Yiyecek bişiler getirir. Meyve tabağı yapar. Saçlarımı sever. Her gün öperek uyur sarılır. Canım kocam benim. Hayatımdaki en en en büyük şansım benim. 
(1,733 puan) tarafından
Yaaa çok şanslısın maşallah canım benimkisi çocuk konusunda az sıkıntılı ne yazık ki
(8,926 puan) tarafından
Eşim vardiyalı çalısıyo hatta. Ben gündüz işe gidiyorum. Eylülden beri haftanın dört günü gündüzleri çocuga baktı. Öyle dönüşümlü bakarak çocugu 17 aylık yaptık :D
(1,733 puan) tarafından
Ne güzel ya darısı bana :)))

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 358 göst.
0 oy
57 cevap 773 göst.
0 oy
19 cevap 214 göst.
4 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Anne.adayii (823 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 679 göst.