0 oy
188 göst.
Diğer kategorisinde (1,563 puan) tarafından
1 yasindayiz her aksam uykuya daldiktan 10 dk sonra uyaniyor yatakta akrobasik hareketler yapiyor resmen takla acmaya calisiyo ayakta duruyo oturuyo sağa sola dönüp duruyor sonra uyutabilene aşk olsun nasil geccek bu durum acaba bilen veya yaşayan varmı kızlarrr yorgun annelerrr :((

5 Cevaplar

0 oy
(17,464 puan) tarafından
O zamanlarda oluyor. Zamanla sakinlesiyorlar. Yürümeyi yeni öğrenince heralde aşırı bir hareket geliyor gece. Ben de yatakta rahat yatamiyor kenarlara çarpıp uyanıyor diye yere yatırdım. Bu sefer de odanın içinde çocuk ariyodum. Aşırı hareketli.yatiyordu. sonra yatağına geri aldım. Bir iki ay sürdü ama 
-Reklam-
0 oy
(829 puan) tarafından
Benim kız da gece her 20 dakikada bir uyanıyor süt istiyor bende nasıl kurtulurum hiç bilmiyorum col uykusuz kalıyorum sabaha uyanamiyorum pert durumda oluyorum
(14,045 puan) tarafından
Su olayı bende çözemedim iki saatte bir mama için ağlıyor içmeden yok dalmiyor
(829 puan) tarafından
Ben iki saate bile razıyım 20 dakika nedir Allah'ın aşkına vallahi bazen dayanamıyorum elden de birşey gelmiyor
(116 puan) tarafından
Ayy benim oglanda 2 saatte bir mama için uyanıyor çözüm bulursanız banada deyiverin
(14,045 puan) tarafından
Hiç böyle değildi ben de blmyrm dış zamani mi yapıyor kaç aylık sizinki
(116 puan) tarafından
Valla benim hep böyleydi 18 aylık
(14,045 puan) tarafından
Kaç CC iciyor
(116 puan) tarafından
Bazen 60 bazen 90
(14,045 puan) tarafından
Az içtiği için olabilir
(116 puan) tarafından
Ya benim oğlum yemek yemiyor 0 ek gıda sadece mama ile besleniyor bende o yüzden olduğunu düşünüyorum karnı aç olduğu için sürekli uyanıyor yemek yese düzelecek belki ama ne yaptıysam nafile
(14,045 puan) tarafından
Benimki 11 aylık yiyor da ama yine aynı mamayı 150 yapyrm dibinde birakiyo ona bile az diyorum ben 90 yenidoğan iciyo ondan sk kalkydur
0 oy
(6,438 puan) tarafından
Çokta küçük benim kızım yatağa geçer sütünü içip yatardı canım bilmiyorum ki ışığı kapat gece lambası da takma bide uyutmak için zorlama sallamada belki o yüzden hemen kalkıyordunir
(829 puan) tarafından
Işıklar kapalı ikimizde yer yatağında uyuyoruz sütünü içer uyur 20 dakika sonra uyanır yine aynı mod. Sabah namazini kaciriyorum
(6,438 puan) tarafından
Niye kaçırıyorsun ki uyanıksa oturt mama sandalyesine koy önüne kahvaltısını kıl namazını gel
(829 puan) tarafından
Uyku sersemiylr bı bakıyorum güneş çıkmış
(6,438 puan) tarafından
Uyumayan çoçuk zor ben gece uykusuna dayanamıyorum hemen uykum gelir en büyük dertlerde dahi uyurum gamsız gibi hamileyken hep korkardım gerçi şimdede korkuyorum ya gece uyumazsa diye ama kızımda hiç çekmedim sütüm az gelirdi mama verirdim daha bebekken hemen yatardı 3 yaşına giecek maşallah hala öyle tek çektiğim çok inatçı illa onun dediği
(829 puan) tarafından
Benimde çok inatci dediğim dedik illa istediği olacak hanımefendinin
0 oy
(8,950 puan) tarafından
Valla iyi sabirlisin bacım benimki her gece güzel uyur bi gece uyunasa sinir küpü oluyorum Allah diyorum dağına göre karını veriyo demekki gerçekten yoksa ilk çocukta kafayı yerdim heralde 
0 oy
(631 puan) tarafından
Benimki 8 aya girecek daha şimdiden öyle. Gece uykusuna bı direnme var niye anlamıyorum. İki sefer 15 dk bir kalktı en son 3. De eşime dedim bu akşam git sen ilgilen ben tükendim diye 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 363 göst.
28 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,445 göst.
18 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,256 soru

11,881,646 cevap

35,999 kullanıcı

...