0 oy
75 göst.
Aile kategorisinde (79 puan) tarafından
33+4 haftalık hamileyim erken doğum riskim vardı 29 haftadan beri geçen hafta perşembe günü doktora gittim nst de hafif sancılarım çıktı ve ciğer geliştirici vuruldum 4 tane perşembe günü kontrolüm var eğer sancım çıkarsa doğuma alınıcam hayırlısıyla inşallah ama bugün uyandığımdan beri göğüslerim çok sert bu doğumu tetikler mi korkuyorum kızlar ne yapmam lazım?

3 Cevaplar

0 oy
(7,041 puan) tarafından
Yok kiz kuzenimin 6 haftalıkken düşüğü oldu ilkiydi bi de üstüne göğsünden süt fiskirmisti yazık çok üzülmüştü olabiliyo bi de mesela sezeryanda neden süt gelmiyo sancı cekmedigimiz içinmiş benim doktorum sezeyan olacagi kesinleşince mama al yanına sütun gelmez ilk sancı cekmedigin için dedi doğum habercisi değil 
(79 puan) tarafından
Valla canım benimki sezeryanla oluyor işte kızımda doğum yaptım geldi hemen sütüm ama çok az geliyordu şimdi önceden gelmesi korkuttu
(7,041 puan) tarafından
İşte sancidan oluyo o sancım çıktı dedin ya bişey olmaz Allah'ın izniyle korkulcak bişey değil ben hamile kaldım hep goguslerimi kontrol ederdim ilkti ya bi de heveslenirdim
-Reklam-
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Kız benim ilk hamileyken 15. Haftada gelmişti süt 
(79 puan) tarafından
Ya doğumun habercisi mi diye korktum çünkü kızımda doğumdan sonra geldi bunda böyle olunca korktum
(1,506 puan) tarafından
Yok canım kizimda 15. haftada geldi oğlumda son haftada değişir o ama sıkma ovalama doktor öyle dedi bana
(79 puan) tarafından
Bende öyle yapim bari ama ağrısı çok fazla oluyo
(1,506 puan) tarafından
Yatamazdim çok sızlardi kız kalbim orda atardı resmen öyle agrirdi çok ovmadan masaj yapmadan yağ surerdim kantaron yağı dene istersen
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Göğüs şişmesi ve süt gelmesi normal bir durum.  Benim de şişmişti hatta 20 haftadan itibaren süt geliyordu bu yüzden üzerine yatmamaya çalışıyordum 
(79 puan) tarafından
Doktor ne dedi peki
(5,108 puan) tarafından
Doktora sormadım hamile bölümünde sormuştum çoğu kadının başına geliyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 93 göst.
0 oy
6 cevap 58 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ankakusuu (352 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
29 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Delinin biri (2,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.

380,078 soru

11,377,903 cevap

34,864 kullanıcı

...