0 oy
609 göst.
Diğer kategorisinde (3,794 puan) tarafından
Yıllar sonra ilkokul ogretmeniniz ile karsilassaniz ne hissedip soylerdiniz. Burda bi arkadasin postundan aklima geldi ve birde benim 5 yillik ilkokul ogretmenim kizimin okulunda goreve başlamış.  Ilk gorunce tanidik gibi geldi uzaktan sonra dikkatli baktim sesinide duyunca tadinim bianda şasirdim çocukluguma gitti aklim bi dklik bi zaman yolcuguna cikmis gibi oldum hem sevindim hem uzuldum yaslanmis değişmiş ve bende buyudum diye. 

23 Cevaplar

0 oy
(6,914 puan) tarafından
Beni çok döverdi hiç sevmezdim hakkımı helal etmiyorum o adama yüzüne bile bakmam 
(3,794 puan) tarafından
Boşver o zmn
-Reklam-
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Hiç bişey demem yolumu değiştiririm o kadar nefret ediyorum şanslı öğretmene denk gelemedik maalesef 
(3,794 puan) tarafından
Bosver o zmn unut gitsin
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Ben gördüm benim ilk okul öğretmenim küçük görümcemin ogretmeniydi onu görünce şok oldum nefret ederdim döverdi sapik bı insandı masaya oturup şeyiyle oynardı migdem bulanirdı ıyyyhhh 
(3,794 puan) tarafından
Ney ney ney
(6,516 puan) tarafından
He kız gerçekten sınav yapardık bı bakardım masaya oturmuş alttan eli görünürdü pantolonun üzerinden şeyiyle oynardı resmen yanj
(3,794 puan) tarafından
E yuh yani
(6,516 puan) tarafından
O yüzden hep nefret ederdim ondan
(3,794 puan) tarafından
Gunahi kendisine boşver o zmn
0 oy
(8,995 puan) tarafından
Ben kendi öğretmeni ve kardeşimin öğretmeni hep görüyorum aynı semtteyiz sürekli denk geliyoruz çocuklarimi boel sevmişligi var çok garip ama güzel 
(3,794 puan) tarafından
O da iyiymis ne diye hitap ediyon
(8,995 puan) tarafından
Öğretmenim :D
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Ahh keşke yıllardır arıyorum ama bulamadım kendisini çok severim yaşıyorsa rabbim uzun ömür versin 
(3,794 puan) tarafından
Cikar belki karsina canim ben hic ummuyodum
0 oy
(7,939 puan) tarafından
Benimki kadındı hiç sevmezdim hep haksız taraftan yanaydı hakkım zehir olsun bide annem ona o kdr hediyeler verirdi ki onu hiç sevmiyorum 
(3,794 puan) tarafından
O zmn unut gitsin
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Ah bütün okul hayatım boyunca harika öğretmenlerim oldu Allah hepsinden razı olsun 
(3,794 puan) tarafından
Bende cogunu severdim
0 oy
tarafından
Bize öğrettiğin saçma sapan kendi dogrularini beynimden temizledim derdim 
(3,794 puan) tarafından
Ne ogretti kiz
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Sana hakkımı helal etmiyorum derdim çünkü bütün sınıfı hep döverdi sıra dayağı çekerdi herkese ozguvensiz bir sınıftı bizim sınıfımız onun yüzünden Allah'tan şimdi öyle şeyler yok kendi çocuğunu getirirdi bazen sınıfa bizimle yasitti el Bebek Gül Bebek davranırdı ta o zamanlar ne telefon ne bişey vardı neler çektirdi bize ****** ilk 5 senem çok kötü geçti o kadın yüzünden 
(3,794 puan) tarafından
Benimki iyiydi helal olsun hakkim helâl olsun
0 oy
(2,701 puan) tarafından

Gider sarılırım ilk okul 1. Sınıf öğretmenimi çok seviyordum o gidince çok ağlamış tım etkilendim hatta o günden sonra hiç okulu sevmedim öğretmenleri ama gecen yıl konuştuk ilk okul daki sınıf arkadaşları grup yapıp onu koydular baya sohbet ettik :)

O öğretmen degildi sanki bizim le beraber okuyan bi çocuktu :) içinde hep bi çocuk vardı aska kaşını bile bize çatmazdı 
(3,794 puan) tarafından
Ben hic umud etmiyordum bianda gorunce sok oldum
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Konuşurum tabii severdim sagolsun iyi sakın Bi öğretmendi o zamanlar kızı ile arkadaştık eskiler güzeldi arada gitme şansım olsa keske
(8,965 puan) tarafından
Bisey alması gerekmez orda  değilim ama eğitimi güzel ilgili samimi biri  bazıları sinirli gergin oluyor çocuk derse girmek istemez falan ya
(3,794 puan) tarafından
Alsin demiyorum canim cocuk lara soz veriyo size bunu alicam sunu alicam diye aylardir cocuklarda gozluyo bekliyo haliyle yalan soyleyip haklarina giriyo.
(8,965 puan) tarafından
Eee oda olmamış tabii hiç deme hiç alma diyip yapmamak nedir
(3,794 puan) tarafından
Kizim devamli diyodu onu alcak bunu alcak sonra soruyolarmis ogretmene çocuklar ben fakirim diyomus dalga gecer gibi . Dedim kizima sen inanma umursama bosver
(8,965 puan) tarafından
Aynen öyle hiç heveslenmesin kuzum
0 oy
(2,347 puan) tarafından

Ben görsem hüzünlenirim. Çünkü hep bana bı kasıtlı hareketleri vardı kadının. Çok zoruma giderdi hala gidiyor. Hep ayrımcılık yapardı. Mesela bi soru sorar ödül karşılığı her bilene şeker verirdi bana vermezdi. Hatta yeni gelen bi arkadaş sormuştu sana neden vermedi şekeri diye sonr şeker kalmıştı 3 e gidiyordum vermemişti gözüm kalmıştı öyle zoruma gitti ki arkadasa hüzünlü bi ses tonuyla sadece 'olsun' diyebilmistim:'( daha neler neler çok kırgınım ona. Okuldan gidince sarılıp bana ağlamıştı acaba pişman mı olmuştu bilmiyorum 

(3,794 puan) tarafından
Bizimde okulda bi bayan ogretmen vardi hic sevmezdim baska sinifin ogretmeniydi gelip bizi doverdi unutmuyorum hic onu aklima geldikce ah ediyorum birde yuzumuze vuruyodu
(2,347 puan) tarafından
Elleri kırılsın pislik
(3,794 puan) tarafından
Gözümün onune geldikçe yanagimda hissediyorum tokadin acisini .affetmiyorum . Sucumda neydi biliyor musun ben camdan bakıyordum o da asagida sigara içiyor mus basini kaldirinca gordu beni . Sonra biz yemege indik orda geldi yanima sen camda napiyodun dedi vurdu
(2,347 puan) tarafından
Sana bakıyordum desen belki zoruna gitmezdi vurmazdi derdi amacı neyse
0 oy
(48,618 puan) tarafından
ilk dört seneyi okutani gordukce sinir basiyo ayrim yapardı. besinci sinifta degismisti seker ogretmenim buldum face de ekledim her resmimede yorum yapar Allah uzun ömür versin
(3,794 puan) tarafından
Hepsi bi olmuyo iste adi ogretmen .her cesitine sahit oldum
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Küçükken olsa severdim derdim özünde iyi biriydi bana karşı da çok iyiydi çok severdi beni ama hiç unutmam bizim sınıfta bir çocuğa fena takmış gibiydi sürekli tahtaya çıkarıp döverdi çocuk yaramaz biriydi ama kötü döverdi o yüzden şimdi düşününce sevmiyorum Instagram'dan takip ediyor ben etmiyorum bile ama ortaokul öğretmenim muhteşem bir kadındı çok uğraştım onu bulmak inşallah bulurum 
(3,794 puan) tarafından
Bizimki esit severdi. Bende lisedeki bi öğretmenim vardi oda cok iyiydi cok severdim. Aslinda cogu ogretmenim iyiydi arada tek tuk sevmedigim olsada
0 oy
(1,107 puan) tarafından
Ben yanına giderim kendimi tanıtırım sonra izin isteyip sarılırım bir de sulugözümm ağlarım bana çok destek oldu okul formamı ayakkabılarımı bile aldı canım kadın :((
(3,794 puan) tarafından
Seninkide iyiymis helal olsun
0 oy
(8,873 puan) tarafından
Eğer 1.sinif ogretmenimi görürsem ki en büyük duamdır yüzüne tüküreceğim hep ümit ederim Ayni meslekteniz o yüz karasiyla Bi gün bizi öğretmenler toplantısında karşılaştır diye ama Ayni branşta olmadığımız için çok zor gibi 2.siniftan 4.sinifa kadar öğretmenimle hala görüşürüz öğretmen olduğum ilk gün ev adresini istedim elini öpmeye gittim helaligini alıp göreve basladim dağın başında terörün ortasında gorev yaptigimda her gun o arardi beni annemden babamdan bile daha yakindi bana Allah ondan razı olsun bugün beni ben yapan kişidir o ailem bile bana inanmaz beni sevmezken o yaşlarda bana Bi tek o inandı o güvendi bütün herseyi o öğretti bana adet olmanın ne demek olduğunu kadın olmayı çatal bıçak tutmayı hatta saçımı toplamayı bile o öğretmiştir onun gibi öğretmenlerin hakkı ödenmez umarım Allah bana onun cegregi kadar bile iyi bi öğretmen olmayı nasip etsin 
(3,794 puan) tarafından
Bizim ilkokul ogretmeni erkekti . Gerçi cogu ogretmenim erkekti 1 2 kadin denk geldi onlarda biri haric severdim . O biride cocuklari kusumserdi o yuzden o derside sevmezdim bence ogretmen cok onemli bi detay çocuğu okula bağlayan da uzaklastiranda odur.
(8,873 puan) tarafından
İyi öğretmen Bi çocuğun en büyük sansidir bütün egitim hayatını etkiler
(3,794 puan) tarafından
Aynen öyle ben okula basladigimda ilk baska ogretmen vardi hakaret dayak zerre sevgisi yoktu bize korkudan gidemezdim okula sonra bu öğretmen geldi resmen okulun sinifin havasi degisti . Ilk öğretmen de sinif gozume zindan gibi gelirdi bu bahsettigim ogretmenim gelince sinif bi guzellesti guler yuzlu anlayisli sevecen  5 sene boyunca bi kere bile bize karartmadi yuzunu orta okulda ayni binadaydi biz orta okula gectik o tekrardan 1inci sinifa basladi göreve.  Bizimle ilgilenmeye devam etti okul yillarimin en güzel anilarina vesile oldu Allah razı olsun. Yillar sonra goruncede bi tuhaf oldum bian cocukluguma gittim huzunlendim . Yaslanmis degismis bide ona uzuldum
0 oy
tarafından
31 yaşındayım. İlkokul öğretmenimle hala görüşürüm :D
(3,794 puan) tarafından
Kadinmi
tarafından
Hayır erkek :)
0 oy
(4,626 puan) tarafından
Allah belani versin ***** kadin derdim gecen yil ikinci sinif ogretmenimi gordum Alim Cicek ayyyy direk sarildim ne oldugunu şaşırdı ittirdi bi beni sonra hatirladi evine gittim Masalla ayten teyze esi masala bebek gormesi gibi hediye verdi bana patik verdi 3saate yakin oturduk sonraki gidisimde hediye goturdum diger ay giderken yine alcam hediye mi ama cok yaslanmislar yaaa :)) 
(3,794 puan) tarafından
Emeklimi oldu
0 oy
(113 puan) tarafından
Bende cok ogretmen degisti ama onunla sadece 1.sinifta tanistik ilk ogretmenim Mikail koçer seni cok ozledimm keske onu bulabilme sansim olsaydi insallah saglikli bir sekilde hayatina devam ediyosundur ogretmenimm 
(3,794 puan) tarafından
Sosyal medyasi vardir belki
(113 puan) tarafından
1.siniftayken yasi vardi zaten suan baya yaslanmistir o yuzden sosyal medya kullanabilecegini sanmiyorum :)
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Yolda gordum tanimamazliga geldim ayrimci gavatin tekiydi
(3,794 puan) tarafından
Acaba seni tanidimi
(6,053 puan) tarafından
Zannetmiyorum o zamnlar cok kiloluydum gordugu zaman zayiflamistim hic aklimdan cikmaz emekliyi ekmekli anladim die sinkfin ortasinda bana hakaret yadirmisti
(3,794 puan) tarafından
Ben sinifta cok konusurdum derstte filan hatta ogretmenin lafini keserdim ama yinede bize kizmazdi guler yuzlu sakaci biriydi bizimle oyunlar oynardi sohbet ederdi buyuk insanmisiz gibi

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 153 göst.
16 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 264 göst.
29 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde balyanak (607 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 842 göst.
20 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 638 göst.
27 Mart 2020 Aile kategorisinde ❣2 Prenses Annesi ❤ (530 puan) tarafından soruldu

379,000 soru

11,344,636 cevap

34,809 kullanıcı

...