0 oy
1,756 göst.
Diğer kategorisinde (688 puan) tarafından

Azerbaycanda bu çocuk sevgi evinde annesi oraya bırakmış ve ordakilerden aşırı şiddet gördüğü ve korktuğu söyleniyor. Bu video bir dakika ama çocuk titremekten yemek yiyemiyor ve gözünü bile kırpmiyor bu nasıl bir şey ya saçları hep yolunmuş ve bir kaç videosunda yüzünde kızarıklık gözünde morluk falan var kaç gündür keşfette içim dayanamıyor. 

image

34 Cevaplar

+4 oy
(12,494 puan) tarafından
Çocuklara bunu yapanları Allah iki cihanda yaksın başka bişi demiyorum 
-Reklam-
0 oy
(218 puan) tarafından
Nasıl bir vicdandır elleri kırılsın inşallah 
(688 puan) tarafından
Kaç gündür Azerbaycan ve Türkiye gündeminde
(218 puan) tarafından
Instagram da  dah çok videoları var sevgi kimsesiz usaq evi yazın cikiyor
0 oy
(79 puan) tarafından
sözler bitti .. yüregim dayanamiyor
(688 puan) tarafından
Ağlamaktan bir hal oldum
0 oy
(12,856 puan) tarafından

Ahh yavrum nasıl da güzel:(

(688 puan) tarafından
Çok güzel değil mi gözleri mavinin en güzel tonu
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Bu çocuğa  nasil kiyilir ya
(688 puan) tarafından
İnan bilmiyorum bilmek istemiyorum
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Ben böyle şeylere inanmak istemiyorum, hiçmi bir insan yok devlet yok oranın yetkilisi yok, 

Birde kimsenin yetkisi olmadan nasıl çocukları videoya çekip atıyorlar kim veriyor bu yetkiyi onlara? Birde sevgi evi 
(688 puan) tarafından
İnan okuduklarım şoka sokuyor beni
0 oy
(565 puan) tarafından
Yüreğim dayanmıyor okumaya 
(688 puan) tarafından
Çok zor ben videolarını kaldıramıyorum kıza şarkı söyletiyorlar videoda zorla kız korka korka söylüyor video çekmek için aç bırakıyorlarmiş
(565 puan) tarafından
Belli kuzum cok zatif karnı beline yapışmış sanki vllahi haberleri bile izlemiyorum kalbim kaldırmıyor gece gece cok üzüldüm rabbim yardımcıları olsun kimsediz değiller onların Allah'ı var ona güveniyorum
0 oy
(1,227 puan) tarafından
Tam olarak nerde gördünüz. Allah bildiği gibi yapsın bu mendeburları
0 oy
tarafından

Bende gördüm içim dayanmadı çok korkmuş yavrucak şiddet gördüğü çok açık gözlerinden belli  Allah bunu ona yapandan sorsun inşallah hesabını:( 

0 oy
(5,324 puan) tarafından
Ah içim yandı keşke elimi uzatabilsem ben bakabilsem:;((
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Anlamadım annesimi şiddet uyguluyormus yoksa çocuk esirgeme deki öğretmenler mi ? Haberin linki var mı ? Kanım dondu çocuğun haline bak.
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Ben başka videolarını gördüm annesi ve babası eziyet etmiş bu yüzden yurda verilmiş ama annesi bir TV kanalına çıkıp demiş saç dökülmesi bizde genetiktir asla şiddet söz konusu değildir.fakat çocuğun şuan durumu iyi o ilk yurda alındığında çekilen bir videoymus ben şimdiki halini de gördüm çok şükür 
(3,141 puan) tarafından
Nerden baktınız bi Instagram falan link varsa atarmisiniz valla içime dert oldu :/
(1,313 puan) tarafından
Instagram değil canım tiktokta gördüm yurtta bakan kadın paylaşmış
(1,750 puan) tarafından
Kadının ismini yazıp tiktok deyince googlede çıkıyo biraz önce izledim bnmde  tiktokum yok xatire_cicey tıktok yazdım çıktı
(3,141 puan) tarafından
Anlamadım ki yurttaki hocalar mi dövuyormus kendi annesi babası mi ? Hala şiddet görüyor mu ?
(2,687 puan) tarafından
Anne babasi icin hasta demisler ne hastasi bilemedim orasini şuan yurtta bir cok kiside evlatlik almak istedigini soylemiş haber olunca daha bi ilgilenir olmuşlar yeni videolari var guluyo egleniyo yiyip iciyo pskolojik destege baslamişlar başkada bilmiyorum canim
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Tiktokta gördüm bende yorumlara göz attım da bir kaç kişi koruma altına alındı falan yazmıştı umarım öyle olmuştur.
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Allah'ım gece gece ☹️ bitirdi beni Allah bildiği gibi yapsın bunlari
0 oy
(7,411 puan) tarafından
Kıyamam ya ALLAH belasını versin kim yaptıysa çok tatlı maşallah nasıl kıyarlar ya
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Su anda devlet korumasında ve pedagojik tedavi altında 
0 oy
(3,181 puan) tarafından
Çok da tatlıymış yavrum be nim 
0 oy
(113 puan) tarafından
Bende gordum ya cok agladim keske bana verseler onu icim parcalandi yavrum yaa kiyamam sana kuzum benim saclarinida yolmuslar srfsz insanlar Allah'inizdan bulun ins ben her gun her gece rabbime dua ediyorum banada bi kiz evlat nasip et diye millet boyle guzel kiz evlatlarina neler yapiyor ya kafayi yiycem gercekten
0 oy
(540 puan) tarafından
Instagram dan baktım da bebeklignden beri bu sevgi evinde kalıyor ve çok tatlı sağlıklı videoları var anlamadım ben pek.. 
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Ay canim benim guzelim

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 522 göst.
10 Ocak 2021 Diğer kategorisinde & Madamcoco & (2,196 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 443 göst.
0 oy
17 cevap 421 göst.
1 Aralık 2023 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu